Şimdi Ara

Gintama - Ana Konu- (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
976
Cevap
10
Favori
43.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gintama'nın sonunun anlatıldığı bir movie vardı , o hikayeye dahil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mangaka yazdı hikayeyi, dahildir yani.
  • gintama ile gintama(2015) arasında ki fark ne acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kperson35

gintama ile gintama(2015) arasında ki fark ne acaba ?

Normal isimlendirme;
    -Gintama
    -Gintama'
    -Gintama`
    -Gintama°
    Bu şekilde ama ilk üçünü Gintama, 4. de Gintama 2015 diye isimlendiriyor bazı siteler.

• http://www.animenewsnetwork.com/news/2016-06-30/gintama-manga-gets-live-action-film-adaptation-in-2017-starring-shun-oguri/.103788

Live action geliyormuş gintamaya.

• Yav bende mi bi sorun var 32. Bolumdeyim yorumlara bakiyorum aaa cok komik vs (bulundugum bolumlerdeki ozellikle 20 den sonra) ama ben bi turlu gulemedim espri anlayisimi mi kaybediyorum ne ?

Bu arada cidden yaran bolumler kacta basliyor?

• DeadlyDazz kullanıcısına yanıt
    Kötü gintama bölümü yoktur anlaşılamamış japon esprisi vardır.
    Ekşiden alıntı.

• gelmiş geçmiş en iyi anime
  • DeadlyDazz kullanıcısına yanıt
    Bana göre 170 civarı bölümler en çok istikrarı yakaladığı bölümlerdi. Oradan itibaren ilk serinin sonuna kadar tüm bölümlere gülmüşümdür sanırım. Buraya gelene kadar arada tabii çok komik, duygusal ya da heyecanlı arclar vardı. Ama serinin asıl sorunu istikrar. Bir bölüm çok komikken diğeri hiç komik olmayabiliyor. Fanların da abartması olduğu için beklenti yükseliyor ve bunu tam olarak karşılayamıyor bazen. Benim için aradığımı bulmam 170'e falan denk geliyor ama sizin için daha erken olabilir. Arada açıp 1-2 bölüm izlemek için uygun bir seri. Ben ilk seriyi 3 yılda falan izlemiştim mesela. Karakterleri sevdiyseniz izleyin derim. Sırf bir komedi serisi olarak değil dram ve aksiyon serisi olarak da çok başarılıdır. One Piece'ten sonra dram konusunda en başarılı shounen olarak görüyorum şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Ekşiden alıntı.

Haha, benim entry o.

Aynen öyle, referansları anlamadığımız illa oluyor. Belki japonlar bile anlamıyordur bazılarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutevaziadam

quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Ekşiden alıntı.

Haha, benim entry o.

Aynen öyle, referansları anlamadığımız illa oluyor. Belki japonlar bile anlamıyordur bazılarını.

Evet ending sonu gintoki sensei bölümlerinde bi ara '' yurtdışında ki takipçilerimizden esprilerimizi anlamadıklarına dair şikayetler alıyoruz siz anlamıyorsunuz diye bizim değişecek halimiz yok zatem yaptığımız çoğu espriyi japonlarda anlamıyor " gibisinden bir metin okumuştu gintoki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabibitosan kullanıcısına yanıt
    Su an 50. Bolumdeyim ciddi bi seri yakaladi komedi acisindan su insaat ustlarina cok guldum bide sanirim uzun bir sure hic izlemeyip aniden 15-10 bolum izleyince pek etkilemiyor insani cowboy bebopta bana olmustu gece 4 te baslayip oglen 3 te bitirmistim .finali ilk izledigimde ne bicim final dedigim oldu sonradan bakinca farkettim olayin boyutunu

• Live action filmden yeni haberler var.
    http://www.animefantastica.com/gintama-live-action-filmi-oyunculari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tilqi_Gin -- 6 Ağustos 2016; 13:40:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tilqi_Gin

Live action filmden yeni haberler var.
    http://www.animefantastica.com/gintama-live-action-filmi-oyunculari

Otae ve Katsura harici hiç benzemiyor

• Aşk iksiri arcının ilk bölümü gelmiştir loooo

• ben sadece Shinpachi yi benzettim kondoda hiç benzememiş.
  • Animesine başlayım mi

• İlk seride 93. bölüme geldim.Ara sıra güldürüyor işte ama öyle kahkahalar attıracak kadar değil.Yine de izlettiriyor kendini.
  • -- Gintama(2017) Bölüm 8 -- 'den sonra yapılan bir yorumdur.

Şimdi gel de bana anlat Gintama kötü diye kabul eder miyim tabi ki de HAYIR!

Bu animeyi efsane yapan şey kesinlikle gorilla-sensei fakat bunu ilmek ilmek işleyen sunrise kesinlikle kenara atılamaz. Sahnelerin manga ile uyumu, akıcılığı, anlatımı, çizimi, müziğin sahneleri ile uyumu her şeyiyle mükemmel.

Bu bölüm için konuşuyorum anlatılan bu hikaye odanın içinde olaylar gösterilmeden yanlızca umibozu tarafından anlatılsa gene izlerdik gene dinlerdik bu hikayenin güzelliğini, izlerken eminimki müzik ve sahnelerin uyumuyla kendimizi kaptırdık bu da animenin genel olarak mükemmelliğini kanıtlıyor. Tamam dili biraz bozuk bir anime ama diğerleri gibi ecchi basıpta insanlarında iç güdüleriyle oynamıyor. Tamamıyla saf güzellik.

Gintamayı herhangi bir etiket ile kısıtlamayamazsınız komedi-aksiyon-tarihi vs istediğiniz etiketi ekleyin o sizi her zaman yeni bir etiket ile etkiliyor romantizm; normalde sevmem illet ederim ama o kadar güzel işlenmiş ki galiba seve seve izledim.
  • Ben de genel olarak bu arca tam ısınamamıştım ama gintama şu son bölümle gene güzelliğini gösterdi. All Hail Sunrise!
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.