Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynı şekilde benim de hızım akşam saat 9'dan beridir yerlerde sürünüyor. Düzelmezse bende başka iss geçeceğim.

• ogulcanbb kullanıcısına yanıt

hocam nperf den birde hız testi yapar mısınız? speed test ooklada bende de test iyi çıkmıyor, fakat nperf de normal görüyorum ping haricinde değerleri daha önceleri 19-20 ms alırken şimdi 50 leri görüyor ping sanırım önceki testlerimde intel marka chipli anakart da kablolu bağlantıda 20 msler alıken şuan realtek marka çipli anakarttan bu değerleri alıyorum

edit: tarayıcınızda reklam engelleyiciler filan varsa onları kapatıp bir de testinizi öyle yapın tavsiye...

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

hocam kusura bakmayın size tavsiye ettiğimi kendim uyguladım sonuç bu bendeki sıkıntı ping düşmesi dragon centerdanmış sizde bır kısıtlama varmı diye bilgisayarınzı kontrol edin sorun sizde olabilir...

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Ping sorunu bilgisayar ile ilgili değil. Mobilden ve modem arayüzünden tracert yaptım. Ping sorunum hattın interleaved modunda olmasından dolayı böyle. Hız sorunu da kapasite yetmiyor çünkü Facebook grubunda da sorun yaşayan kullanıcılar var ben tek değilim sorun yaşayan.

tamamdır, inş. sıkıntınızı çözersiniz

• Telefonum ve internetim Turk Telekomda, yaklasik 2 ay daha taahhut devam edecek(ADSL), adresi sorgulatinca asagidaki cikiyor, binada hem telekoma ait fiber hem de kablonet fiber hizmeti var ama altyapi sorgulatinca GIBIRNET`te vdsl2 cikiyor. Aslinda ben de VDSL tercih etmek istiyorum ama saglayiciyi degistirince, vdsl`e gecerken internet kesilmesi, port kaybi vs... bu tarz sacma sapan seyler korkutuyor acaba bu durumda olup gecen oldu mu, kesinti vs... yasadiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 26 Şubat 2021; 2:0:13 >
  • Şu anda internet hızında sorun yaşayanlar var mı acaba?

Benim hızım 1 Mbps'in altına düştü. 2 saattir böyle. Düzelecek diye bekliyoruz bakalım.

• Fiberde sorun yaşayan var mı
  • Fiber'de sorun yaşayan var mı arkadaşlar?
  • Bende de hız düşümü var konum ağrı özellikle akşam 7 den sonra düşüyor
  • İnternetim kesildi modemde tüm ışıklar yanmasına rağmen. Yer İzmir/Bayraklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vjersin07 kullanıcısına yanıt
    Altyapınız nedir hocam?
  • Aydında şuan internetim 3 te 1 hızına düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 26 Şubat 2021; 22:48:41 >
  • Bende fiberde aynı sorunu yaşıyorum, 35-40mbit alıyorum
  • ReiseReise kullanıcısına yanıt

Ben de Aydındayım. Anlık olarak hızım böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanbb

Ben de Aydındayım. Anlık olarak hızım böyle.

Single modda benimki de yokları oynuyor

Hat VDSL mi?

• quote:

Hat VDSL mi?

Aynen 100lük paket

Hocam rica etsem modem ara yüzündeki hat hızı bilgilerinin görüntüsünü ve modem/marka bilgisini benimle paylaşır mısınız?

• quote:

Hocam rica etsem modem ara yüzündeki hat hızı bilgilerinin görüntüsünü ve modem/marka bilgisini benimle paylaşır mısınız?

Modem de Tplink TD-W9970

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 26 Şubat 2021; 22:34:33 >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.