Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.812
Cevap
39
Favori
193.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baba yıllardır seni bekliyordum. Demek Discoveryden başka bir kardeşim daha varmış Allah a şükürler olsun.eliti ve seni çok özledim.Beni artık bu "kazık fiyatlı telefon" kurumundan al beni türk mühendislerine emanet et babaaaaaa

• Bu renklerde gelirse dadından yenmez
    GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zasipahi -- 29 Ocak 2014; 23:27:01 >
  • 1200 mu oha kaziga bak 1000 1100 max daha fazlasina nexus5 alirim zaten

• Tasarim icin GM nin yapacagi bir sey yok zaten, gionee elife e7.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar söyleyeceğim şey kişisel bir zevk ama sizde beğenirseniz artılayın görülsün.

Telefonun tasarımı harika ekrana çerçeve boyutu köşeli hatlar falan ama arka taraf çok parlak mat yapılamaz mı üretime başlamamışken ?

• 1200 Liraya bu telefonu bu donanım ile verecek ve bu ürünün Lite olanınıda çıkartacaksa Gmd 2 ye ne gerek var ki :) Model çöplüğüne dönmesin Samsung gibi. Birde Güncellemeler Şart. Telefonu stabil tutmak ve kullanıcıyı memnun etmek için.
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Mesut abi keşke discovery 1 konusuna da biraz değinip bir kaç soru sorsaydın.Örneğin Muzaffer Bey MTK nın kaynak kodları vermemesi hakkında ne düşünüyor?Ocak ayında gelecek denen ve yeni satılan versiyonlarda bulunan güncelleme neden hala gelmedi vs.. Saygılarımla iyi geceler abi.

• helal olsun aynı fiyata bunun yarı donanıma sahip telefon satan firmalar utansın.
  • tek eksiği batarya gibi duruyor. ama super telefon olmus guncelleme destegıde 2 yıl surerse gm zirveye oynar. dipnot: tus kılıdı acma yerı cok kotu yerde 5.5 ınclık telefona gore. cıft dokunusla ekranı acıp cıft dokunusla kapatabılıyorsak oda olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mipa90 -- 29 Ocak 2014; 23:34:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

quote:

Orijinalden alıntı: watchman07

quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

quote:

Orijinalden alıntı: watchman07

1000 tl üstünde bir fiyat gelirse satamazlar satsalarda discovery 1 deki kadar satamazlar . zaten millet pahalı tel almak istese piyasada çok . ayrıca şu 1 ay içinde bi çok firma ucuz ve güzel özellikleri olan teller piyasaya sürmeye hazırlanıyor . bu durumdan zarar edecek gene GM firması olur .

Ne olacaktı ? Bu özelliklerde telefon tabiki 1000tl nin üstüne olur

daha ortada kesin bi özellik yok sen gelmiş özellikten bahsediyorsun

GM nin şimdilik discoveryden bikaç basamadak daha yüksek yanlız fiyat olarak gene ona yakın bir ürün üretmesi ve bi an önce satışa sunması gerekirdi ki diğer en üstün modeli üretip satışa sunacağı aralıktaki boşluğu kapatsın ayrıca herkesin alım gücüne uygun 2 seçenek sunmuş olsun .

Olaya sadece kendi açından bakma . belki sen 2 milyar verip dünyanın en iyi telefonunu almak istiyorsun . Ama bazı insanlar iyinin biraz daha iyisini almak ister. Herkes ne milyarder nede en iyisi olsunun peşinde

''En hızlı Snapdragon 800 versiyonu, 3GB bellek, 16MP kamera, 5,5" Full HD ekran ile donatılan Elite''

O dediğin bazı insanlar iyisini almak istiyorlarsa parasını bulacaklar bulamıyolarsa kendi bütçelerine göre bişey alacaklar o kadar kasmanın alemi yok .

açılın kibir ve bencilliğe yol açın
  • quote:

Orijinalden alıntı: paardon

Sonunda.

Çıktığı gibi alıyorum. Umarım kronik bir problem çıkmaz.

bel fıtığı varmış öyle diyorlar

• Discovery 2 1000 tl'nin altında çıkarsa alırım... 3 seneden beri aynı telefonu kullanıyor artık beni değiştir diyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

1200 mu oha kaziga bak 1000 1100 max daha fazlasina nexus5 alirim zaten

5.5 inch ekran, 16 arka 8 on kaliteli kamera, 2.5ghz snapdragon 800, gpusu overclock edilmiş, hafiza artirilabilir. kisacasi nexus 5 alinmaz

• Discovery 2'ye 2gb ram konulması fikri bir ay kadar gecikme yaratacagından elite daha önce çıkıcakmış ayrıca operatörler'in discovery 2 için ön talepleri oluşmuş büyük ihtimal onlarla anlaşmalı bi dağıtım gerçekleştireceklerdir bu modelide piyasaya sürecekler,her yönden iyi bi satış stratejisi oluşmuş durumda lehimize olduğunu düşünüyorum,ayrıca bir zamanlar general mobile yazıyo arkada kılıf var mı yazıyı kapatacak diyenlerin bir süre sonra ellerinde gurur duyuarak başkalarına gösterecekleri zamanlarda gelicek,öyle yada böyle diğer firmaları dikkate almadan kaliteli ve ucuza bu kadar iyi telefonların TÜRK malıyla piyasaya çıkarılması güzel bi gurur kaynağı,ailemizden birisi gibi oldu GM,ne olursa olsun bizim diyebileceğimiz bir marka imajı oluşturdular,umarım baki kalabilirler,gerçek kullanıcaya hitap ettiklerinden dolayı tebrik ederim.
  • elite batarya hariç muazzam cihaz olmuş 1200 liraya bence şimdiden henüz tanıtılmamış galaxy s5 in türkiye satışlarının belini kırar
  • bomba telefon olmuş.

• Oh valla adamlar yattıkları yerden parayı kırıyor.Çinden getiriyor burada satıyor.Bu arada cihaz harbi iyi olmuş(iyi olmuş diyorum kusursuz demiyorum.O pil ne hacı ya 5.5" ekrana nasıl yetecek tamam optimizasyon yapmışsındır da bir yere kadar...)
  • Şimdi elite'de 3K çıkar beyler slim versiyonunu bekleyelim şaka :) gerçekten telefon mükemmel.

• THL T100 tasarımında. Tam istediğim gibi. Dua etsem kabul olmazdı o derece.
  • Forumda bazı kişiler var ki sadece çıkan her şeyi eleştirmekle uğraşıyorlar. 1200 tl ye bu özellikte bi telefon alacaksın sen hala kusur arıyosun. Eleştirmek başka kusur aramak başka 2000 lira ederi olan telefon bu fiyata gerçekten çok iyi teşekkürler general mobile bizi büyük firmaların acımasızlığından kurtardığınız için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.