Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.039
Cevap
79
Favori
258.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim gibi normal oyunu platinleyip de legends modunu platinlemeye geçen var mı acep? 1-2 bişi sormam lazım az tıkandım gibi 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm birşey soracağım co-op modunu hikayeli oyun olarak mı devam edebiliyor muyuz yoksa hikaye tek kişilik mi oluyor

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Hikaye tek kisilik hocam. CO-OP'da bir haritada gelen dusmanlara karşı savaşıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: King_Ragnar

Hikaye tek kisilik hocam. CO-OP'da bir haritada gelen dusmanlara karşı savaşıyorsunuz.

Tamamdır teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Sanırım 7-8 saat oynadım biraz zoraki oynuyorum düşünüyorum son Assassin's Creed oyunlarından ne farkı var da user score'u 9.2 bu oyunun bakalım göreceğim.

Şu yorumu atmamın üzerinden 10 gün geçtiğine inanamıyorum, oyunu bitirmek üstüne platin kasmak derken zaman su gibi akmış geçmiş. Evet belli bir yerden sonra Fox Den falan koşturmak hafif bir psikolojik çöküntü yaşatmaya başlıyorken sonunda son sunağa kafamı eğerek, bu güzel oyunla işimin bittiğini bilerek buruk bir şekilde platinimi aldım.

Oyunun geliştirilmesi gereken noktaları var, bence 8.5 gayet yerinde bir puan olur. Emeği geçenlerin eline sağlık çok güzel bir deneyimdi. Hele sinematografiye bayılan biri olarak sağdan sola koşturmanın bile film sekansı nezdinde oluşu insanı kendinden geçiriyor. Maalesef ekran bağdaştırıcım 720P :) Baştan sona 4K oynayabilsem görüntüler karşısında baygınlık geçirmem kuvvetle muhtemel idi.

Tek kırgınlığım oyunlarda bir yağmur hastası olarak yağmur flütünü niye şöyle başlarda vermezsin yahu. Sanırım 20 cricket toplamak gerekiyor onun için. 10 tane toplayıp kasvetli hava ile yetinmek zorunda kaldım :)

İyi ki varsın Sony ya yine çok güzel bir deneyim yaşattın bana.

• Oyunun malum mağazalardaki stok durumuna bakın!

149 tl'ye düştüğünde stok sıkıntısı çeken malum mağazalarımızın,şuanda neredeyse her şehirde oyunu bulabilirsiniz.

Bunun adı denetimsizlik,çözümü ise sıkı denetim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şubat ayında sanırım kutulu olarak almıştım bir süre oynadım sonra sattım.
    Oynadığım sürede ana hikaye modunu bitirdim.Ama çok fazla sayıda yan görev kalmıştı ve ana hikaye bitince çok sayıda kırmızı noktalı kamp temizlik görevleri açılmıştı. O sırada oyunu sattım.
    Şimdi oyunun save dosyası bulutta kayıtlı.
    Ay başı yurt dışından Ps5 geliyor dijital edition.
    Cihaz geldikten sonra oyunu bu sefer dijital olarak satın alsam mevcut save dosyası ile aynı noktadan devam edilebilir mi?

Birde dediğim gibi neredeyse 4 ay olacak oyunu sattığım.
    Ama şu düşman okçularının atış yapmadan önceki bağırışları hâlâ kulaklarımda çınlıyor

Jojjoo jojooooo jojjoooooo :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Zevk - Renk konusu değil aslında dostum.

Kim neyi istiyorsa onu sevsin veya sevmesin, kimsenin buna bir sözü olamaz zaten, fakat Part II teknik olarak Ghost of Tsushima'nın fersah fersah üstündedir, kişinin bu konu hakkındaki aksi yorumu gerçeği değiştirmez. Nesnel örnektir.

Ghost of Tsushima iyi bir oyun, Part II ise Sanat Eseri. Aradaki fark bu, tabi kişi kendi yorumlarını katarak Ghost of Tsushima'yı Part II'den çok daha üstün görebilir veya aşırı sevebilir, lakin, "Ghost of Tsushima Part II'den teknik olarak üstün" diyemez.

En basitinden, Naughty Dog Sony'nin teknik sınırını emanet ettiği tek stüdyo, Sucker Punch, Guerilla Games vs. yanlarında yetersiz kalır.

kesinlikle katılıyorum. iki oyunuda peş peşe ikişer defa bitirdim ve ardından ps4 ü sattım

şuan çok net hatırladığım elinin stiletto bıçağının verdiği saplama hissi, patlayan okun çarptığı anda yarattığı dağılma ve bana jhon carpenter "Thing" filmini anımsatan gerilim müzikleri. Efsaneydi

ghost of tsushimadan aklımda kalan jinin zırhları, çayır, çimen, tapınaklar

ama kılıçla kesme, parçalanma hissiyatını hatırlamıyorum ve aklımda yer eden bir müziği olmadı hatta senaryo neydi ne yapıyorduk hatırlamıyorum şuan

last of us teknik olarak kıyaslanacaksa

red dead redemption 2 ile kıyaslamak daha mantıklı olur

• mert_özcan kullanıcısına yanıt

Ben oyunu ps5 e saklamistim. Iyikide oylle yapmisim. Oyun akiyor resmen. dojo dojoooooooooooooo

• Hayırlı olsun bu oyunda sanırım PC için duyurulacak söylentiler o yönde gelirse de şaşırmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 24 Haziran 2021; 20:5:32 >
  • https://wccftech.com/ghost-of-tsushima-standalone-expansion-ghost-of-ikishima//

Ghost of Tsushima'nın standalone genişleme paketi Ghost of Ikishima bu sene gelebilir.

• CCaGDaSS kullanıcısına yanıt

Ben Legends modda tüm hikayeler ve sağ kalım oyunlarını ALTIN seviyede oynamaya başladım. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

• Bu tam olarak nedir anlamadım. Oynanabilir ek paket mi bu?

• bune ya 2 tane içerik getir 70 dolardan sat. ps5 upgrade etmek istiyosan 30 dolar öde. herkes mi kabulleniyor bu durumu

• Tam sürüm oyun+yeni hikaye dlc si

• Başladık bakalım neler bekliyor bizi :)

• splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt

zorla satılan bir şey değil isterseniz almayabilirsiniz...

• Ps store da ps4 directors cut eklenti 189₺ görünüo ps5 için gözükmüyor.ps5 sahibiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 4 Temmuz 2021; 18:52:52 >
  • Directors cut biraz fazla olmuş ya... soyle 120 tl felan belki kurtarirdi. Neyse village,valhala aldık sonra da buna bakariz belki o zamana fiyat düşer.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.