Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.038
Cevap
79
Favori
258.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün itibariyle bitti gerçekten güzel bir oyun olmuş, 43 saatte sindire sindire her şeyi yaparak bitirdim. Olumsuz diyebilecegim tek yani japonca oynayamadım cunki dublaj ingilizce dudak hareketlerinin üstüne oturtulmustu, 1-2 saat denedim ama dayanamadım ingilizce dublaja döndüm. Yeni versiyonda bu sorun çözülmüş ama en baştan o kadar saat gomemem. Hiç oynamayanlar directors cut beklese iyi eder. Hem ek bölümler de olacak. Herkese tavsiye ederim hikaye anlatımı oynanışı çok iyi bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu ps4 sürümünü alsam ps5 de oynarken update için paramı ödemem gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

Kutulu ps4 sürümünü alsam ps5 de oynarken update için paramı ödemem gerek.

evet

• Bu oyundaki en büyük sorun dövüş sırasında sürekli kameranın önüne objelerin girmesi. Bu sorun mesela The Witcher 3'te kameranın önüne giren objelerin saydamlaşması şeklinde çözülmüştü. Kesinlikle bu oyunda da olmalıydı bu.

Ayrıca kamera dövüş sırasında çok yakın duruyor. Etrafta bir sürü düşman olduğunda çok sıkıntı oluyor.

Oyunda diğer bir çok şey çok güzel ama bu saydığım sıkıntılar oyundan 10 üzerinden şöyle bir 1.5 puan götürür bence.

Edit: Fark ettiğim bir sorun daha var. Mesela oyunda gündüz iken öldünüz ve checkpoint'ten başladınız diyelim. Başladığınızda akşam oluyor. Yani bir zaman atlaması oluyor. Çok saçma bir hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jungleboogie92 -- 11 Temmuz 2021; 9:57:4 >
  • Hint psn den aldığım ghost var. Directors cut sürümüne yükseltmek için 1654 rupi sanırım istiyor. Bunu alırsak PS5 güncellemesi de direk olacak mı yoksa onun için de ekstra birşey ödeyecekmiyiz. Veya directors cut PS5 sürüm diye bir seçenek var mı?
    Çok karışık yazmışlar ben anlamadım şahsen. Yazdıklarına göre ps4 direktors cut 189, PS5 direktors cut 285 tl gibi 2 seçenek olması lazım ps store da. Öyle birşey göremedim.
    PS4 directors cut sürümüne sahipseniz 90 TL ye falan PS5 e yükseltebilirsiniz yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Bugün itibariyle bitti gerçekten güzel bir oyun olmuş, 43 saatte sindire sindire her şeyi yaparak bitirdim. Olumsuz diyebilecegim tek yani japonca oynayamadım cunki dublaj ingilizce dudak hareketlerinin üstüne oturtulmustu, 1-2 saat denedim ama dayanamadım ingilizce dublaja döndüm. Yeni versiyonda bu sorun çözülmüş ama en baştan o kadar saat gomemem. Hiç oynamayanlar directors cut beklese iyi eder. Hem ek bölümler de olacak. Herkese tavsiye ederim hikaye anlatımı oynanışı çok iyi bir oyun.

Merhaba. Hocam bu oyunu almayı düşünüyorum. Şu an Sekiroyu oynuyorum. Siz sekiroyu oynadınız mı bilmiyorum ama sekirodan sonra bu oyun zevk verir mi sizce? Birde oyundaki Türkçe altyazı küçük mü? Büyültme falan var mı?

• eonmg kullanıcısına yanıt
    Benim anladım
    189 tl olan sadece ek paket p5 yükseltmesi yok
    Diğer fiyatı yüksek olan paketlerde dualsense desteği var yazıyor.
    189 tl olan da ps5 çalışıyor deniyor...

• merhaba oyun performans acısından pro ıle p5 arasında fark var mı?

• eonmg kullanıcısına yanıt

1654 rupi olan ps4 güncellemesi hocam ps5 güncellemesi çıkmadı henüz

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Teşekkürler valla ya. Bugün yarın içime sinmese de alacaktım onu PS5 dir diye. Çıkış gününü bekleyeceğiz büyük ihtimalle

• Ikinci defa platin kupa kazandigim oyun oldu.Bazi ara sahnelerin özensiz sinir bozucu ve ps2 den kalma olması ve karda basinca ayak izinin cikmamasi (ne dertler var)dışında fena bir oyun degildi
    Mogolla işbirliği yapip O kadar masum insani öldüren buna ragmen hayatta kalan Tomoe'ye ve oldurme secenegi vermedigi icin Suckerpunch'a sinir olan bi tek ben miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet51 -- 20 Temmuz 2021; 13:6:55 >
  • Bu sinematik yerleri geçme tuşu yok mu? Hâlâ koymamislar galiba. Birde oyunu ilk kez ps4de oynamıştım şimdi ps5de oynuyorum yukseltme falan gelmedi mi dualsense desteği falan oyun bildiğin aynı duruyor

• dimontales kullanıcısına yanıt

ps5 desteği 20 ağustosta gelicek

• Şimdi ana oyunu bitirdik diyelim ki DLC için paket aldık ama elimiz de save yok nasıl olacak oyunu baştan mi oynayacağız yoksa direk DLC ye dalabilirmiyiz bunun hakkında bilgi var mı ?

• Dün itibari ile bitirdim oyunu bence mükemmele yakın bir deneyimdi, bana biraz Assasin Creed ve Metal Gear Solid i andırdı. Creed e benzer yanı aynı görevler MGS ye benzer yanı ise gizlilik in birazdaha ilkel hali keşke Metal Gear solid de böyle olsaydı, ama maalesef olmadı. Hikaye kesinlikle çok iyiydi grafikler de güzel ama geçilmeyen ara sahneler biraz sinir bozucuyduu

• CD'li olarak Ghost of Tsushima oyunu mevcut. PS5 üzerine kurduğumda ilgili Ghost of Tsushima güncellemesini parayla mı satın alacağım?

Süreç nasıl olacak bilgisi olan var mı?

• zhny kullanıcısına yanıt

evet hocam oyun çıkınca ps5 güncellemesi eklenecek store ozaman alip ps5 sürümüne yükseltebilirsiniz

• oyun 3 bölgeydi hatırlıyorsanız. dlc ye giriş 2. bölgede eğer save yok ise baştan başlayip 2. bölgeye gelmeniz gerekiyor dlc oynamak için

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Şuanda psn üzerine eklenmemiş sanırım veya ben bulamadım. Fiyatı belli mi? Alacağımız PS5 güncellemesinin ne farkı olacak DLC olacak mı yoksa sadece 4K olayı mı?

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.