Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehmetdursunnnn

Sorunun sizden kaynaklandığını düşünmüyorum. Aynı durum bende de mevcut. Telekom kaynaklı bir sorun mevcut büyük ihtimal.

Telekom'da öğleden sonra bugün fazlaca sorun vardı, hatta bir ara DSL gitti.

Sıkıntı muhtemelen ondandır.

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt

Gerek kalmadı. Ben sorunu düzelttim, teşekkürler.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Özel mesajda ev içi tesisatınızda sorun var denildi. Şaka gibi 6 aydır sorun olmayan hatta bir anda nasıl oluyor da sorun oluşuyor. Müşteri hizmetleri kalıp cevap verecekse neden müşteri hizmetleri var anlam veremiyorum.

• Siz sorunu nasıl düzelttiniz hocam. Sorunu bina tesisatına attı firma. 6 aydır 128 Mbps ye kadar kapasitesi olan hattın saatler içinde 22 Mbps kapasiteye düşmesi hiç normal değil.

• Mehmetdursunnnn M kullanıcısına yanıt

Hocam bizim hattımız yıllardır dokunulmadı. Bendeki sorun eve giren vdsl kablosunda ek vardı onu iptal edince düzeldi. Normalde hemen bir sorun yok yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetdursunnnn

Özel mesajda ev içi tesisatınızda sorun var denildi. Şaka gibi 6 aydır sorun olmayan hatta bir anda nasıl oluyor da sorun oluşuyor. Müşteri hizmetleri kalıp cevap verecekse neden müşteri hizmetleri var anlam veremiyorum.

Verdikleri hizmet o kadar kusursuz ki evinizin iç tesisatındaki sorunu bile tespit edebiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hattı 7 ay kadar önce eksiz olarak ankastreye sıfırdan çektim. 7 aydır sorun yoktu. Bu gün 15:00 sıralarında PPPoE hatası verdi modem ve internet gitti. Sonrasında gelen internette hat kapasitem 128 Mbps'den 23 Mbps civarlarına düştü. Hattıma sorunlu diyorlar fakat apartmanın elektrik kanalının üzerine çıkıp tepinmiyoruz sonuçta. Baştan savmak için standart kopyala yapıştır cevaplar veriyor müşteri hizmetleri maalesef.

• Mehmetdursunnnn M kullanıcısına yanıt

Hocam valla dediğiniz terimlerden çok anlamıyorum ben. Bugün işte bende o ek kablodan dolayı sorun yaşadım onu çözdüm hatta hattıma bakınca 94 mbps desteklediğini gördüm normalde 51 de kitliydi eski modemle benim. Sonra müşteri hizmetlerine bunu söyleyince uygun hız olarak şuan 78'de kitlediler ama tabiki her akşam olduğu gibi hız düşüşleri devam ediyor.

Gece 11'den sabaha karşı 2-3'e kadar düşük hız alıyorum bu sorun da Telekom'dan Gıbır'a geçmeden öncede vardı bende, halen devam ediyor ve düzelmedi. Düzelmez ise superonline altyapılı veya kendisine geçeceğim sömestr tatilinde.

• İnternette sorun yaşayan var mı şu an çalışmıyor benim

• FK F kullanıcısına yanıt

Benim internet gece 11'den beri hızı düşüktü şuan gece 3 halen aynıydı bunun üzerine modemi kapatıp açmamla beraber eski hızıma kavuştum.

Yer = İzmir / BAYRAKLI

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 4 Ocak 2021; 22:21:56 >
  • Mersin / Yenişehir de bu iss yi kullanan eden var mıdır acaba ? Netspeed , turknet vs sitelerde sorgulama yaptıgımda santrale mesafem 0 metre ve alabileceğim hız 100 mbit çıkıyor. Binamda turk telekom altyapısı var yeni geldi. Superonline gelmeyecek gibi duruyor. Tek istedigim akşamları 2-3 saat adam akıllı pinglerle oyun oynayabilmek. Eğer kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim teşekkürler.

• Fraiche F kullanıcısına yanıt

Muhtemelen alt yapınız ftth gerçek fiberdir.

Bu durumda gerek hız gerek ping konusun da sorun yaşamanız çok zordur.

GIBIRNET şu aralar yeni kurulum için hem ücret almıyor hem 2021 Mayıs ayına kadar sabit fiyat garantisi mevcut.

Bir şans tanıyın GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• speedman kullanıcısına yanıt

Değerleriniz çok güzel.

Güle güle kullanın GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• Fast üzerinden yapılan testler tarayıcıdan tarayıca farklılık gösterebilir.

Gerçek sonuçlar için speedtest.net veya nperf.com üzerinden yapabilirsiniz.

Ayrıca unutulmamalıdır ki bazı site sahipleri kendi sitelerine attığı bant genişliği veya yaşanan trafikten ötürü sunucuları yetersiz kaldığı için mevcut hızını tam kullanamıyor olabilirsiniz.

GIBIRNET'in kendi sunucularında hiç bir kısıtlama söz konusu değil hatta kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşaması için belli bir misyon ve vizyon dahilinde kullanıcı dostu olarak hareket ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Değerleriniz çok güzel.

Güle güle kullanın  

2019 da netspeed ile başlamıştım 12 ay kullandım

sonra 6 ay netgalaksi maceramız oldu 60 diye geçtik 80 oldu

sonrasında gibir e geçtik

• İnterneti giden var mı şu anda ?
    Edit: internet şimdi geri geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 5 Ocak 2021; 20:12:18 >
  • 2021-01-06 02:10:08 syslog: No response to 10 echo-requests

2021-01-06 02:10:08 syslog: LCP down.

2021-01-06 02:10:24 kernel: BA - Send ADDBA request. StartSeq = 100, FrameLen = 33. BufSize = 104

2021-01-06 02:10:53 syslog: Timeout waiting for PADO packets

2021-01-06 02:10:53 syslog: Unable to complete PPPoE Discovery

2021-01-06 02:10:53 syslog: LCP down.

.

.

.

2021-01-06 02:20:18 syslog: LCP down.

2021-01-06 02:20:35 syslog: PAP authentication succeeded

02.10 ile .02.20 arası PPPoE hatasından dolayı internet kesintisi oldu. Yine mi başladı eski sorunlar?

• merhaba, bilgisi olan arkadaşlara danışmak istediğim bir konu var.

ben yaklaşık iki hafta önce Turknet'ten Gibir.Net'e geçtim. sabit telefon hizmetimde vardı. taşıma işleminde telefon hattınız kapanır demişlerdi. şuan hala telefon aktif, turknet tarafında aboneliğim görünmüyor, gibirnet sabit telefon hizmeti vermiyor. telefon neden kapanmadı? belirli bir süresi mi var?

• PM bakarmısınız rica etsem?

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.