Şimdi Ara

Gigafiber aktif görünüyor. Kurulum için ne yapmam gerekiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Hali hazirda türknet abonesiyim. Hız sorgulaması yaptığımda aktif olduğu görünüyor. Aktivasyon süreci nasıl ilerliyor?

Gigafiber aktif görünüyor. Kurulum için ne yapmam gerekiyor?

• Online işlem merkezinden destek kaydı açıyorsun oradan temsilci Sana bilgi verir yönlendirme yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Eylül 2022; 20:4:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Açtım fakat arayacaklarını söylediler. Arayan eden yok. Mart ayından beri sinyalin aktif olmasını bekliyordum aktif oldu şimdi daha kaç ay bekleyeceğiz kurulum için 😅

• kimbugkhan K kullanıcısına yanıt
    Kurulum için sana randevu verecekler Onun için aramalarını bekleyeceksin birkaç gün bekle arayan olmazsa tekrar kayıt açarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, dönüşüm işlemi için destek kaydı oluşturduğunuzda ekipler sizi sıraya alıyor ve ona göre arama yaparak randevu oluşturuyorlar. Randevu tarihinde de adrese gelerek bağlantılarınızı tamamlıyorlar.
  • Umarım arayan olur :)

• 12 gün geçti arayan soran yok. Kendi forumunuz üzerinde benden 1 gün sonra ticket açıp benden önce randevu verip kurulum yapılan bir arkadaşa denk geldim. Ne zaman randevu için arayacaksınız? @TurkNetDestek

Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz?
  • Destek kaydı açtığımda kapatıyorsunuz. İş listesine alındı diye bilgi veriyorsunuz.

Destek kaydı numaranızı iletmeniz durumunda ekiplerden bilgi alarak sizinle paylaşacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.