Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gibirnet geçiş talebini verseniz de herkes rahatlasa ne dersiniz halen cevap bekliyoruz sizden bir ben yaşıyorum sanıyordum herkes aynısını yaşıyormuş ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaefuL kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz firmamız tarafından geçiş talebinize onay verilmiştir. Firmamız ile bir bağınız bulunmamaktadır yaşamış olduğunuz probleminiz için ilgili geçiş sağladığınız firmanız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İyi günler dileriz

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt

Turknet de sizin onay vermediğinizi söylemekte hangisi doğru ben bilemiyorum ?

• Merhabalar:

Değerli müşterimiz son zamanlarda artan söylemlerden dolayı firmamız tarafından geçişlere onay verilmiyor şeklinde bazı söylemler çıkmaktadır. Bu tür mesajlara itibar etmeyiniz. Konuyla alakalı firmamız tarafına gelen bütün geçiş talepleri yasal süre olan 48 saat içerisinde onay verilmektedir.

İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 24 Ekim 2021; 19:49:5 >
  • FaefuL kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz geçiş talebiniz firmanız tarafından sistemimize düştüğü an itibariyle onay verilmiş olup tarafımız ile bir ilişkiniz olmadığını tekrardan yinelemek isteriz. Alt kısımda paylaşmış olduğum ilgili devrenize ait geçiş talebinize onay verildiğini ekran görüntüsünden bu durumu teyit edebilirsiniz. Ve yaşamış olduğunuz sorun için firmanız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

İyi günler dileriz.

Teşekkürler .

• Geçiş için onay verilmiyor gecis yapacağım sağlayıcı yeniden başvuru yaptı 48 saat dolduğu için.

• Merhabalar:

Değerli müşterimiz geçiş talebiniz yasal süre içerisinde sistemimize düşmesi durumunda onayınız verilecektir.

İyi günler dileriz.

• merhaba, ilk abonelikte sanırım kurulum ücreti alınmıyor doğru mudur?

• ksk_mehmet K kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz kurulum aktivasyon ücreti alınmamakla birlikte taahütnamesiz hizmet vermekteyiz.

İyi günler dileriz

• Faturamı fazla hesaplamışsınız @GIBIRNET

• Arkadaş adına soruyorum. Evinde ADSL var. Seneler önce kapıya kadar mini fiber dağıtıcı konmuş. (Karşı komşusu bu mini dağıtıcı kutudana ev içine kadar fiber çekili ve fiberi kullanıyor) Arkadaşında kapı önündenki mini dağıtıcıdan ev içine fiber kablo çekilmesi gerekecek. Bu durumda;

ADSL iptal ettirilmeden fiber bağlantı için size başvurulabilinirmi?

Sorunun özü, ADSL taaahüt süresi bu ay dolacak imiş. Gibirnet üzerinden fiber bağlantı için ne yapmak gerekiyor?

@GIBIRNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 1 Kasım 2021; 11:18:37 >
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Merhabalar

Değerli müşterimiz altyapı sorgu sistemimizde fiber uygunluk görünüyor ise başvuru sağlayabilmektedir.

İyi günler dileriz.

• nopanick kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz fatura tutarınızı kontrol edebilmem için özel mesaj üzerinden abonelik isim soyisim paylaşır mısınız. Bu konuda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz

Gönderdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopanick -- 2 Kasım 2021; 9:0:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1,5 saattir internet yok inşallah farkedip bir el atacaksınız. Genel bir sorun dcde uyumayanlar da söyledi kesildiğini.

• Toygar87 T kullanıcısına yanıt

o saatte bakım vardı o yüzden kesilmiştir.

https://gibir.net.tr/planli-calisma-duyurulari

• Geçtiğimiz yılın ekim ayı sonu gibi başvurduğum gibirnet internet aboneliğimi evimi taşıdığım için sonlandırdım. Her zaman olumsuz yorum mu yazacağız memnun kalınca da yazmak gerek.

Henüz Gibirnetin ülke genelinde hizmet vermeye yeni başladığı dönemde forumdaki yorumlara bakarak başvurmuştum. Aktivasyon ücretinin olmayışı ve fiyat avantajı nedeniyle tercih etmiştim. Altyapım ADSL'di 6 mbps civarı alıyordum. Son bir kaç ay önce telekom hızları bir tık yükseltince 8'e çıktı. O konuda yapacak bir şey yok.

1 yılda ya 2 ya da 3 defa genel çapta sorun olduğunda nette uzun süreli sorun yaşadım. Uzun süreli dediğim 1 güne kadar ya da sadece akşamlık. Bu açıdan memnun kaldım. DSL'in sabit kalıp ip alamadığım da oldu ama rahatsız etmeyecek kadar az denk geldi bana.

Ping konusunda bir şey diyemeyeceğim online oyun oynamadığım için ancak cloudflare dns'e gecikmesi ve speedtest'te pingler iyiydi. Sayfa açılış hızları da bu doğrultudaydı. Zaten sitelerinde sürekli güncellenen ping haritasi var ile, oyuna ve altyapı türüne göre. Haritada cloudflare ve google için verilen değerlerle uyuşan gecikmeler elde ediyordum testlerde de. Speedtestte aldığım hız sonuçlarını youtube'da ve github'da da alıyordum.

Bu süreç içerisinde gibirnet kendi abonelerine steamden belli başlı oyunları içeren bir kütüphane açmıştı. Zamanla yeni oyunlar eklemek için anketler de vardı kendi forumlarında fakat baya oldu bakmadım. Rekabet adına güzel bir adım.

Bağlantı başvurumu iş çıkışı saatinde yapmıştım ertesi gün de ekibi hemen yollamışlardı. Kapı otomatiğinin çalışmamasından dolayı ekip reglete ulaşamadığından 10 gün civarı geç bağlanmıştı ama dediğim gibi sorunun binadan olduğunu sonradan farkettim. Kapatırken de whatsapp'tan dün dilekçemi yolladım bugün iptal edildiğine dair mesaj geldi. Genel olarak ulaşmak istediğimde de whatsapp'tan eriştim ve hızlı geri dönüşler aldım. Whatsapp'tan müşteri hizmetleri sunmaları gerçekten hoş olmuş telefonla arayıp uğraşmaktan daha pratik geldi bana.

Sonuç olarak benim için olumlu bir deneyimdi.

• 1- 200, 500 ve 1000 Mbps paketler ne zaman açılacak? Aktif etmek için neyi bekliyorsunuz? @GIBIRNET

2- Upload hızları sitenizde yazdığı gibi 10-20 Mbps mi olacak? Bunu kim belirledi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirDroid -- 4 Kasım 2021; 5:32:6 >
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.