Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba hocam. şuan evde değilim eve geçtiğimde test ederim inşallah. sağolun bu arada :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Bu upload hızı ne zamandır bu şekilde? 1-2 ay gibi bişi ise belki SAYE denemesidir (Gerçi SAYE olunca ISS ler istedği kadar Telekomun sınırında kalmadan upload hızı verecekleri bilmiyorum ama öyle bir algı oluştu). Bu güzel upload hızınız sizin tüm apartman / site de yaşayanlarda da aynı değerlerde mi upload hızı alıyor? Apartmana çok yakın mobese türü devlete ait güvenlik kamerası vs varmı? Hayırlı olsun. Maşallah diyelim nazar değmesin.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Bende 100Mbit Fiber inernet tarifesi var..

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• Gerçekten uzun zamandır beklediğim telefoncu bu sabah geldi, bodrum katındaki t11 kabinin yanında ankastreye modemi taktık, dairedekine oranla snr sadece 1 puan arttı çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Bu durumda binadaki tesisatta sorun yok bu kabinden SNR düşük veriliyor, bunu kabinin yazılımından artırmanın bir yolu vardır diye düşünüyorum arkadaşlar ama yapacak olan Türk Telekom ne yapabilirim GIBIRNET bunu yaptırabilir mi sizce? 100Mbit için daha fazla SNR gerekiyor. GIBIRNET'e geçiş işlemlerini bugün başlatıyorum bu arada.

Telefoncu ankastre ve dairede bakım yaptıktan sonraki varolan telefon kablosu değerleri, ankastreden modem takınca Down 96'ya, Up 50'ye çıkıyor, download kısmında SNR 1 puan artıyor cat6 çektirmedim çünkü değişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygar87 -- 23 Temmuz 2020; 12:2:19 >

• GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternetGIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

az önce gibirnete geçişim tamamlandı hat değerim ve hız sonucum bu şekilde gayet iyi Kastamonu/Merkez

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

az önce gibirnete geçişim tamamlandı hat değerim ve hız sonucum bu şekilde gayet iyi Kastamonu/Merkez
    hayirli olsun
    hat degerleriniz ve snr degeriniz cok iyi, keske en yüksek pakete gecseydiniz. rahat 100/8 i kaldirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzdeger -- 23 Temmuz 2020; 13:54:43 >

• An itibari ile bende başvuru mailini gönderdim 100Mbpslik pakete :) Umarım uzun süre beraberliğimiz olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yavuzdeger Y kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim..ilk bas 100 luk paket tanimlanmis hız testinde 77 megabit gordum tek kullandigim icin bu pakete dusurdum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, inşallah yakın zamanda herkes için ulaşılabilir hâle gelir sizin sistem
  • Chile_Mix kullanıcısına yanıt
    Modem değiştirmeyin Tenda AC11 router alın, modeminizi Bridge mod a alarak Tendaya bağlayın. Sonra bakın keyfinize...

• Karadeniz neredeyse tamamen kapsama alanına girmiş ama İzmir 'de tık yok maalesef.

• Dün mail attım ama herhangi bir dönüş olmadı.

• SerÇel kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Özelden e-posta veya isminizi alabilir miyim ?

iyi günler dileriz.
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Gönderdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Modem değiştirmeyin Tenda AC11 router alın, modeminizi Bridge mod a alarak Tendaya bağlayın. Sonra bakın keyfinize...
    Suan kullandıgım modemin pek saglıklı çalıştıgını yada ilerleyen zamanlarda aniden bozulacağını düşündüğüm için almak istemiştim. Bi ara forumda Tenda V1200 AC konusu açılmıştı vatan bilgisayarsa 290 tl gibi fiyata satılıyordu keşke beklemeyip onu alsaymışım. Ac 11 türkiyede yok sanırım şuan akşam detaylıca bir bakayım. Birde elimde tplink ap var onu deniyeyim. Ac desteği yok ama belki iş tapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chile_Mix

Suan kullandıgım modemin pek saglıklı çalıştıgını yada ilerleyen zamanlarda aniden bozulacağını düşündüğüm için almak istemiştim. Bi ara forumda Tenda V1200 AC konusu açılmıştı vatan bilgisayarsa 290 tl gibi fiyata satılıyordu keşke beklemeyip onu alsaymışım. Ac 11 türkiyede yok sanırım şuan akşam detaylıca bir bakayım. Birde elimde tplink ap var onu deniyeyim. Ac desteği yok ama belki iş tapar.

Alıntıları Göster
    Modeme bridge modda sıfır yük bindiği için modem sağlıklı çalışmaya devam eder o yüzden içiniz rahat olun. Router içinde isp modu olduğu için kullanıcı adı ve şifre girerek bağlantıyı router üzerinden sağlıyorsunuz. 5 adet 6 dbi anten olduğu için çekim gücü çok çok yüksek. Yani ileride en düşük model modem bile alıp bridge mod çevirerek bile devam edebilirsiniz. O yüzden bu konuyu düşünün. Fiyatıda uygun...

• quote:

Orijinalden alıntı: SerÇel

Dün mail attım ama herhangi bir dönüş olmadı.
    Ben mail atali 3 gün oldu ne arayan var ne dönen netspeede devam

• Uzun süredir bu sayfayi takip ediyordum. Altyapim yapildiktan sonra başvurmayı düşünüyordum.Bugün sitede bir değişiklik farkettim.35 mbit paketin uploadı 6 iken 3e düşürülmüş. Neden böyle bir karar alinmis anlayamadım açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.