Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet yardımcı olmaya çalışıyorsunuz, bilginiz de var tecrübeniz de ama...

Üslubunuz itici maalesef... GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• 03:00 den sonra Antalyada sorun yaşayan oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOKTORBEY34

fiber 100 paketi kullanan hocalarım olumlu olumsuz izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz

daireme yeni fiber çekildi tt abonesiyim 2 ay sonra farklı bir İSS geçeceğim

türknet ile gibirnet arasında gidip geliyorum.

Modem çok önemli mi

tp link ile (beyaz renkte)ZTE modemi önermişlerdi sanırım tp link daha iyi galiba tt modemi mi değiştirir mi

ZTE İle ilgili sorun yaşayan varmı ?

Gibir'den Türk Telekom'a geçtim pişmanım denilebilir.Gibir'in stabilitesi gerçekten çok iyi.Kullandığım dönemde çok memnundum.Türk net i deneyimlemedim ancak şikayet çok fazla.

Modem olarak ta TP link modemler maalesef zayıf modemler.Wifi koptuğu halde bağlıymış gibi bağlantıyı devam ettiriyor.YAzılım sorunları var facetime da genelde ortaya çıkıyor.Gibir'den TT ye geçişte maalesef modemim de değişti bu 2. TPlink modemim yine aynı sorunlar.

Ksıacası ZTE 5G modem + Gibir ikilisini öneririm.

• _EUA_ kullanıcısına yanıt

Yahu arkadas anladik cok bilgilisin. Kablolu da test ediyorum. 80 mbps ancak goruyorum. GIBIRNET e bu kadar hesap vermedim. Siz sorunu anlamak istemiyorsunuz firmanin sorun dedigi seyleri teker teker eledim sorunun en son onlardan kaynakli degil benden kaynakli oldugunu soylediler. Ben de eyvallah dedim. Cok uzatmak istemedim.

Kanallari teker teker elle denedim eve kadar fiber geliyor 35 mbps paket kullanırken (Türk Telekom) kablolu da kablosuz da 32-33 mbps hiz alıyordum. Simdi TT kullanırken kayip bu kadar dusukken GIBIR de kablolu da bile boyle kayip olmasi kusura bakmayın bence benden kaynakli degil.

Daha uygun bir firma bulsam geçiş yapacagim arkadaslar sag olsun taahhüt olmadığından sadece kullandigim gunlerin ucretini alacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 31 Aralık 2020; 15:54:4 >
  • elmariacci kullanıcısına yanıt

TT altyapılı başka bir firmaya (tt da dahil) 3 ay boyunca geçiş yapamazsınız ancak yeni abonelik şeklinde internet bağlatabilirsiniz ondada kurulum bedeli çıkar.

• Gökkubbe G kullanıcısına yanıt

Dogrudur hocam bilgi için teşekkür ederim.

• Banka otomatik ödeme aktif oldu mu arkadaşlar?
  • Bu TT altyapısının pandemi döneminin başlangıcından beri gece belli saatlerde ping ve jitter artma sorunu ne zaman düzeltilecek? Yoksa yapılıyor diye yalan mı söyleniyor. Her gün aynı saatte sekmeden sorun oluyor ya.

• Toygar87 T kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz : Online işlem merkezinde dilerseniz kredi kartınız 3d security güvenlik duvar ile veya Faturamatik Enpara, Ziraat Bankası , QnB Finans ,Garanti bankası online mobil bankacılık üzerinden fatura ödemelerinizi sağlayabilirsiniz veya otomatik ödeme talimatı bırakabilirsiniz.

İyi günler dileriz

• Arkadaşlar izmirde gıbırnet kullanan varsa 1.1.1.1 e tracert atıp sonucu yazabilir mi?

• Ben alıştım gece 1 den sonra başlıyor zaten 2-3 gibi yatıyorum 1 den sonra offline takılıyorum 😁
  • Yukarıda birkaç kişi paylaşmış bende Turknetten geçtim ama 20-29 mbps arası alıyorum 35 mbps paketteyim. Ping olarak çok çok iyi bir firma lakin bahsettiği hızları veremiyor. Turknette 35 mbps 32-33 mbps alırken aynı hat aynı vae altyapısı değerlerim de turknette de de aynıydı lakin download hızım hiç ama hiç stabil değil 20-25 mbps arası genellikle torrent indiiryorum 1 mb/sn indirebiliyorum ki içler acısı bir durum. Turknette 3.5-3.7 mb/sn arası değişiyordu. Bence sunucuya para gömmeliler çünkü onlardan kaynaklı olmaması imkansız. Yer İst/Ümr

• Ben de Millenicomdan geçmeyi düşünüyorum.Online oyunlarda durum nasıl.Mesela ben Ps4'ün psnow uygulamasını kullanamıyorum.Bu tarz sıkıntı yaşayan var mı?

• Anlık olarak hızımız sağ olsun.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Bende sorun olduğunu söylecek arkadaşlar: network ile bilginiz yoksa upload neden yüksek olduğunu anlamak için zor olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brood -- 3 Ocak 2021; 18:47:1 >
  • Merhaba, ben turk telekom altyapısı üzerinden yeni taşındığım eve internet bağlatmak istiyorum. Taşındığım evde turk telekom fttb altyapısı var. Ve evde eve ait(demirbaş) olduğu söylenen ZTE marka router bulunuyor. Şuan evde herhangi bir abonelik olmamasına rağmen.
    1- Ben gibirnet başvuru yaptiğımda eve ekip gelmesine gerek var mi? Zaten modem vs. Hazır sinyal verildigi zaman Router ip alacak mi?

2- aboneligi iptal ettireceğim zaman evde en başından beri bulunan Routeri yinede iade edecek miyim? Yoksa evin demirbaşı mı?
  • GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Sanırım bu sorun sadece bende oluşmadı. Genel olarak bir sorun mevcut. 100 Mbps paket kullanıyorum. Eski hat değerlerim ile anlık hat değerlerimi paylaşıyorum sizinle. DSLAM kilidi dahi olmayan hatta şu anda alınabilir hız bu durumda. Hat zayıflaması minimum düzeyde. Sorun Telekom kaynaklı galiba. @GIBIRNET

Edit : Turktelekom’un port resetleme işleminden sonra sorunum ortadan kalkmış bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetdursunnnn -- 4 Ocak 2021; 2:17:39 >

• brood B kullanıcısına yanıt

Sorunun sizden kaynaklandığını düşünmüyorum. Aynı durum bende de mevcut. Telekom kaynaklı bir sorun mevcut büyük ihtimal.

• Mehmetdursunnnn M kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz size ulaşabilmemiz için isim soyisim iletişim numaranızı pm üzerinden paylaşabilir misiniz. Bu durumda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

• Merhabalar:

Değerli müşterimiz size ulaşabilmemiz için isim soyisim iletişim numaranızı pm üzerinden paylaşabilir misiniz. Bu durumda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

@Sniper Shepard

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.