Şimdi Ara

Gıda Zehirlenmesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
19.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlarım.Size dün başımıza gelenleri anlatacağım.Annem 2 gün önce mercimek çorbası yapmıştı.Oturduk sofraya biraz kokladık biraz ekşi gibi.Annemde daha dün yaptım yemeği öyle birşey olmaz dedi ve hep beraber yedik.Üstünede karpuzumuzuda yedik.Ve yaklaşık 1 saat sonra midem bulandı benim.Çok kötü bir durum bende kusma fobiside var zaten.Neyse ablamdada aynı belirtiler oldu.112 ' yi aradık kadın hastaneye gelirseniz iyi olur demiş.Bizde arabayla hastaneye gittik.Babamda kusma belirtisi yoktu ama oda yemişti heralde babamın bünyesi güçlü.Neyse gittik kan aldılar.Bu sırada annemdede başladı anneme iğne bize serum verdiler.Gecenin 4 ünde eve geldik.Çok kötü bir durum.Siz siz olun 1 gecede yemek bozulurmu demeyin.Sıcaklarda bozuluyor.Teşekkürler okuduğunuz için..

• Napak kanka ? Yemek bozulmuş diye aç mı kalalım.
  • Dikkatli olun istiyorum.Sıcakta buzdolabında olsa bile yemekler bozuluyor.Günübirlik yemekler yiyin bence..
  • Arkadaş konu dışında kaçmış gelmiş, aldırma. Geçmiş olsun ailecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoderWriter

Dikkatli olun istiyorum.Sıcakta buzdolabında olsa bile yemekler bozuluyor.Günübirlik yemekler yiyin bence..

Haklısın hocam bu sıcakta yemek falan dayanmaz.Geçmiş olsun.
  • Kokmuş olduğunu bile bile yemeniz ilginç dogrusu.
  • bizde de bu tür tartışmalar oluyor arada..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.