Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.038
Cevap
79
Favori
258.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

birkaç güne eklenecektir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dijitalde fiyatı yaz indirimlerinde 250 TL'yi görür mü sizce anaoyunun? PS4'de bitirmiştim ama tadı damağımda kaldı, PS5 versiyonu ve ekpaketiyle oynamak istiyorum

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    PS5 directors cut 700 800 tl bekleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

PS5 directors cut 700 800 tl bekleniyor

Ek paketi sonra alacağım hocam ama ana oyun indirime girebilir gibi geliyor çünkü en son indirimde 284 TL olmuştu

• Coimbra kullanıcısına yanıt

nasıl bir yol izliyecekler belli değil hocam ana oyun fiyati 40$ düşüyor zaten. yeni çıkacak dlc li paket fiyatı 60$ ps5 için 70$

bence 380 lira gibi fiyatlanacak ilk ana oyun director's cut olan dlc li versiyon ise diğer exc oyunlar gibi 619 lira olarak fiyatlanacak yakın zamanda indirim beklemiyorum oyun çıktıktan 2-3 ay sonra director's cut olan sürüm indirim görebilir. ilk çıkan ana oyunun indirim göreceğini sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

nasıl bir yol izliyecekler belli değil hocam ana oyun fiyati 40$ düşüyor zaten. yeni çıkacak dlc li paket fiyatı 60$ ps5 için 70$

bence 380 lira gibi fiyatlanacak ilk ana oyun director's cut olan dlc li versiyon ise diğer exc oyunlar gibi 619 lira olarak fiyatlanacak yakın zamanda indirim beklemiyorum oyun çıktıktan 2-3 ay sonra director's cut olan sürüm indirim görebilir. ilk çıkan ana oyunun indirim göreceğini sanmam

Söyledikleriniz çok mantıklı hocam ne yazık ki 30 dolara düşse bile zaten otomatik olarak 300₺ seviyesinde olacak ilk oyun. çıkış tarihi de tam yaz indirimlerinin bittiği tarih olmuş

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Yav bu nasıl bir mantık? Anlamanız için şöyle örnek vereyim. Bi avm de burger king var 40 tl menüsü bu fiyat fazla dediniz gittiniz yan tarafta 20 liraya döner yediniz. Serbest piyasa gidip başka yerde yiyebildiniz. Ancak bi gün kampa gittiniz bi otel var otelden çıkamıyorsunuz ve bir yemek 100 tl. Yememe şansınız yok. Ya en başından kampa gitmeyeceksiniz ya da fiyatlardan şikayet edeceksiniz protesto edeceksiniz ki fiyatlar düşsün.

Ps sahipleri olarak biz bu eko sistemin içindeyiz, yani örnekteki gibi bir kamptayız. Gidip de sony dışında başka bir yerden alma gibi bi durum yok. Hiç alma derseniz o zaman bu cihazı neden aldık? Çok yanlış bir düşünceniz var.

Yurtdışında bile sony nin şu an izlediği bu yol tepkiyle karşılanıyor. Dlc yi satmıyor şu an sony, dualsense özelliğini satıyor. 2 gün sonra bu yolun sonunda 4k60 fps oyun 70$, 2k30 fps oyun 60$ gibi fiyatlandırmalar da görürsek şaşırmayın.

• sekoni kullanıcısına yanıt

güzel kardeşim ben durumun farkındayım bir şey anlatmana örnekleme yapmana gerek yok. Yapılacak 2 şey var ya alıp oynuyacağız yada protesto edip almıyacaz başka seçenek varmı ??

bunu yazdım arkadaşa istemiyen almaz diye...

• İlk çıkan Ps4 versiyonunu ps5’de çatır çatır 4k60 fps oynadım. Gayet akıcı ve iyi bir deneyimdi.

Şimdiki yeni nesil güncellemede vaat ettikleri şey nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Japonca dublajla uyumlu agiz hareketleri
    Dualsense tetik tusu, haptic
    Hizli yukleme suresi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doom Eternal için ücretsiz yükseltme geldi. Sony ahlaksızlık yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

İlk çıkan Ps4 versiyonunu ps5’de çatır çatır 4k60 fps oynadım. Gayet akıcı ve iyi bir deneyimdi.

Şimdiki yeni nesil güncellemede vaat ettikleri şey nedir?

öyle bir çözünürlük yokki hocam oyunda :)

Framerate modu 1080p @ 30 fps sabit

Resolution modu 1800p @ 27-30 fps

ps4 de bu şekildeydi ps5 de sabit 60fps oldu sadece. yeni çıkacak director's cut pakedinde yeni bir ada dlc si olacak yeni düşmanlar vs.. dinamik 4k 60fps haptic feedback ve adaptive triggers desteği olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 5 Temmuz 2021; 15:37:54 >
  • quote:

öyle bir çözünürlük yokki hocam oyunda :)

Framerate modu 1080p @ 30 fps sabit

Resolution modu 1800p @ 27-30 fps

ps4 de bu şekildeydi ps5 de sabit 60fps oldu sadece. yeni çıkacak director's cut pakedinde yeni bir ada dlc si olacak yeni düşmanlar vs.. dinamik 4k 60fps haptic feedback ve adaptive triggers desteği olacak

Alıntıları Göster
    Hocam YouTube video tanıtımlarına hep 4k 60 fps yazmışlar. Bende öyledir diye düşünmüştüm :)

Ps4'de 60fps mi bu oyun?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ps4 de

Framerate mode 1080p @ 30 fps kilitli

Resolution mode 1800p @ 27-30 fps

ps5 de 60 fps oldu. yeni gelecek güncelleme ile 4k60fps olacak dualsense desteğiyle birlikte

• ps5 4k60fps dualsense desteği için oyunu tekrarmı almamız gerekecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

ps5 4k60fps dualsense desteği için oyunu tekrarmı almamız gerekecek ?

elinizde oyun var ise director's cut yüksetmesi almanız yeterli. 30$ fiyatı türkiye fiyatı belli değil şuan.

director's cut : nesil güncelemesi ve dlc yi kapsıyan paket

• GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

special edition'a bile bu parayı vermedik ön siparişle iyice azıttı bunlar :)

• quote:

Ana oyunla birlikte mi bu fiyat

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.