Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.812
Cevap
39
Favori
193.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar almayi dusunen varsa uygun fiyata satiyorum sifir
  • Şu Kitkat güncellemesi geldikten sonra şarj çok hızlı gitmeye başladı. Acaba elinde güncelleme öncesine ait system yedeği olan var mı veya jellybean rom u olan 32 gb discovery elite.... :((
  • Telefonum kafayı yedi kendi kendine kapanıyor ve bütün tuşlara 1dakika boyunca basmadan açılmıyor. Kameraman bozuldu hata verip kapanıyor yavaşladı güncellendikten sonra oldu bu. Servise verelim mi yoksa yeni bir güncelleme ile çözerlermi bu işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kikat güncellemesi sonrası benim telefonda sapıttı, şarjı şak diye bitip kapanmaya başladı telefon. Servise verdim 5 gün içinde geri geldi, ekranı ve bataryasını değiştirmişler. Şuanda sorun çözülmüş görünüyor. Servisin bu kadar hızlı olması şaşırttı beni. Şimdiye kadar çok kötüledim General Mobile'ı ama hakkını vereyim ben servisten çok memnun kaldım.
  • eylül güncellemesi verildi. bilginiz olsun.
  • Pil su gibi godiyo,
    Ne yapmak lazim.

• arkadaşlar discovery elite telefonum var ekranına su gırdı dokunmatık ara ara calışmıyor bu halde kaça satabilirimm... acıl bilgi verirseniz sevinirimmm şimdiden saolunnnn .....
  • Eylül 2016'ya geldik.

Sonuç: Hüsran.

Android 7.1 çıktı biz 5'e hasretiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Eylül 2016'ya geldik.

Sonuç: Hüsran.

Android 7.1 çıktı biz 5'e hasretiz..

550 tllik telefonlar 7.0 a geciyor be kardes :/

• GM Elite 32 gblik telefona hard format atmamıza rağmen sürekli depolama yetersiz hatası alıyoruz çözümünü bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C93

GM Elite 32 gblik telefona hard format atmamıza rağmen sürekli depolama yetersiz hatası alıyoruz çözümünü bilen var mı acaba?

Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Hizmetleri > Alanı Yönet > Tüm içeriği temizle

burası şişiyor. Temizlediğinizde telefon rahatlıyor ve hata almıyorsunuz bir süre (1-3 gün) sonra yine şişen yer burası oluyor.
    Uygulamaların çoğunu sd karta taşıyın.
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.