Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
Giriş

tamam teşekkür ederim.

• GIBIRNet’ e geçiş yapacak/yeni internet bağlatacak kişiler için;

Referans Kodu: GJZGJJSZWU

Referans kodunu müşteri temsilcisi ile paylaşabilirsiniz yardımcı olacaklardır.

Sizde bu kod ile kayıt olursanız 12 ay boyunca her ay 20 TL Toplamda 240 TL indirim kazanıyorsunuz. Kayıt esnasında bu kodu müşteri temsilcisine söylemeyi unutmayın. Faturalarınızı gecikmeden öderseniz, bu indirim geçerli oluyor.

Temmuz 2021' den bu yana gıbırnet kullanıyorum oyun oynayan ve canlı yayın yapan +evden çalışan biri olarak her açıdan çok memnunum, düşük pingle oyun oynuyorum ve sorunsuz saatlerce 8000 bitrate yayın yapabiliyorum. İnternet kesintisi yada yavaşlama bende hiç olmuyor güncel durumda, bu yüzden ayrılmayı da düşünmüyorum.

Ödemenizi Nays ile yaparsanız %5 geri ödeme yapıyor bilginiz olsun.

Bana PM den yada Telegram üzerinden ulaşabilirsiniz her türlü sorunuz için.

Telegram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaRan7uLaTV -- 26 Ocak 2024; 14:19:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de gıbır.net'e gectim simdilik bir problem yok,istediginiz zaman hız sabitleme de yapabilirsiniz dendi kopma vs olursa hızı biraz düşürtürüm.220 lira 35 mbps ucreti. GATGKT2RQ7 kodu ile kaydolursanız 12 ay boyunca 20 tl indirimli ödüyorsunuz.Edevlet uzerinden 2 dkda basvuruyorsunuz kargo derdi yok.Temmuza kadar zam yok dediler.Gecen aksam mac izledim donmadi, film izledim iki kez, donmadı.Engelli siteler aciliyor sorun yok.Yani masallah simdilik hersey guzel gorunuyor tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.