Şimdi Ara

Gintama - Ana Konu- (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
10
Favori
43.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya neden acele ettiler hala merak ediyorum şu komedi bölümlerini vermeden ciddi arclara geçtiler . Anime mangayı yakalayınca ne olacak ,sen ki manga materyalini en çabuk yiyen uzun shounenlerden birisin. Mangayı yakalayınca ne olacak araya filler gibi komedi arclarını mı verecekler? Yoksa shinsengumili arc bittikten sonra animeyi bitirip geri kalan arcları film mi yapacaklar? Goril bunlara "ben seriyi gelecek arcta bitirecem rahatça ciddi arclara geçebilirsiniz" mi dedi yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenen kötü haber mangakadan 63. ciltle beraber geldi.
    http://www.animefantastica.com/gintama-mangasinin-son-hikaye-bolumu-bu-yil-baslayacak
  • Kötü haberler arka arkaya , anime bu ay bitiyormuş.

• yeni bölüm geldi uplayalım

Takasugi arkadaşının çektiği acıyı anlamak için Gintokiyi öldürmeye çalıştıktan sonra Yoshidanın yaşadığını duyunca acaba nasıl tepki verecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristran -- 20 Mart 2016; 2:44:44 >
  • Abooovvv 49. bölüm neydi öyle?

Bu arada bu kadar erken biter mi be goril? Ben 2011 gibi 200+ bölüm diye ümitlenip sevinmiştim lanet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

Abooovvv 49. bölüm neydi öyle?

Bu arada bu kadar erken biter mi be goril? Ben 2011 gibi 200+ bölüm diye ümitlenip sevinmiştim lanet olsun

gorilin suçu yok mangaya yaklaştı gene
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristran

quote:

Tam anlamadım hocam? Manga ne kadar daha devam edecek?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tristran

quote:

Tam anlamadım hocam? Manga ne kadar daha devam edecek?

manga animeden en azından 2-3 arc ilerde daha devam eder mi bilmiyorum mangayı takip etmiyorum ama eder gibi
  • Manga 2016 nın sonuna ya da 2017 nin başına kadar devam edecek. Goril açıklamayı yaptı. Final arc başlayacakmış yakında. Tam olarak ne zaman biter bilmiyormuş ama yukarıdaki tarihlerde bitecek demiş.

Anime su an denildiği gibi güncele çok yaklaştı. Güncelle arasında 20-30 chapter kaldı. Aslında animeleştirilecek çok arc var ama bir kere shogun assassination arc a girdiklerinden geriye de dönmeleri pek mümkün değil.

• Gintama animesi bitecek diye üzülmeyin, her türlü yeniden başlayacak. Bir klasik
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenbeng

Gintama animesi bitecek diye üzülmeyin, her türlü yeniden başlayacak. Bir klasik

Asıl üzen olay animenin bitmesi değil, yine başlar ama manganında sona yaklaştığını okumak çok koydu.

Son bölümü izlemedim ama öncesi çok iyiydi yine, böyle bir serinin temelli biteceğini bilmek çok kötü be

• Onca şey yaptımda hiç bi şey bu yaptığım kadar koymadı :'(

Gintama - Ana Konu-
  • A.Gul kullanıcısına yanıt
    Pocket MAL kullanıyorum bende 51. bölümüde izledim diye ekledim. Ama completed kısmına geçirmiyor hala watching de duruyor, uygulama bile kabullenemiyor bittiğini

Bu arada top listede 9.33 alarak FMAB yı geçerek 1. olmuş.
     Gintama - Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qazrfv -- 2 Nisan 2016; 16:27:08 >
  • 2015 teki anime eski serinin devamı mı yoksa yeniden çevrim falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

2015 teki anime eski serinin devamı mı yoksa yeniden çevrim falan mı?

Devamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Orijinalden alıntı: heisenbeng

Gintama animesi bitecek diye üzülmeyin, her türlü yeniden başlayacak. Bir klasik

Asıl üzen olay animenin bitmesi değil, yine başlar ama manganında sona yaklaştığını okumak çok koydu.

Son bölümü izlemedim ama öncesi çok iyiydi yine, böyle bir serinin temelli biteceğini bilmek çok kötü be

gintama eninde sonunda bitecekti, bleach gibi uzatmaları oynayacağına epic arc'larla bitirmesi daha iyi olurdu. manganın son arclarında, tüm taşları ortaya koydular. bundan sonra, geçmiş değil gelecek önemli olacak.

bu arada mangayı takip edenlerde unutmayalım. animeyi takip edenler açmasın.

umibouzu seriyi mortal kombat'a bağladı. finish him hareketi ile, gintoki'nin işini kolaylaştıracak. ama gönül ister ki ona tekrar aynı acıyı vermemek için, sensei'si kalkmasın ama klişe gereği, burada bitmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dergul -- 5 Nisan 2016; 19:30:07 >
  • Animeye başlamalı mıyım? Nereden başlamalıyım? Beğenir miyim?

http://myanimelist.net/animelist/Terminou
  • Arkadaşlar bu anime iyi mi acaba?

• kperson35 kullanıcısına yanıt
    Bu anime ilköğretim ve lise yıllarında sıkılıp kenara attığın fakat üniversite çağına erdiğinde okuduğundan zevk aldığın kitap gibidir izlemek için "onu döv, haydi bastır" gibilerinden değilde kendi duygularını animede aramak gibi diyelim Gintama için asıl konu komedi etrafında döner ama yeri gelirki sizi dövüşten, ağlatmaktan, güldürmekten, güldürürken-ağlatmaktan, adamsın diye haykırmaktan halden hale, şekilden şekile sokar izlenir mi izleyebileceğin en iyi animeden bahsediyoruz peehh ;)
  • A.Gul kullanıcısına yanıt
    Tamamdır kardeş sağol cevabın için bu kadar zahmet etmişsin bende izlemeye başlayacağım

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.