Şimdi Ara

GIBIRNET 100 MBPS Fiber internet 85 TL - 35 MBPS 70 TL (AKN/KOTASIZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: simos35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.163
Cevap
92
Favori
220.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 92
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GIBIRNET (723 mesaj) Toygar87 (116 mesaj) yavuzdeger (83 mesaj) annaX (82 mesaj) thelordof (78 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2448 mesaj) Mobil (810 mesaj) Mini (190 mesaj) Uygulama (714 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Diğer İnternet Servis Sağlayıcıları >> GIBIRNET 100 MBPS Fiber internet 85 TL - 35 MBPS 70 TL (AKN/KOTASIZ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Edit: Firmadan özel mesaj ile ulaştılar. Müşterilerine bire bir destek hizmet veriyorlar. İsme takılıp kötülemek mantıklı değil rekabet her zaman iyidir. İsmi güzel ISS'leri de görüyoruz ne halde olduklarını.

100 MBPS 85 TL
    35 MBPS 70 TL
    16 MBPS 60 TL

İletişim:

+90 332 606 0 332
    +90 850 550 0332 (Ücretsiz İletişim Hattı) bilgi@gibir.net.tr
    Şeker Mah. Kerbela Sokak No: 2/803 Selçuklu/KONYAhttps://gibir.net.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 15 Temmuz 2020; 11:6:31 >

• Bayıldım kampanya içeriğine...

100 Mbps: Oyun oynamak isteyenlere

8 Mbps: İnternetle alakam yok diyenlere. :)

Bu arada bir insan neden firmanın adını GIBIR koyar?

Güvenilir ise değerlendirilebilir, rekabet her zaman müşteri için iyidir.
    Merhabalar,

Nasıl yardımcı olabiliriz ? :)

Forumu tadında bırakmak amacıyla bazen abonelerimizin/abone adaylarımızın kendi aralarında iletişim kurmaları için müdahale etmiyoruz.

Bu arada Adana, Osmaniye, Yalova ve Kahramanmaraş illerimizde altyapıyı etkinleştirdik, bilginize.

iyi günler dileriz.
    Bence bu form olayına çok takılmışsınız. Formlar birbirinden farklı, aynı şirket de olabilirdi. Veya burada olduğu gibi formlar hemen hemen aynı, farklı şirket de olabiliyor. Benim çalıştığım sektörde farklı şirketler, farklı programlar kullanmasına rağmen, hemen hemen aynı stilde raporlar ve formlar kullanıyoruz. Biz şimdi birbirimizin kopyası mıyız? Ya da aynı şirket miyiz? Bu form basit, anlaşılır ve gerekli bilgileri içerdiği için kullanılması gayet normal.
    Halen internetim kopuk durumda, dsl ve internet ışığı yanmıyor. Aradıklarında sorunun saha dolabında elektrik kesintisi olduğunu söylediler ve istersem 32 Türk Lirası vererek Telekom'a arıza kaydı açtırabileceklerini söylediler. Bu sorun düzelmezse Pazartesi günü çıkış işlemlerini başlattıracağım. Ha birde elektrikçiye baktırabilirmişim.
    Merhabalar,

Teşekkür ederiz, binlerce haneye pandemi koşullarında dahil 7/24 internet hizmeti sağlamaya çalışmak, insanların bilgiye erişimini kolaylaştırarak, insanları aydınlatmak bizim asıl amacımız, sizide aydınlattığımız(!) için mutlu olduk :), sadece yanıltıcı bilgileri ortadan kaldırıp daha güvenilir bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz, AKN, Kota, AKS ve Taahhüt gibi aboneleri sıkıştıran ve bazen abonelerin anlamlandıramadığı kısaltmalarla müşterilerini kendilerine mecbur eden işletmelerden farklı olarak her şeyimizi şeffaf ve açık olarak yazdığımız için bizi tercih etmenizde muhtemelen sizin yararınıza olacaktır.

iyi günler.
    Komikmi bu şimdi?
    Sorduğum soruya adam akıllı cevap veremediğiniz gibi üstüne dalga geçiyorsunuz.
    Bu kafayla giderseniz Allah olası abonelerinize sabır versin.

Bakın herkesin anlayacağı şekilde soruyorum kıvırmak yok ama!

Merhabalar,

Konu takiçilerimize tabiki de bir ayrıcalık tanıyacaktık :)

Alt yapı konusunda her ne kadar sorunumuz olmasa dahi sorunsuz bir destek sağlamak adına Türkiye geneli aylık olarak bir önceki aydan belirlenmiş sayı kadar abone alımı yapmayı planlıyoruz, bu bize bir sonraki aylarımızı projeksiyonlamamızı ve destek konusunda hiç bir abonemizi mağdur etmeden ilerlememizi sağlayacak müşterilerimize daha sağlıklı bir hizmet sunmak adına kurduğumuz bu sistem için umarım bu konuda sizlerde bizi desteklersiniz :)

iyi geceler dileriz.
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    İss nasıl açılıyor ortalık iss doldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eylül 2019 diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 4 Haziran 2020; 21:56:34 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    Gıbır gıbır geliyoruz diye slogan yaparlarsa şaşırmam ama bakalım nasıl bir firma bu
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: HHsungur

Evin dibindeymiş hemen Bir ara uğrayayım güvenilir mi değil mi bakayım
    Hocam ciddiysen yorumları bekliyoruz
    |
    |

vallahi bir baksanız çok güzel olur gerekirse buraya konusu dahi açılır diğer firmalarla rekabet eder bizim işimize gelir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    HHsungur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3550 Mesaj
    O paketleri 10 yaşındaki çocuk mu hazırladı ne? Paketlerin altındaki açıklama başlı başına saçma sapan. Fakat daha da ilginç olanı, bu hız bana yeter diyenlere "düşük ping" olmaması. Son birkaç gündür telefonuma bu tarz SMS'ler geliyor. Hepsini spam olarak reportlayıp engelliyorum. Herhalde bu ISS'de onların arasındadır. Dikkat edin, benden söylemesi.
    |
    |
  • Yarbay
    4300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam bunların lisansı var Türk telekom altyapısı kullanıyorlar Netspeed, Millenicom gibi ama kullanan bulamadık. 100 Mbit 85 TL çok iyi fiyat.
    |
    |
    Bahsedilenler: The Hollow
    |
    |

Hocam merhaba, ben Gıbırnet çalışanıyım,Buyrun gelin çayımızı için tanışalım, 1 ayda deneyin internetimizi ikramımız olsun :)
    |
    |
    Şu an için Konya, Kayseri ve Aksaray'da hizmet veriyoruz,ilçeler dahil.
    Paketlerimiz Sınırsız-kotasız- taahütsüzdür,
    Aklınızda soru işareti olursa wp iletişim hattından da yazabilirsiniz.7/24
    paketler ise 16 mbps kotasız taahhütsüz aknsiz 60 tl
    35 mbps kotasız taahütsüz aknsiz 70 tl
    100 mbps kotasız taahütsüz aknsiz 85 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burev -- 6 Haziran 2020; 10:1:4 >
    |
    |

100 Mbps: Oyun oynamak isteyenlere

8 Mbps: İnternetle alakam yok diyenlere. :)

Bu arada bir insan neden firmanın adını GIBIR koyar?

Güvenilir ise değerlendirilebilir, rekabet her zaman müşteri için iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Fiyat fena değil, 100 megabitin upload hızı neden 4 onu anlamadın 8 olması gerekmiyormu? Firmalar artık kendilerini Upload hızlarıyla öne çıkarıp o tarafta fark yaratmak istemeleri bence öne çıkarır. Üç aşağı beş yukarı hepsi birbirinin aynısı paketler sunuyor.. Aksaraydayım şansıma aksaraya'da hizmet veriyorlarmış ilk defa bir firmada aksaray ilklerden oldu şaşırdım oris telekom kullanıyorum fiyatından memnunum bozarlarsa geçmeyi düşünürüm umarım o zamana kadar firma yerinde durur

Bir gün uğrayayım hocam teşekkür ederim

Altyapı olarak Türk Telekom altyapısını kullanıyorsunuz. Omurga olarak hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz?
    |
    |
    burev kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Sapphire Amd Rx 5700 XT 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Corsair K95 Rgb Platinum || Corsair Harpoon RGB Pro || KZ ZSX Terminator || Thrustmaster TMX Pro || Windows 10 Enterprise 2009 x64 || Arch Linux x64 || macOS 10.15 Catalina (Hackintosh) ||

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Yüzbaşı
    734 Mesaj

Merhaba,

ilginiz için teşekkür ederiz, her zaman bekleriz,

Türktelekom Üzerinden arabağlantımız ile AMS-IX, DECIX ve NETIX bağlantımız var, ve bir çok önemli (netflix,cloudlare,amazon) peerlerimiz mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 6 Haziran 2020; 14:49:30 >
    |
    |

Merhaba,

Aslında dediğiniz üzere 8 Mbps Upload veriyoruz, uyardığınız için teşekkür ederiz -sitemizede güncelledik- sadece telekom bu altyapıyı Haziran ayına kadar sunmamıza izin veriyor, daha açıklayıcı olmak gerekirse Telekom bu hizmet için 100/20 gibi bir oran bile izin verse biz bu hizmeti sizlere sağlayabiliriz. Upload konusunda kesinlikle esnek bir firmayız.
    |
    |
    altuntepe2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.