T

Teğmen
20 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İp Tv Cccam Uydu Forum Satış

Uydu Forum

Öncelikle ccam server ne işe yarıyor? Bir açıklayalım. Türkiye’nin en büyük serveridir ve uydu alıcılarında kanal açmak için kullanılmaktadır

Cccam destekli bir ürün aldığınızda, uyduda 3500 den fazla kanal açılmaktadır. Yetişkin kanalı da dahil olmak üzere, birçok belgesel kanalı gibi adını duymadığımız uydu kanalları kullanılmaktadır. Aynı zamanda çocuk kilidi de bulunmaktadır. 1 yıllık full paket olarak açılan kanallar bu server sayesinde, belirli bir ücret karşılığı, 1 yıl kesintisiz yayın sağlamaktadır. Paketiniz bittiğinde, paketinizi yenileyerek, film, belgesel, sinema izleme keyfini yaşamaya devam ediyorsunuz.

Bir diğer server tipi de, iptv server. Bu server, web tv hizmeti vermektedir. Televizyonunuza bağlayacağınız, internet sayesinde, bÜtün internetteki tv kanalları izleme imkânı sağlamaktadır. Aynı zamanda +18 filmlerini de rahatlıkla bu server sayesinde izleyebileceksiniz. 1 yıllık bir paket olarak alınan iptv server sayesinde, istediğiniz programları, internet üzerinden televizyonunuzdan izleyebiliyorsunuz. Gerektiğinde, kayıt altına alarak tekrar izleme imkanına sahip oluyorsunuz.

Diğer bir seçenek ise vu+ uydu alıcısı. Bu ürün de, ücretli uydu alıcılarına takılarak, birçok kanalın izlenmesinde önemli rol oynuyor. Vu+ forum da, bütün olumlu yönlerinden bahseden arkadaşların çoğu genelde bu üründen memnun yorumları yapıyorlar. Desteklediği işletim sistemli bütün televizyon ve uydu alıcılarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Videoları yüksek çözünürlükte izleyebiliyor, alt yazı problemi ortadan kalkıyor. Ayrıca, media player desteği olmadan videoları izleyebiliyorsunuz.

Site:http://www.uydulife.tv/
Admin : TnTTurRK İp Tv Test hesabı alabilirsiniz
İhtiyaçtan Acil Satılık. Orjinal Değişmiş Parcası Yok
Bakımları Yetkili Serviste Yapılmış Masrafsız.
Mazotunu Koyup Sadece Km Bakımı Yağdeğişimi Yaparak Senelerce Binebileceğiniz Bir Araçtır.
Triger Zincir Seti Değişmiştir. Arabayı Bilen Nasıl araba olduğunu Bilir Fazla Anlatmaya Gerek Yok.
Kesin Alıcılar arasın Fiyat ta Pazarlık Vardır Pazarlık Sünnettir Ama Çok fazla Abartmayın.

Sahibinden İlanı

Merhaba iyi çalışmalar son iki gündür internet hızımda düşüş vardı kota sorgulaması yaptım bu sabah 8 de aradım 40 gb kotada gözüküyor müşteri temsilciside onayladı arıza kaydı bırakdım öğlen 2 oldu saat arayan soran olmadı yeniden müşteri temsilcisini aradım o saattede 40,93 gb oldugunu müşteri temsilciside söyledi arıza kaydı aldı kapadı 1 saat sonra aradılar arızayı giderdik diye o an dışardaydım yarım saat sonra bakarım dedım geldim evime baktım bir değişiklik yok aynı sorun hız 3 mbit de sınırlı indirme 360klps hızla indirmeye çalışıyor saat olmuş beş halaa hız aynı hallediyoz yapıyoruz dıyorlar faturayı anında basıyorlar 1 gun geçsın anında gecıkme faızı alıyorlar ama hız kesıntıye ugrasın bağlantı kopsun sen günlerce neti kullanama gerı odeme yok beklle aramasan farketmesenn oh ne alaaa artıkk kotaya gırmeden kota uyguluyor telekom ne mutlu telekoma varmı böyle durumla karşılaşan birisi ben bu durumu bimerede yollayacam aynı bu şekilde bakalım orası ne yapacak
İhtiyaçtan Acil Satılık. Orjinal Değişmir Parcası Yok Şöför Kapısında Ben almadan önce Futbol topu büyüklügünde Boya Yapılmış sürtmeden Dolayı. Yaşından dolayı sağında solunda cizikleri vardır ezikler vardır. Çok Takıntısı Olan Hiç Aramasın.
Bakımları Yetkili Serviste Yapılmış Masrafsız.
Mazotunu Koyup Sadece Km Bakımı Yağdeğişimi Yaparak Senelerce Binebileceğiniz Bir Araçtır.
Triger Zincir Seti Değişmiştir. Arabayı Bilen Nasıl araba olduğunu Bilir Fazla Anlatmaya Gerek Yok.
Kesin Alıcılar arasın Fiyat ta Pazarlık Vardır Pazarlık Sünnettir Ama Çok fazla Abartmayın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ihtiyactan-acil-satilik-orjinal-180581863/detay/
Hakkında
İlgi Alanları: BiLGiSaYaR...
Forum İmzası:
.Ben Sevdiğimi İki Öpücük Niyetine Değil, Allahın Emanet Kuşu Bilip Bir Ömür Boyu Aynı Yastıkta Bir Ömür Sürmek İçin Severim...
Forum İkinci El İmzası:
.Ben Sevdiğimi İki Öpücük Niyetine Değil, Allahın Emanet Kuşu Bilip Bir Ömür Boyu Aynı Yastıkta Bir Ömür Sürmek İçin Severim...
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 140
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 2.847 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.