Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.812
Cevap
39
Favori
193.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon güzelde .... Aynısını başka firmalar üretmiş ne hikmetse . Hatta oda 2 versiyonla satışta. 16 GB rom 2 GB ram & 32 GB rom 2GB ram . Allah allah ? Gİonee ELife e 7http://ibnlive.in.com/news/gionee-elife-e7-with-16mp-camera-55inch-display-unveiled-coming-to-india-in-january/436396-11.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Çinden Gionee Elife E7'yi almışlar. Ekran açma özelliği LG G2'den, Video Samsung'tan, simgeler MIUI'dan, kasa, donanım Elife E7'den. sonra "Biz Çin'den beğendiğimiz telefonları getirmiyoruz." demeyin. Alıp getirmişsiniz resmen. Mini falan olan da E7 Mini olur. Şimdiden fiyatını da söyleyeyim, 700-850 lira arası. GMD2'nin altında veya çok az üzerinde olur. Operatörlerin üzerinde kendi logolarını ve isimlerini yazdırdığı ancak üretenin farklı olduğu telefonlar gibi. Türkçe Çin'den gelen telefonlarda bile var. Artık android'te dil derdi yok. İki uygulama koyunca telefon üretilmiyor. General Mobile gözümden çok düştü şu hareketiyle. Özgün olun. Onu burdan, şunu ordan al koy yapınca bir yerden sonra kabak tadı veriyor.

İki cihazın bu kadar benzer olması aynı üretici değilse veya kopya değilse çok çok çok uzak bir ihtimal.
    GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj'

O kadar boş bir yorum ki şu. Size tavsiyem S5 çok özgün bir model olacakmış. Siz ona 2000 tl vermekte özgürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediği fiyattan girerse diğer aynı özellikli 2000tl lik düz sd800'e bakan olmaz.Tabiki üst seviye isteyenler için.Süper olmuş pilde enaz 3400-4000mah olsa rekor kırar.

• Aslında Gionee Elife E7 olduğunu varsayarsak o telefonun en üst modeli 570 dolara satılacaktı.
    Bu verilen fiyat aslında onun bile altında.
    Gerçekten tebrik etmek gerekir.
    Keşke döviz kuru düşse de bu telefonu 1099 tl'ya veya daha da ucuza satabilseler...

Yine de bu özellikler için fiyatı çok ama çok iyi.

Ben ucuz olsun diye elite lite diye tabir ettikleri modeli elite olarak piyasaya süreceklerini düşünüyordum.
    Sağolsun Muzaffer bey beni yanılttı ve çok hoş bir sürpriz yaptı.
    Milletin bütçesini de göz önüne alarakta lite bir model ve Discovery2'yi piyasaya sürmek takdire şayan.

Keşke Türkiye'de üretim bandı kurabilme imkanları olsa. Bu telefonun maliyetini de vergilerini de düşürür ve firmaya ürünlerini piyasaya çok daha uygun fiyatla sürmesine olanak sağlar.

İnşallah ileride 100% kendi tasarımları olacak bir telefon yapma imkanı elde ederler.

Aslında pilden şikayet ediyor herkes ben de dahil olmak üzere. Uygun fiyata iyi güzel bir powerbank getirebilir General Mobile.

Son olarakta merak ettiğim bir konu kılıf gibi aksesuarlar gelir mi acaba? Herhalde onu da düşünmüşlerdir...
  • süper

• Mesut abi bu cihazın pili 3000 yada 3500 mAh olmaz mı ya :)

• bu forumu iyi takip ettikleri belli, gerçekten doğru bir hamle herke böyle bir üst sınıf telefon istiyordu uygun fiyata tebrikler.

• Her seyi cok güzel ama lutfen yazilim guncellemesiyle arayuzleri degisin allah rizasi icin. Ayarlar muzik galeri video oynatma arayuzleri cok boğucu

• quote:

Orijinalden alıntı: dhtrkm06

Arkadaşlar telefon güzelde .... Aynısını başka firmalar üretmiş ne hikmetse . Hatta oda 2 versiyonla satışta. 16 GB rom 2 GB ram & 32 GB rom 2GB ram . Allah allah ? Gİonee ELife e 7http://ibnlive.in.com/news/gionee-elife-e7-with-16mp-camera-55inch-display-unveiled-coming-to-india-in-january/436396-11.html

Kimsenin haberi yoktu bundan. Değindiğiniz iyi oldu. hemen iphone 6 almam lazım 3000 tl ye.

• adam inadina 1199 diyor. muzaffer bey baba gibi adamsin. ama mesut abi yillarin abisi inadina 1499 1599 ya birak . ceo dan çikti gibi kalsin 1199 1200 die sen nie inadina 1500 lere cekmek için fiyat sürekli 1400 1500 diyosun. kastetimiz buydu. aylardir millet size bunu söylüyor resmi fiyat onaylanmadan söylemeyin şu fiyatlari şimdi 1499 lira cikarsa bu kadar insan 1200 1300 beklerken . ozaman lg g2 le ikilemde kalacaklar cunku lg cok salam bi firma olmasada sonuçta kulakta taninmişli var. gm daha yeni bi firma halla çin malimi ne dir bu diyen adamlar gezio piyasada. umarim söylemek istedimi anlamişsinizidir umarim

• quote:

Çinden Gionee Elife E7'yi almışlar. Ekran açma özelliği LG G2'den, Video Samsung'tan, simgeler MIUI'dan, kasa, donanım Elife E7'den. sonra "Biz Çin'den beğendiğimiz telefonları getirmiyoruz." demeyin. Alıp getirmişsiniz resmen. Mini falan olan da E7 Mini olur. Şimdiden fiyatını da söyleyeyim, 700-850 lira arası. GMD2'nin altında veya çok az üzerinde olur. Operatörlerin üzerinde kendi logolarını ve isimlerini yazdırdığı ancak üretenin farklı olduğu telefonlar gibi. Türkçe Çin'den gelen telefonlarda bile var. Artık android'te dil derdi yok. İki uygulama koyunca telefon üretilmiyor. General Mobile gözümden çok düştü şu hareketiyle. Özgün olun. Onu burdan, şunu ordan al koy yapınca bir yerden sonra kabak tadı veriyor.

İki cihazın bu kadar benzer olması aynı üretici değilse veya kopya değilse çok çok çok uzak bir ihtimal.

Tamam hocam siz özgün olun ve 2000 tl verin cihazlara biz özgün değiliz bu fiyattan kullanmak istiyoruz.
  • 32GB ROM 3GB RAM versiyonu dolar kuru daha fazla artmazsa 1199TL süper fiyat.

Umarım -dolar kuru artmadıkça- çok kısıtlı sayıda tanıtım amaçlı satıp sonra 1300-1400TL seviyesine çıkmaz. Yine de bu fiyat da çok kötü olmaz 32GB/3GB versiyonu için.

16GB/2GB "lite" versiyonu için çok sürpriz bir fiyat deniyor. Ben 999TL anladım. Üstteki koşula bağlı olarak yine mükemmel bir fiyat olur.

O fiyata yakın çıkarsa "lite" versiyonuna talibim.

Yalnız, Discovery 2'nin RAM'i 2GB'a çıkacak deniyor. Discovery Elite için de Gionee ile anlaşıp bataryayı 3500mAh kapasiteye yaklaştırın. Videoda telefon bataryayı içiyor. Bu sadece power management ile hallolacak bir mesele değil. Ne kadar ekmek o kadar köfte. 5.5" bir ekran var. Ekran yüzeyi büyük. Full HD ekran var. En yüksek performanslı Snapdragon 800 var.

15 dakikada %10 gitti batarya. Ekranın parlaklığı da son ayarında mı bilemiyorum. Videoda varsa kaçırdım. Tekrar baştan izleyemem. Yanlışsam düzeltin, ekran parlaklık ayarı da düşük gibi. Ekran parlaklığı biraz yüksekken daha da hızlı gider.

Günü çıkarmak için insanların az kullanması, fazla performans gerektiren uygulamalar kullanmaması lazım.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Apple, Samsung, General Mobile, Sony benim için fark etmez. Bana verdiğim paranın karşılığını hangisi veriyorsa onu tercih ederim. Ama böyle bir tutum ile "Çin'den güzel telefonları bulup getiriyorlar diyorlar" dendiğinde biz arge yapıyoruz şunu bunu yapıyoruz deyip bir cihazı olduğu gibi getirip yazılım tarafında iki şeyi değiştirmeleri ve bunu tamamen kendileri yapmış gibi lanse etmeleri gözümden düşürdü. Olay S5'in özgün olup olmaması değil. Olay GM'nin bu şekilde tutumu ve yaptıkları. Dediğim şeylerden hangisi yanlış söyleyebilir misiniz? Söyleyin ki ben de neden boş yorum yaptığımı öğreneyim.

2000 lirayı bir telefona vermeyi düşünmüyorum ama bu şekilde bir firma çok ucuza da verse protesto etmek adına almam.
  • quote:

şimdi adam bu telefonla aynı özellikle güzel bişi yapmak için fabrikamı açsın
  • Ne tur kronik sikintilari olacakmis? Sikintilari cozmemek için müşteriden kaç TL istiyeceklermis?

• General Mobile Discovery Elite, 2014'e damgasını vurur. Fiyatı süper, donanımı harika. Telefonun özellikleri, Donanım Haber'in şu videosunda var.
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/iste-dunyanin-en-guclu-akilli-telefonu-Gionee-Elife-E7.htm

• tüketiciye en fazla değer veren firma anketi yok mu ya hemen oyumu gm'ye vereyim. valla helal olsun adamlara.

• jay z J kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam ben Elite'tan bahsediyorsun sanmıştım.
    Kusura bakma.
    Telefondan dolayı çok heyecan yaptım çocuk gibi sevindim. :)

İster Gionee olsun ister bu olsun. Adamlar uygun fiyata getirtebiliyorlar mı o önemli.

Ve gerçekten cihaz son donanımla donatılmış...

Beğenen alır. Beğenmeyen almaz. Herşeyde olduğu gibi seveni de olacak nefret edeni de. Hayat bu şekil...

Yapacak birşey yok. Yeterki gönül kırmayalım arkadaşlar. Seviyeli ve medeni bir şekilde tartışalım...
  • Kendimce elestirilerim (kisiye gore degisir)

5.5 inc fazla buyuk. Ben g2nin cok ince cercevesi olmasina ragmen 5.2den bile rahatsizim.

Batarya 3000leri gormeliydi. Az olmus

Cercevenin yan kisimlari kalin olmus ve köseler cok sivri

Arka kapaktaki kocaman general mobile yazmayin artik. Guzel bir logo olusturup GM yazin

Bunlarinda disinda harika bir telefon. Kamerasindan tut islemcisine yazilimsal ozelliklerine hatta knockon ozelligi g2den daha seri calisiyor cok net anladim bunu videodan

Birde önerim var. Beyaz modeli tamamen beyaz olsun sadece arka kapak beyaz olmasin

• İnternetten baktım, Gionee Elife E7'nin micro sd kart yuvası yok sanırım? Bu durumda GM Elite'in de yoktur değil mi?

Her ne kadar 32 gb rom iyi bir kapasiteyse de, arttırılabilir hafiıza seçeneği, kullanıcı için çok büyük bir esneklik.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.