Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim.

• Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    Vdsl 50 mbps destekliyor
  • Hızlar yarı yarıya düşmüş. Gıbırnetin kendi sunucusuna bile 14-15mbit internet alıyorum. Paketim 35 mbit.

Mart ayının sonunda elveda GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

102.400+ kbps olarak deneme şansımız var mı acaba? @GIBIRNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 27 Şubat 2021; 14:43:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar faturalar ne zaman kesiliyor? 25 aralıkta gıbırnet'e taşıdım hattı ve o zamandan beri kullanıyorum ancak henüz bir fatura çıkmadı. Online işlemlerde falan gözükmüyor. Kesim tarihi her ayın 1'i değil mi?

Benimde çıkmadı fatura geçen ay geçiş yapmıştım @GIBIRNET

• Selamun Aleyküm arkadaşlar

Ben de Gibirnetteyim 6 7 aydır internette pek sorun yok ama vpn kullanmam gerekti Nordvpn kullanılmıyor neden acaba bilen var mı vpn yasaklı mı oldu gibir nette

• TnTTuRK T kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacrosanct-

O kadar saçma bir açıklama ki... VPN'yi değil belli başlı (normalde mahkeme kararı olan) "VPN SERVİSLERİni engellersin.

Üniversitelerin kütüphanelerinden yararlanmak için o üniversitenin ağına bağlanmak zorundasın. Ben VPN ile ağa bağlanırsam beni engelleyecek misin yani....

• Katılıyorum hocam size..

• Attım taşı kuyuya, çıkarabilen çıkarsın tarzı bir açıklama GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Sayın @GIBIRNET , BTK'nın hangi sayılı kararına istinaden bu icraat olmuştur, bizlere karar, madde, fikra belirtebilir misiniz?

Aynı BTK kararlarıyla! vatandaştan modem kira haraçları da kesiliyor da o yüzden sordum GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• Arkadaşlar bu vpn olayı başka operatörlerde var mı ?

• Port yonlendirmeyi bir turlu yapamadim. Nasil bir ayar yapmamiz gerekli. Kullanan oldu mu hic?

• SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    Cgnat havuzunda olduğunuz için port yönlendirmesi yapamazsınız. Statik ip almanız gerekmekte.
  • Chile_Mix kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz şu anda hat değerleriniz santral çıkışı olarak hız profiliniz 102 mbite olarak sistemlerimizde görünmektedir. Şu anda hattınızda kısıtlama yavaşlama söz konusu değildir.

İyi günler dileriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 28 Şubat 2021; 7:35:29 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz faturalarınız her ayın 1 de kesilmektedir. Son Ödeme tarihi olarak her ayın 15 dedir. Fatura kesimi sağlandığında sms ve mail bildirimi olarak tarafınıza bildirim sağlanmaktadır.

Bilgilendirme sonrası ödemelerinizi dilerseniz Online işlem merkezinde kredi kartınız ile 3d security destekli kart ile ödeme sağlayabilir veya fatura matik İş bankası, Enpara, Ziraat Bankası , QnB Finans ,Garanti bankası online mobil bankacılık üzerinden fatura ödemelerinizi sağlayabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 28 Şubat 2021; 7:38:6 >
  • SecurityPayne kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz Dünya çapında ipv4 stoğu tükendiğinden dolayı firmamızın aldığı karar yönünde cgn üzerinden hizmet vermek durumundayız. Yaşamış olduğunuz sorunu çözülmesi için sabit ip hizmetimizi satın almanız gerekmektedir. Aylık 10 tl bir ücretlendirmesi mevcuttur. Çağrı merkezi kanalı üzerinden sabit ip hizmeti talebinizi iletmeniz durumunda sesli onayınızın ardından sabit ip hizmetiniz aktif olacaktır.

İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 28 Şubat 2021; 7:36:52 >
  • BTK ya şikayet bölümünde gibir net olmadığı için btk yada soramıyoruz bu kararı almaya hakkı var mı diye nereye şikayet etmemiz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar:

Değerli müşterimiz şu anda hat değerleriniz santral çıkışı olarak hız profiliniz 102 mbite olarak sistemlerimizde görünmektedir. Şu anda hattınızda kısıtlama yavaşlama söz konusu değildir.

İyi günler dileriz

Kolay gelsin. Geçen de özelden yazmıştım fiber ftth olarak gıbır net hizmet almaktayım bağlayalım da 1 hafta oldu fakat akşam 7 den sonra ve hafta sonu hızl dalgalanması oluyor şikayet ettim kaç kere dönen olmadı. Fiber alt yapıda bile bu sorunlar oluyorsa daha ne olacak acaba eve kadar fiber ve fiber aktif olalı 1 hafta oldu daha

• Charmlander kullanıcısına yanıt

Bakınız cevap veremiyorlar.

Karar var demişler. Eee nerde bu karar? Yok.

Eğer yoksa hem yalan söylemiş olacaklar, hem de Anayasal SUç işlemiş olacaklar.

Bakın cevap vermiyorlar, Yok gibi davranıyorlar.

Neden? Suçlarını biliyorlar da ondan.

Benim kendi sunucuma olan VPN bağlantılarımı engellemek için hırs ile aldıkları saçma sapan bir karar.

CİMER üzerinden BTK ya GIBIRNet'i şikayet edebilir ve VPN hakkında karar alıp ISS lere gönderip göndermediklerini sorabilirsiniz.

Zaten en azından ödeyecekleri ağır tazminatlardan sonra ortada gıbır mıbır kalmayacak. Siz kendinize yeni bir internet sağlayıcı aramaya başlayın şimdiden...

Edit: Ha unutmadan, modem ücretleri de BTK kararı ile kesilmiyor. O da başka bir YALAN. Öyle bir karar da yok. Telekom bir kampanya yapmış, o kampanyada da modem ücreti fiyatı varmış. BTK kampanyayı onaylamış sadece. Diğer kampanyaları onayladığı gibi. Evet, sen böyle bir kampanya yapabilirsin demiş TürkTelekom'a. O kadar.

Birileri de bu olguyu "BTK'nın kararı var" şeklinde YALAN SÖYLEMEK İçİN KULLANMAKTA. BTK modem kira ücreti zorunlu diye bir kararı yok. Olamaz da zaten. Kanuna aykırı. Öyle bir karar verse bile yok hükmündedir o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EUA_ -- 1 Mart 2021; 5:26:11 >

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.