Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrim3

izmir için hala tarih yok sanırım?
    Türk telekoma da mail attım durum ile ilgili ama bir dönüş olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece türk telekom altyapısı mı kullanılmakta acaba?
  • Aydın gelsin yok mu aydın beklemedeyiz valla şuan türknetten geçmek için
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Mail attım, maile de kullanıcı adımı belirttim. İyi çalışmalar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ordu da hizmet veriyor musunuz? Yeni eve taşınacağım, geçeceğim evin kapısına kadar fiber geliyor yani sarı kablo. Kurulumu siz mi yapıyorsunuz?

• selamlar, pazartesi günü balıkesir/gönen den verdiğim kargo ancak konya da kurye dağıtımına çıkmış sürat kargoya vermekle hata mı ettim ben kargoyu? bir de sayın yetkili "bilgi@gibir.net.tr" mail adresinize de gerekli olan evrakların fotoğraflarını çekip göndermiştim acaba eliniz çok mu yoğun bu gün e kadar herhagi bir geçiş işlemi için bilgilendirme alamadım yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35

selamlar, pazartesi günü balıkesir/gönen den verdiğim kargo ancak konya da kurye dağıtımına çıkmış sürat kargoya vermekle hata mı ettim ben kargoyu? bir de sayın yetkili "bilgi@gibir.net.tr" mail adresinize de gerekli olan evrakların fotoğraflarını çekip göndermiştim acaba eliniz çok mu yoğun bu gün e kadar herhagi bir geçiş işlemi için bilgilendirme alamadım yardımcı olabilir misiniz?
    mh@gibir.net.tr adresine gönderin, ben oraya gönderdim işleme alındı.

• Hipersonic kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bir daha gönderdim verdiğiniz adrese
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Mükemmel. Güle güle kullanın. Pilot bölgeyse gayet normal böyle şeyler neden büyütüldü anlamıyorum kıskanılıyor heralde imrenmek varken. Darısı ihtiyacı olan herkesin başına ülkemizde.

• Geçen gün aramışlar işteydim açamadım 0332 li numaradan
    Kardeşim öncelikle güle güle kullan.

Ben sadece merakımdan sormuştum samimiyetine inanıyorum bildiklerini bir şekilde aktarmaya çalışmışsın. Ayrıca şirket personeli felanda olsan kişisel anlamda benim zoruma gitmez aksine şirket kendi çalışanlarına imkan dahilinde böyle bir paket imkanı sunuyorsa bu şirket çalışanlarının iş motivasyonunu yükselmesine vesile olacaktır. Ben sadece neye göre pilot bölge olunuyor ve bu hızlar veriliyor onu merak etmiştim sadece.

Tekrardan güle güle kullan
    Gerçekten çok güzel değerler hocam :)
    Saye sistemi için mi pilot bölgedesiniz acaba ?
  • 1ay bedava varmı ilk mesajda hiçbir açıklama yok
  • pirate1540 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Yalova için sonuçları da paylaşır mısınız

Öncelikle hayırlı olsun.

Senden ricam Frankfurt-Amsterdam ve Helsinki speedtest sunucularının sonuçlarını paylaşabilir misin?

Şimdiden teşekkürler.

Güle güle kullan

• 21 temmuz da geçiş işlemlerim yapılmıştı. 88mbps açılan hattım dün 100mbps olarak güncellendi (teşekür ederim). İlk güncen itibaren crc lerde bir artış var ama şimdilik sorun değil gibi. tracert testlerinde 4. (ve bazen sonrakilerde) hop noktasından yanıt alamıyorum belki bununla da bağlantılıdır.

sonuncu adım 49 ms 47 ms 47 ms vie.valve.net [146.66.155.1]

sonuncu adım 19 ms 17 ms 17 ms one.one.one.one [1.1.1.1]

Önceki ve şimdiki hat değerlerim
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    Speedtest sonucu
    Speed teste göre istanbul tarafına aldığım pinglerde iyileşme mevcut.

35 mbps kullanırken pek farkmetmiyordum sanırım ama şimdi yeni modem arayışındayım . Kablosuzda 30 mbps civarı alabiliyorum :) (VMG3312-B10B kullanıyorum) Modem önerilerine açığım.
    /Bu mesajı yazarken bağlantım kesildi, 35 mbps tanımlanmış.
    Sanırım Telekom uploadi güncellerken tümünü düşürdü (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 23 Temmuz 2020; 1:29:4 >

• Ege bölgesi ne zaman açılacak, daha ne kadar bekleyeceğiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inanın bilgim yok :) pilot bölge olayının SAYE projesiyle ilgili olabileceğini duydum sadece. ama konu hakkında teknik detay bilgim yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears0fDevil -- 23 Temmuz 2020; 10:15:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.