Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.038
Cevap
79
Favori
258.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kılıç çekerken dualsense'in elinde demir varmış gibi ince ince titremesi acayip olay değil mi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar, ana hikayeyi bitirdim epey bir yan görev de yaptım ama iki adası hala açılmadı bende haritada. ne yapmam lazım acaba?

• Oyunda bir olmamışlık var gibi.

Animasyonlar, teknik kalite last of us'un çok gerisinde ama sorun bu değil.

Hikaye anlatımı, açık dünyayı kullanımı, giren sinematiklerin kütlüğü gibi nedenlerle oyuna bağlanamadım bir türlü.

5-6 saat oynadım hala oyunun dünyasına, haritasına aşina olamadım.

Araya başka oyunlar alarak bunu bekleteceğim galiba.

• burakmburak kullanıcısına yanıt

Kendi soruma kendim cevap vereyim 😀 Akashima köyü’ne hızlı seyahat yapıp girişteki adamla konuşunca açılıyor.

• Sarohan kullanıcısına yanıt

Oyun 2020 den beri PS EXCLUSIVE idi. Ve mayısa kadar hala öyle, ne yazacaktı?

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

Kıyamam. Konsola özel yazmayınca konsola özel olduğu belli olmuyor muydu? Mayısa kadar da öyleymiş ay hafta gün olarak da not al bari tam olsun.

Yazdığım da yanlış olan bir şey var mı? EXCLUSIVE ibaresine takılan sensin, çok takıldın ise mayısta başlığı açan arkadaşa yazarsın.

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

Benim yazdığıma yorum yapan sensin. Yorumuma takılan da sensin, bırak o zaman konuyu açan cevap versin buna da muhalefet olma.

Zaten öyle.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AlgoMan kullanıcısına yanıt

Aynen öyledir.

Derdiniz ne? Ne güzel PS exclusive oyunlar PC'ye de geliyor artık. Ben bunu olumlu bulup pc sahibi insanlar için seviniyorum. Peki siz? Neyin acısı bu?

Bu oyun hala exclusive. PC'ye çıktıktan sonra da konsol exclusive olarak kalmaya devam edecek.

Tamam çok güzel laf soktunuz. Mutlu olmuşsunuzdur eminim.

Pc ile aralarında kısa zaman dilimi olmadıkça bence çokta gelmesi çok önemli değil.4 sene sonra gelmesi pc oyuncuları memnun etmiyordur.

• fluox kullanıcısına yanıt
    Ben şu an 6 yılönce çıkmış bir oyunu ilk defa oynuyorum ve bu tamamen yepyeni bir deneyim benim için. Oynanmamış her oyun yenidir. Hiç gelmemesi daha mı iyi olurdu?

Benim gözlemim pc oyuncularının gelmesi yönünde bir hayli istekli olduğu. Oyun iyi olduktan sonra memnun edecektir. Zaten Sony bundan sonraki oyunları bu kadar geciktirmeyecektir. Bir PS sahibi olarak keşke aynı gün PC'ye de çıkartıp daha çok gelir elde etse ve bu kalitede benzer oyunların yapımını arttırsa.

Sizin derdiniz ne ? Benim derdim yok, ciddiye alan yorumumdan rahatsız olup alıntılayan sizsiniz ben değil. Gocunacak bir durum var sanıyorum. Ben de memnunum gayet durumdan. PC platformuna özel bir oyun da olmasa hepsi çoklu platform olsa her yere ulaşabilseler isterim. Keza nintendo oyunları da gelse PC'ye keşke en azından bir süre sonra. Laf falan soktuğum yok kendi kendinize kuruntu yapmaya devam iyi günler.

Dostum kendini boşa yorma anladık biz seni.

Sen anladıysan herkes çoktan anlamıştır zaten teşekkürler.

Kendini ne güzel avutuyorsun öyle.

Anlayan anladı seni boş ver kasma.

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.