Şimdi Ara

Gittigidiyor üyeliğimi iptal etti büyük rezillik mağdur arkadaşlar var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
5
Favori
13.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    hocam sanki böyle yapmak istiyor gibiler
  • osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    N11'de olmasa piyasada bi tek bu adamlara kalıcaz. Biraz daha sağlam rakiplerin çıkması lazım piyasaya.
  • Batsınlar. Benim hesabımı kapadılardı 6ay oldu nerdeyse. Süpheli işlemmiş.
  • 3 yılda 7000tl lik alışveriş yaptım 100 civarı ürün aldım. hepsinde 3d secure kullandım hiç bir sorun yaşamadım. 3D Secure kullanımı zorunlu tutulmalı artık. Dolandırıcılık ve kkart bilgileri çalma olayları çok arttı. 3D Secure kullanmadan ürün almak delilik olur.
  • şaka gibi cevap,

Üyeliğiniz, farklı kullanıcılar tarafından kullanılmak istenmiş ancak güvenlik kriterlerimiz bu duruma izin vermemiştir. Herhangi bir risk almamak için yine de üyeliğinize müdahalede bulunduk. Farklı bir e-posta adresiyle yeni bir üyelik açarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
    http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri
  • getir yaramadı bunlara, zarardalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala GG kullanan varmış hayret, fosil olarak değerlendirilseniz yerisiniz yani. Hayır koimsyonu en yüksek, alışveriş potansiyeli düşük bir site. Kampanya da yapmaz ki cezbedici yanı olsun.
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Sende gg'denmi para alıyorsun bu iş için.Yorumları okursan birçok kişinin mağduriyetini görürsün.Böyle şirketleri saçma sapan savunup duranlarada uyuz oluyorum inan.
    Benimde kendi kartımla kendi hesabımdan aldığım alışverişimi iptal edip hesabı kapattılar bu şerefsizler.Bana burada kimse gelip gg'yi savunmasın.Terbiyesiz ve ahlaksız bir yönetim anlayışına sahip.Daha ağır ifadeleri hakediyorlar esasında
  • Çoğunuzun haberi vardır ama yine de gözden kaçırıyorsunuz sanırım, GG 'yi Ebay satın aldı. Ebay kendi sitesindeki güvenlik politikalarını GG'de de uyguluyor anlaşılan.
  • DubSteq kullanıcısına yanıt
    Hocam 3d secure ile alsanda boş,bkm express kullanarak ürün alsanda boş.Adamlar kendi keyflerine göre hesabı blokeleyebiliyorlar.Ben bkm ve 3d secure kullanarak yaptığım alışverişlerden çok iptal yedim.
    Ya zaten müşt. memnuniyetine önem veren bir firma olsa bir telefonu olur veya müşt. hizmetleri kanalı olur.Adamlar istediklerinde onay veriyor istemediklerinde isterse eski hesabından 100000 tl lik sipariş olsun hesabı kapatabiliyorlar.Ben o yüzden n11 ve hepsiburada'yı tercih ediyorum ağırlıklı olarak.5-10 lira fazla dahi olsa n11 tercihimdir.
  • Hypericum kullanıcısına yanıt
    Ebay uzun süredir gg'nin iştirak ortağı hocam.Yeni olan bir olay değil.Ama gg bu politikaya son 5-6 aydır aşırı derecede başvuruyor.Yani ebay ile alakası yok esasında.
  • Benim de baskma benzer bir olay geldi. Ana Kredi kartim kaybolmustu,iltal ettirdim. O hesaba bagli Ek kart vardi, ana kart iptal edilince bankayla konustum, ( banko gorevlisine sormustum bir islem sirasinda) ek kart iptal olmaz dedi ama alisveris esnasinda ek kart hata verdi ve akabinde uyeligim askiya alindi.

Kart ile ilgili sorunlari cozdukten sonra uyeligi aktive etmek icin daha da ugrasmadim, n11i tercih ettim...

Gittigidiyorun iyi yani, saticiyla bir ihtilaf yasarsan sorunu genelde senin lehinde cozuyor. Ama bu tip durumlarda uyeligi aktive etmede ayak diriyor.

Aylardir girmedim, şifresini bile unuttum.... n11 olduktan sonra cok da lazim degil....
  • Tecrübelerime göre avrupa standartlarına en yakın alışveriş sitesi. Satıcı değil alıcı odaklı. Öteki siteler gibi günü kurtarmaya çalışmıyor.

Kaç defa satıcıyla sorunum oldu çözdüler. Bu memlekette bu ahlak anlayışıyla satıcının insafına bırakan sitelerle işim olmaz. N11 mesela.

Vahşi batı bildiğin her an biri vurabilir.

Öneririm.
  • Gittigidiyora bir türlü ısınamadım zaten. Gittikçe de dibe batan bi kuruluş bence kendi topuğuna sıkıyor şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

şaka gibi cevap,

Üyeliğiniz, farklı kullanıcılar tarafından kullanılmak istenmiş ancak güvenlik kriterlerimiz bu duruma izin vermemiştir. Herhangi bir risk almamak için yine de üyeliğinize müdahalede bulunduk. Farklı bir e-posta adresiyle yeni bir üyelik açarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
    http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri

Aynı cevabı ben de aldım. Savcılığa suç duyurusunda bulunun, durumunuzun detaylarını ancak o zaman öğrenebilirsiniz dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobjk -- 13 Ocak 2017; 10:45:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel düşünülmüş bir uygulama. 3d siz işlem yapmayın sizde. Ülkemizde malum dolandırıcılık olayları had safhada ve hergün kredi kartı numarasını gerek kart basım merkezleri aracılığı ile gerek başka türlü kaptırmış olan vatandaş 3d siz işleme izin veren bu türlü kurum ve kuruluşlarca mağdur olmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan2142 -- 13 Ocak 2017; 10:58:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Tecrübelerime göre avrupa standartlarına en yakın alışveriş sitesi. Satıcı değil alıcı odaklı. Öteki siteler gibi günü kurtarmaya çalışmıyor.

Kaç defa satıcıyla sorunum oldu çözdüler. Bu memlekette bu ahlak anlayışıyla satıcının insafına bırakan sitelerle işim olmaz. N11 mesela.

Öneririm.

ne alıcı odaklısı hocam bir kargo sorunum oldu adamlar 1 haftada getirdiler kargo mu bu gg 2 hafta sonra cevap veriyor ürününüz teslim edilmiştir diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Tecrübelerime göre avrupa standartlarına en yakın alışveriş sitesi. Satıcı değil alıcı odaklı. Öteki siteler gibi günü kurtarmaya çalışmıyor.

Öneririm.

Kesinlikle öyle. Buradaki arkadaşlar hesaplarının yetkileri dahilinde işlem yapmış olmasına rağmen kapatılmasına kızmışlar fakat N11'le kıyaslayanlar bir gün satıcıyla ihtilaf yaşadıklarında yalnız bırakıldıklarını gördüklerinde "aman her gün hesabımı kapatsınlar yine de gittigidiyor" diyeceklerdir. GG'den iPhone almıştım bir keresinde. Kargoyu teslim alan annem oğlum bu telefonun camı kalkık normal mi bu dediğinde anne sen ne diyosun diyerek gülmüştüm. Eve geldiğimde camın hakkaten 45 derece çıkık olduğunu, telefonun o kenardan içinin gözüktüğünü görmüştüm. Sonra bitmek bilmeyen mesajlaşmalar, satıcının en son küfürlü aramaları gibi durumlardan sonra Gittigidiyor araya girdiğinde sorunu lehime çözmüştü. Kargoların vurdum duymazlığı burada büyük bir sorun. Hem teslim alırken rapor tutturun diye bir kurala bağlamışlar, hem de evde apartmanda kim varsa ona teslim edip kaçıyorlar. Dergi gibi şeyleri bırak eyvallah ama kutu gibi şeyleri niye bırakıyorsun sen benim haricimdeki insanlara

• konuya şoyle bir gozden geçirdimde gg cidden saçmalamış

kız arkadaşımla tek hesap kullanıyoruz hem benim hem onun kartı tanımlı hemde 2 ayrı adres olarak isimlerimizle adreslerimiz kayıtlı

ama hesap benim adıma

alışverişleri herzaman 3d ile yapıyoruz ama üyeliği açmayarak yeni üyelik alarak 3d alışveriş yapın demeleri nekadar vasıfsız insanları bünyelerinde çalıştırdıklarını gosteriyor
  • adamlar açıkça bizden alışveriş yapmayın diyor daha ne yapmaları lazım. Amazonda ailemden 5 kişinin benimde dahil kartı var hepimiz bir şey alacağımız zaman bana söylüyor bir hesaptan herkes kendi kartıyla istedigi ürünü alıyor bu gayet dogal bir şey bence hatta bir hesaptan 5 kişinin alışverişi olduğundan fazla alışveriş yapılmış gibi görünüyor onun için amazon arada hediye kartı ek indirim gibi güzellikler yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 13 Ocak 2017; 11:41:14 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.