Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.812
Cevap
39
Favori
193.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.fonearena.com/gionee-elife-e7-mini_4219.html

budur Gionne Elife E7 Mini

• Çöp diyen arkadaşlar nerde acaba???
    Telefonumu satıyorum, çıktığı anda alıyorum beyler...

Tek eksiği var şuan cihazın 2500 Mah pil.
    Keşke son bir sözümüzü dinleseler şunu 3000 mah yapsalar.

OLURDA OKURSANIZ MUZAFFER BEY KASAYI DEĞİŞTİRMEDEN ARKA KAPAĞI AZ BİŞEY BÜYÜTÜP 3000 MAH YAPIN. EMİN OLUN HİÇ KİMSE KASA KALIN DİYE ŞİKAYET ETMEZ.

-Veya opsiyonel olarak 3000 mah pil ve arka kapak satın. Hem kâr marjınız yükselir. Hem tüketicileri mutlu etmiş olursunuz. Çünkü şuan kullandığım discovery için çinden kaçtane pil getirdiğimi ben hatırlamıyorum. Çoğuda uyumsuz çıktı elimde kaldı.

Tüketici dostu bir firma olduğunuzu kanıtladınız. Şahsen bu video'yu yüzümde bir gülümsemeyle izledim ki Mesut bey gerçekten çok heycanlı ve bu telefonu kullanıcağından eminim.
    Bizim için deli gibi çalışan Mesut Reis'e teşekkür ederiz.

@Speed-Step

• Bu vakitten sonra samsung,lg vs bitmiştir benim için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

quote:

Orijinalden alıntı: watchman07

1000 tl üstünde bir fiyat gelirse satamazlar satsalarda discovery 1 deki kadar satamazlar . zaten millet pahalı tel almak istese piyasada çok . ayrıca şu 1 ay içinde bi çok firma ucuz ve güzel özellikleri olan teller piyasaya sürmeye hazırlanıyor . bu durumdan zarar edecek gene GM firması olur .

Ne olacaktı ? Bu özelliklerde telefon tabiki 1000tl nin üstüne olur

daha ortada kesin bi özellik yok sen gelmiş özellikten bahsediyorsun

GM nin şimdilik discoveryden bikaç basamadak daha yüksek yanlız fiyat olarak gene ona yakın bir ürün üretmesi ve bi an önce satışa sunması gerekirdi ki diğer en üstün modeli üretip satışa sunacağı aralıktaki boşluğu kapatsın ayrıca herkesin alım gücüne uygun 2 seçenek sunmuş olsun .

Olaya sadece kendi açından bakma . belki sen 2 milyar verip dünyanın en iyi telefonunu almak istiyorsun . Ama bazı insanlar iyinin biraz daha iyisini almak ister. Herkes ne milyarder nede en iyisi olsunun peşinde

• Yalarun !

• Gittiniz discovery 2ye aslinda iyi olmus ya begendim falan dediniz demek biraz daha diretsek mtk6592 ile gelecekmis :

• Telefon hem tasarim hemde icerik olarak super.
    Bitrde Mat olsaymis manyak olurmus :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

heral Elite lite
    http://www.fonearena.com/gionee-elife-e7-mini_4219.html

budur Gionne Elife E7 Mini

Bu değil sadece ram ve hafıza değişcek litede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 999 a girerse Samsung nallari toplar

• Telefonun adi General Mobile Donanımhaber olmalidir :D

• Helal olsun.Snap dragon 800 ve 1200 TL'lik telefon hayal gibi bir şeydi Türkiyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 29 Ocak 2014; 23:19:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • -aaa telefonun ne güzelmiş adı ne ?
    -Cenırıl mobayl disgavari elit layt

öyle bakmayın yaşanacak bu

• Haberi görünce oha amıshflşaşm dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

Gittiniz discovery 2ye aslinda iyi olmus ya begendim falan dediniz demek biraz daha diretsek mtk6592 ile gelecekmis :

Aman mediatek bize uzak olsun

• şu anda piyasadaki bi çok telin ortak özellikleri şunlar

13 mp kamera .
    1.4 - 1.5 ghz işlemci
    ortalama aynı özelliklere sahip grafik işlemci
    5 inç İPS ekran

ve bu telefonlar 700-800 tl civarında .

Eğer general mobile şu önümüzdeki 1 ay içinde böyle bir telefon piyasaya sürseydi ve fiyatı 800-850 tl olsaydı ben o zaman derdim ki evet GM gene bu sene çok satacak .......
  • Bence fiyat olarak fazla acımasız yorumlar var. Şu an kaç insan telefonları liste fiyatından alıyor ki? Banka kampanyaları özel kampanyalar derken 100 lira civarı ucuza alabilecek herkes. Bence pil ve köşeli tasarım olmamış pek. Gerisine olumsuz bi yorum mümkün değil.

Ayrıca kullanıcı geri bildirimlerini önemsediğiniz için teşekkür ve tebrik ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüketicinin tavsiyelerini takip etmeniz çok güzel. 10 yorumdan 7 tanesi mutlaka bataryanın yüksek olmasını istemiştir. Bunu neden dikkate almazsınız ki ?
    5.5 inc, 800ac o bataryayı su gibi bitirir diye düşünüyorum. Umarım benim gibi düşünenler de yanılır demekten başka çare yok.

• Gandalfın şafak vaktinde yetişmesi gibi yetiştiniz türkiyeye.İlk defa bi firmanın fanı olucam galiba :)

• helal olsun bu senede discovrey büyük ses getirecek bu donanım ve fiyatlarıyla 1 milyonu aşar.bende android alacak olsam bu elit modeli alırdım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

quote:

1000 tl üstünde bir fiyat gelirse satamazlar satsalarda discovery 1 deki kadar satamazlar . zaten millet pahalı tel almak istese piyasada çok . ayrıca şu 1 ay içinde bi çok firma ucuz ve güzel özellikleri olan teller piyasaya sürmeye hazırlanıyor . bu durumdan zarar edecek gene GM firması olur .

Ne olacaktı ? Bu özelliklerde telefon tabiki 1000tl nin üstüne olur

daha ortada kesin bi özellik yok sen gelmiş özellikten bahsediyorsun

GM nin şimdilik discoveryden bikaç basamadak daha yüksek yanlız fiyat olarak gene ona yakın bir ürün üretmesi ve bi an önce satışa sunması gerekirdi ki diğer en üstün modeli üretip satışa sunacağı aralıktaki boşluğu kapatsın ayrıca herkesin alım gücüne uygun 2 seçenek sunmuş olsun .

Olaya sadece kendi açından bakma . belki sen 2 milyar verip dünyanın en iyi telefonunu almak istiyorsun . Ama bazı insanlar iyinin biraz daha iyisini almak ister. Herkes ne milyarder nede en iyisi olsunun peşinde

''En hızlı Snapdragon 800 versiyonu, 3GB bellek, 16MP kamera, 5,5" Full HD ekran ile donatılan Elite''

O dediğin bazı insanlar iyisini almak istiyorlarsa parasını bulacaklar bulamıyolarsa kendi bütçelerine göre bişey alacaklar o kadar kasmanın alemi yok .

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.