Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki hizmet verdiğiniz iller nereleri acaba? biz de ona göre değerlendirelim. sitenizde böyle bir bilgi görmedim. sitenizde hizmet verilen iller paylaşılırsa insanlar ona göre başvurur veya başvurmaz diye düşünüyorum.
  • Merhabalar 15.06.2020 Pazartesi günü GIBIRNET müşteri hizmetleri aracılığı ile geçiş işlemlerine başlattım. Konyalı bir hemşehrimden hizmet alacağım için çok mutluyum. Geçiş sonrası İnternet hız testimi hizmet kalitesi hakkında forumda paylaşımlar yapmayı planlıyorum. Süreç çok güzel ilerlemektedir.
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Fiber'e ek modem ücreti dahil mi ? Kocaelinde hizmetiniz var mı ?
  • burev B kullanıcısına yanıt
    Hocam Malatya'da hizmetiniz var mı ? Netgalaksi çok zam yaptı.Gecis yapmayı düşünen çok kişi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Merhaba Zaris,

Şuan için Konya, Kayseri ve Aksaray illerinde hizmet veriyoruz, 10 Temmuz tarihinden itibaren Türkiye geneli (Kısıtlı abonelik alımıyla) hizmetlerimizi başlatmayı planlıyoruz.

iyi günler.
  • kgokbudak K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Destekleyici yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederiz, bizlerde sizin gibi Müşterilere sahip olduğumuz için mutluyuz :)

iyi günler.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ne yazık ki Fiber/GPON hatlarda modem ücreti telekom tarafından tahsil edilen bir ücret olduğu için bu ücrette herhangi bir değişiklik olmadan vergiler dahil 10 ₺ olarak faturanıza ekliyoruz. 10 Temmuz tarihi itibaren Türkiye geneli hizmetlere başlayacağız.

iyi günler.
  • Merhaba xyz90,

Malatyadan şuan hizmet veriyoruz, +90 850 550 0332 Numaralı hattan veyahttps://gibir.net.tr/ websitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz durumunda size daha detaylı bilgi ve destek sağlayabiliriz.

iyi günler.
    Sizden haber bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kotalı veya daha düşük hızlarda daha ucuz paketler çıkarmayı düşünür müsünüz? Örneğin 200 GB kotalı paketler iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 17 Haziran 2020; 16:48:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyzof B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kotalı paketleri ne yazık ki vizyonumuz gereği çıkarmayı planlamıyoruz, onun yerine uygun fiyatlı kotasız paketleri sizlere sunmayı tercih ediyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    30 temmuz da 6 ayım doluyor.100Mbps olan tarifeye geçiyorum.

• Merhaba ,
    Henüz yeni hattımı taşıdım

Netgalaksi firmasından size taşırsam 96 liralık ceza ödemesini yapabiliyor musunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • speedman kullanıcısına yanıt
    Merhaba @speedman,

Bizi tercih etmek istediğiniz için teşekkür ederiz. Şuan için cayma bedelini karşılayan kampanyamız aktif değil. İstediğiniz zaman bize kolaylıkla geçiş yaparak taahhütsüz paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

iyi Akşamlar.
  • Arkadaşlar ben yaklasık 3 aydır kullanıyorum bizim koye Gıbırnet kendı airfıber altyapısını kurmus suan 16 dowland 2 upload alıyorum cok memnunum tavsiye ederım destek ekıbı anında cevap verıyor ılgılenıyor

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • Bu gün Konya merkez de başka bir firmadan geçiş yaptım diğer firmada 36 civarı ping alıyor iken bura da aldığım ping beni gerçekten şaşırttı .

Tavsiye ederim.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • Ankaraya da gelin yaw
  • mujdat42 kullanıcısına yanıt
    Başka bir arkadaşda paylaştığında ping bu civardaydı, şuan için diğer İSS'lere göre ping olarak gerçekten başarılı gibi duruyor.
  • Telefonlu seçenek var mı?

• mujdat42 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

ilginiz için teşekkür ederiz, alt yapınızın iyileştirilmesi halinde daha yüksek hızlarda hizmet vermek dileğiyle :),

iyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.