Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PS4 konsolu üzerinden Fifa ve NBA serverlarına bağlantılarda ve bağlandığında dahi sonrasında büyük gecikme ve paket kaybı sıkıntıları bulunuyor bir kaç gündür. Bu konuda da desteklerinizi rica ederiz. Bu konuda da EA Sports ve 2k Sports ile ilgili de girişimlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 6 Ekim 2021; 18:37:34 >
  • 15-20 arası gezen ping bugün 55-60 larda yine ne oluyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Bu akşam sorunu çözmüşler sanırım istanbul vdsl kullanıyorum pingler eski haline geldi

• warpchain kullanıcısına yanıt

Hayır çözülmedi ne yazık ki

Hayır çözülmedi dostum.

• Bilmiyorum bende eski halinde şuan pingler GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

tracert 100.127.254.1

Yapıp ekran görüntüsü atabilir misin hocam?

• Gökkubbe G kullanıcısına yanıt

Sadece bende düzelmesi ilginç üsküdar istanbul vdsl

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Sizde vpn açık kalmış hocam :)

• Gibir maxi 75 TL olan fiber mi? Modem veriliyor mu? Kirası var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala düzelmemiş görünüyor. :/

Sabah 6 gibi de yine dsl bağlantısı gitmiş gelmiş. Her 2-3 günde bir böyle bir durum gerçekleşecek mi acaba? SNR değerlerim iyi hattımla alakalı değil durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 7 Ekim 2021; 13:12:30 >
  • Gıbırnet DNSlerinden 39.80 ile biten dns artık dnsbenchmark da dead nameserver olarak görünüyor 2 gündür. Diğer dnslerde de yüksek gecikme ve hatalar veriyor dns benchmark. Pazartesi akşamından önce böyle sıkıntılar da yoktu.

• Arkadaşlar türktelokom adsl aboneliğim bitmek üzere hangi servis sağlayıcı geçmeliyiz? Gıbırnet yorumlarınız nedir?

• İnternetim bu sabah 6.00 cuvarinda yoktu. Simdi yine bakiyorum ve yine yok.

• by_ilcan kullanıcısına yanıt
    Şu sıralar kesilme ve ping sorunları oluyor arada açıkçası farklı iss geçmeyi düşünüyorum bende

• by_ilcan kullanıcısına yanıt

2015 de turktelekom VDSL kullaniyordum bazen 0.1 mbpslere düşüyordu taahhutumun son zamanlarında . (Muhtemelen bölgemde bir sorun vardi) . Daha sonra Turknete geçtim . 2020 9. Aya kadar kullandım , bazen ping problemlerim oluyordu, gibirnet konusunu gördükten sonra 2020.9. ayda gibirnete geçtim. Bu zamana kadar genel bir problem yaşamadım. Ara sıra ufak ping yükselmeleri oluyor ama genel olarak memnunum . Benim tercih amacım fiyat/performans. 90 TL'ye 100mbps kullanıyorum ( hattım 135 mbps civarında destekliyor, snr problemim yok). Eğer zaten telekomdan çıkmak istiyorsanız deneyerek görün. Ben memnun olabilirim ama sizin bölgenizde altyapı iyi değilse siz memnun olmayabilirsiniz. Hatta benim gibi Telekom aboneliğinizi iptal ettirmeden 2. Hat alma şansınız varsa öyle deneyin. Ben telekomdan çıkmadan turknet aboneliği de alip bir hafta kadar deneyip telekomdan ayrılmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 9 Ekim 2021; 13:56:2 >
  • miskiab M kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz özel mesaj üzerinden abonelik bilgilerinizi paylaşmanız durumunda yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz

• OIM de kullanım istatistikleri kısmını yaklaşık bir ay önce sormuştum bakım yapıyoruz demiştiniz ama sanırım hala bakımda ne zaman tekrar aktif olacak ?

@GIBIRNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopanick -- 11 Ekim 2021; 10:59:50 >
  • nopanick kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz ilgili bakım çalışmamız devam etmektedir. En kısa sürede aktif ediyor olacağız.

İyi günler dileriz.

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.