Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.038
Cevap
79
Favori
258.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

Kesinlikle. Days Gone'ın hakkını yediler.

• Beni de oyun cok sardi en zor zorlukta daha da bir zevkli oluyor tek atiyosunuz veya tek yiyosunuz biraz zorluyor ama alisinca inanilmaz zevkli
  • Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni seyi dusundurdu bana da oynarken, ki Days Gone cok zevk aldigim bir tecrube olmustu, mukemmel bir oyun olmasa da amacladiklari cercevesinde gayet iyiydi. Days Gone’daki animasyon kalitesi bile bundan daha derli toplu ve akici duruyor bence.
  • Ya bu oyunun turkce cevirisi niye google translate gibi? İngilizce diyalog normal akıyor ama altyazı sen iyileşmek? seviyesinde.
  • oyuna başlayalı sanırım 10-15 saat arası olmuştur ağır ağır ilerliyorum her soru işaretine gidiyorum yan görevleri atlamıyorum vs karakter haliyle çok hızlı gelişiyor fakat bir anda o kadar fazla kombinasyon çıktı ki savaş esnasında kafam karışıyor şu duruşa geç şu komboyu kullan sis bombası mı atsam dur patlayan bomba vardı kunai bıçağı vardı vs vs neyi kullanacağımı şaşırıyorum bir de stealth yapmak ayrı bi dünya aslında keyifli ama oyunun başında dayımız ayarı verdiğinden beri yaparken biraz suçluluk hissediyorum  ilerledikçe daha fazla kombinasyon artacak bakalım elimiz alışır umarım

bir de ben bu rehber yeli ile alakalı özelliği pek anlamadım teknik puanlarımdan birini azim puanını arttıran bambu kesme yeri için kullanılan rehber yeli özelliği mi ne varmış ona verdim ama hiçbir şey değişmedi açıkçası ben o özelliği açtığımda haritada doğrudan oraları daha hızlı bulabilirim diye düşünmüştüm

• quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

Ya bu oyunun turkce cevirisi niye google translate gibi? İngilizce diyalog normal akıyor ama altyazı sen iyileşmek? seviyesinde.

Otantik olsun diye Diriliş Ertuğrul Türkçesi kullanmışlar.  

• mertvontrier kullanıcısına yanıt

Japonca seslendirme ile iyi gidiyor hocam, bence cuk oturmuş.

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Oynarken imleç çıkmıyor. Rüzgar yeline mahkumsun.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt

yok hocam onu biliyorum onu sormamıştım da çözdüm zaten problemi teşekkür ederim :)

• Bence iyi yapmışlar altyazısını özellikle Japonca ile çok uyumlu oluyor eski dil :D

• İki adasınıda oynadım, oyunda 65 saat yaptım, çoğu yönden eksik ama birebir boss savaşlarına bayılıyorum, iyi yaptığı şeyler çok ama acemi kaldığı şeylerde bol.
  • Çok uzun oynamadım ama hayal kırıklığı hikaye anlatım animasyonları çok kötü , Combat dövüş hissi alt düzey ( sekirodan kılıç combatı öğrensinler ) , grafikler değişken bazen çok iyi bazen çok kötü anlamadım. Hikaye çok sıradan başladı bilemedim beklediğimin çok çok altı bir oyunmuş
  • oyunda garip bir mantık hatası buldum ya da bana öyle geldi bilmiyorum ama genel olarak görevlerin ilerleyişinde bir saçmalık var gibi geldi tabi deneyip buna karar vermedim ama şöyle anlatayım

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    şimdi malum oyunun ilk kısmında yan görevler var işikava usta ve masako hanımla alakalı olan ben bu görevlerin ilkini yaptım sonra 2. plana bıraktım diğer ana görevleri ve yan görevleri tamamladım amacım kaleden dayımızı kurtarmaya gideceğimiz son görevden önce onların da görevlerini tamamlayıp yanıma alır giderim diye düşünüyordum fakat komatsu ocağındaki son görevden sonra pat sinematik girdi bir baktım ilk kısmın son görevindeyim uzun uzun anlatmayacağım o uzun görev sonrası toyotama kısmı açılıyor zaten ve oyun hiç es vermeden geriye dönüp bu görevleri bitirmemi beklemeden beni buraya sürükledi (zaten bunu fark edince son kayıtlı save'ime döndüm 5-6 saatim çöp oldu yan görevleri komple bitirip tekrar aynı yerleri oynayıp öyle ilerledim) işin ilginci ben daha ilk kısımda işikava usta ve masako hanımın görevlerini bitirmeden orada yenileri açılmıştı günlük kısmından göz gezdirdim baya görev içerikleri yazıyordu yahu daha önce ki görevleri yapmadan sen nasıl ileri görevleri açıp görev içeriğinden spoiler verebiliyorsun? belki o toyotama kısmındaki işikava usta ve masako hanım görevlerini yapmaya çalışsam oyun git önce ilk kısımdaki görevleri bitir diyecekti ama yine de görev ikonlarının ve görev içeriklerinin çıkması nedense acayip canımı sıktı oyundan kopardı hatta beni

neyse yukarıda dediğim gibi eski save'ime dönüp görev gidişatını rayına oturtarak ilerliyorum şu anda sıkıntı yok gibi gözüküyor ama umarım oyunun ilerleyen safalarında bu durum devam etmiyordur

• Online oynamak için ryzz-tr ekler misiniz arkadaşlar
  • Dr.Ryzz kullanıcısına yanıt
    ekleriz hocam. grubumuzda var hep beraber oynarız buyur gel.
  • Birseysoylicem kullanıcısına yanıt

ana hikayeyi bitirdikten sonra yer varsa ben de dahil olmak isterim hocam online kısmını baya merak ediyorum çünkü :)

• Düşmanlar saldırırken mavi ışık çıkmıyor. Sektirme yeteneklerinin hepsinin açtım.

• Selam arkadaşlar oyunu plantinlemek için tek bür kupa kaldo iradeli yardım eli diye ve bende tamamlanmamış öykü kalmadı ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varmı haritayı talan ettim bütün köyleri gezdim yoldaki moğolları kestim yapılmayan bişey kaldımı diye bulamadım bilgisi olan yardımcı olabilirmi
  • İkinci oyunda umarım sinematikler bu kadar sıkıcı ve sığ olmaz beni tek sıkan kısım buydu hele yan görevlerde ki karakterlerin animasyon kalitesi çok kötü onun dışında müthiş oyundu bir kez bitirdim ikinci kez oynanır mı zannetmiyorum.
  • Ghost Of Tsushima yı oynarken kendimi samurai gibi hissettiriyor bana şahsen.. vuruş hisleri koyduğu skiller felan 1v6 düellolar olsun herşeyi ile 10 numara 5 yıldız bir yapıt 2. oyunu sabırsızlıkla bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.