Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar,

Upload konusunda bir kısıtlama yapmıyoruz fakat müşterilerimizi yanıltmamak adına TürkTelekom almış olduğu karar ile hızların düşürüldüğünü belirtmek istedik. Telekom alt yapısı kullanan tüm ISS'lerde bölgesel olarak hızlar düşürülecektir.

Bu hız kısıtına karşı olan firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz.
    Dilerseniz bizi destekleyebilirsiniz.https://www.change.org/p/btk-saye-alt-yap%C4%B1s%C4%B1-devreye-al%C4%B1ns%C4%B1n

iyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 23 Temmuz 2020; 16:28:42 >
  • Evrakları yollayacağım bugün veya yarın Ankara içinde 100 mbit hizmet alıp yorumunu iletmek isteyen varsa çok müteşekkir olurum.
  • ParTaa kullanıcısına yanıt
    İşimiz uzun o zaman desenize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende yolladım maili bakalım hizmet nasıl olacak buradan bilgi veririm :)
  • Benimde 3 gün oldu. Bakalim ne zaman geçiş sağlanır. Geçiş sağlandığında testleri paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydemir95 -- 23 Temmuz 2020; 20:18:45 >
  • bu hafta pazartesi günü kargoya verdiğim evraklar bu gün saat 19:05 itibarı ile firmanıza hele şükür teslim edilebilmiş, yalnız evrakları dün mh@gibir.net.tr adresine de yolladım ama hala arayan soran yok sayın yetkili? başvurumun akıbetini öğrenebilir miyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

az önce gibirnete geçişim tamamlandı hat değerim ve hız sonucum bu şekilde gayet iyi Kastamonu/Merkez
    selamlar, yeni başvurunuz mu oldu yoksa başka firmadan mı geçiş yaptınız; kaç gün sürdü işlemleriniz ?

• Adi Türktelekom upload hızımı düşürmüş.SAYE sistemi devreye girsin göreceğim ben sizi ey Türktelekom. Sen mi büyüksün alternatif firmalar mı?
  • GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Server neden hep Konya seçiyor anlamadım

İstanbul / Maltepe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 23 Temmuz 2020; 22:46:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Turknet, Radore ve Comnet serverlarından hız testi gönderebilir misin hocam? Teşekkürler

• Ankarada hizmete başladınız mı ? superonline altyapısından hizmet verebiliyor musunuz ?
  • Geçiş için evraklarımı 18 temmuzda mail attım,Tekirdağ için beklemedeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Turktelekomdan gectim 2 gün civarında gecis saglandi

• Sacrosanct- kullanıcısına yanıt
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• quote:

Orijinalden alıntı: recebim59

Geçiş için evraklarımı 18 temmuzda mail attım,Tekirdağ için beklemedeyim.
    Ne kadar rezil bir il Telekom müdürlüğüne sahibiz dusun neredeyse tüm Türkiye açıldı Tekirdağ yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bazı iller eklenmiş ama Ege'de yeni bir gelişme yok. Buraların insanının çalışmaya isteği sıfır, kesinlikle gördüğüm en tembel insanlar.

• Öneriyor musunuz arkadaşlar ?
  • Geçişim tamamlanmış. Yer:İstanbul.
    Netspeed den geçiş yaptım. Ama henüz test etme fırsatım olmadı. İş çıkışı artık resim atarım :)

• prow kullanıcısına yanıt
    Kaç gün sürdü dostum geçiş?

• SerÇel kullanıcısına yanıt
    Bütün belgeler tamam dediklerinden sonra ikinci gün bugün

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.