Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
39
Favori
193.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut abi ve Muzaffer abi herşey 10 numara 5 yıldız. Fakat ufak bir sorun var gibi. Cihazın pili 3000 mAh yada 3500 mAh olsa iyi olmaz mıydı ??

• oppo miu gibi şirketlere özenir neden Türkiye'den böyle firmalar çıkmıyor diyorduk artık var elite modeli iyi bir atılım oldu.umarım 1200tl yi aşmaz.

• Muzaffer Bey, sizin gibi bir CEO daha önce ne gördüm ne de duydum. Tüketicilerin dilinden çok iyi anlıyor ve fiyat/performans oranı yüksek cihazları üretiyorsunuz.
    Umarım ileride tamamen yerli üretim bir cihaz yapar, devletin de vereceği destekle daha da uygun fiyatlı ürünleri sizden görebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muzaffer Gölcü: 1100tl ye de getirdik mi elite`i şimdi onlar düşünsün

• Kamera performansı nasıl olcak acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası gerçekten helal olsun Kullanıcıları dikkate alıyorlar forumu dikkate alıyorlar ve bir şey gerçekleştiriyorlar.
    GMD Elite versiyonda
    16 MP Arka Kamera
    8 MP Ön Kamera
    5.5 İnc Full HD IPS Ekran
    Snapdragon 800 AC (Yanlış hatırlamıyorsam 2.3 ghz)
    3 GB RAM
    32 GB DEPOLAMA ALANI
    Evet arkadaşlar şuan şaşkınsınız benim gibi :D Bunların hepsi 570 Dolar olacakmış doların düşmesini umud edelim şuan için 570 dolar 1150 1200 civarı oluyor.Gayet iyi bir fiyat.Bence yorum bile yapılmaması lazım muhteşemsiniz.
    Birde Elite Light Versiyonda
    2GB RAM
    16 GB DEPOLAMA ALANI
    olacak diğer özelliklerler aynı bildirildi.Snapdragon 800 mevcut :)
    Ben kendilerini tebrik ediyorum
    Kusura Bakmasınlar ama ne SAMSUNG, LG, NOKİA ... vs diğer markalar milletin ihtiyacına göre telefon çıkarmıyorlar.Adamlar ihtiyacımıza göre yazılım, uygulama veriyorlar. Ne güzel bir şey ben şahsen Çok mutlu oldum

Tek olumsuz yönü oyuncu arkadaşlar için söylüyorum 1080p ekran olması.Ne kadar verimli olur bilinmez ama 4K Video oynatabilme özelliğine sahip denildi.İçinde
    1GB GPU yani grafik birimi diğer değişle ekran kartı diyebiliriz.1GB Ekran kartı ile verim alabilinecek mi 1080p MC4 oynanış ile çıkınca göreceğiz ısınma sorunu olabilir vs.. Benim gördüğüm tek takıldıgım nokta burasıydı.

• Ben Discovery nin GPS e bağlanmasını Galaxy S2 ile test etmiştim, arabanın içinde 10dk ya yakın bekledim uyduya bağlanmadıDiscovery, ama S2 1dk da bağlandı. Bu benim için çok önemli. Ayrıca GPS e ek olarak GLONAS var mı Elite te? Ve en önemlilerinden biri de OTG desteği var mı? Çünkü sd card desteği olmayacak sanırım.
  • Nexus5 alıcaktım, bu ekime doğru anca çıkar diyordum bir arkadaş alma bekle en geç martta satışta olur dedi.
    Saolsun, ben bu cihazı almaya karar verdim, pişman olucaksamda en azından yerli firmam kazansın.
  • discovery 2 nin 2gb ram ile gelcek olması çok iyi bir gelişme olmuş discovery 2 nin de fiyatını sorsaydınız keşke.
    Bu arada muzaffer bey konuşurken telefondan müzik açmanız hiç etik bir davranış olmamış :)

Birde bence elite light diye bi model çıkmamalı, 1 veya 2 model olup onlar üzerine odaklanılmalı zaten muzaffer bey geçen seferki görüşmede belirtmişti az ürün çok destek diye bu vizyondan uzaklaşacaklar gibime geldi.

• Gionee Elife E7

Deyılmı bu

• Abi bize sadece General Mobile'ı tebrik etmek düşer.Çıkmamış telefonun,yorumlar doğrultusunda RAM'ini arttırmak ne demek ya.Hangi marka yapar böyle bir şeyi ?Elite ne on numara olmuş.Değerlendirirken F/P oranını da unutmamak lazım.Helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1100 olsa,sıcak fırsatlarda onu kampanya,çek avantajix,kupon,cart curtla 900e alırız:)

• Discovery 2 - 799 TL

Discovery Elite Lite - 999 TL

Discovery Elite - 1199 TL

Benim anladığım bu... Özellikle elite lite verisyon en çok satan olacaktır.
  • İşini Bitiren Çıksın Beyler Kasıyor.

:)

• jay z J kullanıcısına yanıt
    Çift tıklamayla uyandırma var zaten videoda gösteriyor.
  • Beyler cine gitmeye gerek kalmadı ortama 200 tl daha fazla veriyorsunuz BABA GİBİ TELEFONU ALIYORSUNUZ

• Gerçekten izlerken inceden de olsa duygulandım diyebilirim. Sürekli olarak kullanıcı memnuniyeti gözetmeleri de fevkalade. Fİyatı da uygun olacak gibi gözüküyor.

İnceleme içinde şunu söyleyebilirim, keşke navigasyon performansından da bahsedilseydi. Ayrıca Mesut Çevikten " şu ana kadar gördüğüm en iyi akıllı telefon kamerasına sahip" gibi kesin bir açıklama duymak eminim herkesi memnun ederdi. Çünkü hepimiz biliyoruzki MP'ler her zaman kamera kalitesini doğrudan yansıtmıyor.

• note 3 den daha hızlı ve neredeyse yarı fıyatına , helal olsun...
  • kimse değinmedi ama sanal tuşların ekranda olmaması en iyi özelligi bence
  • General mobile yazısını nasıl kapatabilirim diye dövünenlerin para biriktirip yeni bir telefon alırım demeleri aslında herşeyin özü,bu marka bu şekilde ilerlerse General Mobile yazısı görünsün diye herkes telefonunu masaya ters koyacak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.