Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.109
Cevap
73
Favori
180.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 490
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 73
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (230 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Ellie_Williams (133 mesaj) Thejoker58906 (128 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2055 mesaj) Mobil (1374 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (809 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    2628 Mesaj

Prodüksiyon kalitesinin maalesef last of us 2 ile karşılaştırılabilir bir yanı yok. GoT çok daha aşağıda kalıyor. Ben üç boyutlu tasarımcıyım doğal olarak oyunların yaşadıkları grafiksel gelişimleri ve bunun getirdiği zorlukları biliyorum. Grafiksel anlamda oyun çok şey sunuyor bunu bir kenara koymak lazım. Fakat her şey maalesef grafik değil. Bir senaryo, bir karakter gelişimi, animasyon kalitesi, karakterlere ait derinlik gibi şeyler de bekliyor insan. Neden bekliyorum çünkü bu oyun ps exclusive oyun. Tıpkı last of us gibi.. aynı sürede yapılan neredeyse her anlamda çok çok daha iyi yapılan bir oyundan sonra boyle bir oyuna geçmek aradaki kalite farkının inanılmaz göze batmasına sebep oluyor. 1080 p video kalitesinden birden 720 p ye geçmek gibi diyebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Herman_Wolff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9065 Mesaj

Ghost of Tsushima'ya New Game+, Co-op Multiplayer Modu ve Daha Fazlası 16 Ekim'de Geliyor

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Sucker Punch Productions, Ghost of Tsushima için versiyon 1.1 güncellemesinin 16 Ekim'de yayınlanacağını duyurdu.

Güncelleme oyuna New Game+ modu ve co-op multiplayer modu Ghost of Tsushima: Legends'ı getirecek.

New Game+ modunda oyunu daha önce bitirmiş kullanıcılar ilk oynanışında açtığı tüm yetenekler ve edindiği tüm ekipmanlarla birlikte oyuna yeniden başlayacak ve zorluk artacak. New Game+ modu ayrıca yeni bir at ve Ariake'de yer alan gizemli yeni bir tüccar ekleyecek.

Japon halk masalları ile mitolojisinden ilham alan ve fantastik mekanlar ve düşmanların bulunacağı ana hikayeden tamamen ayrı olan co-op multiplayer modu Ghost of Tsushima: Legends iki oyunculu co-op hikaye görevleri, dört oyunculu düşman dalgası tabanlı hayatta kalma görevleri ve kısa bir süre sonra gelecek dört oyunculu Raid görevlerini içerecek. Samurai, Hunter, Ronin ve Assassin olmak üzere dört sınıf bulunacak ve her bir sınıfın kendine özgü avantajları ve yetenekleri olacak.

Co-op multiplayer moduna erişebilmek için versiyon 1.1 güncellemesini indirdikten sonra PlayStation Store üzerinden Ghost of Tsushima: Legends'ı ücretsiz olarak açmanız gerekecek. Oynamak için PlayStation Plus üyeliği gerekli olacak.

Güncelleme ayrıca fotoğraf modu için yeni seçenekler ve yeni bir ekipman setine geçerken her şeyi yeniden atamak zorunda kalmamanızı sağlayacak bir özellik ekleyecek ve artık oyun kayıt dosyasını yüklediğiniz sırada toplam oyun sürenizi göreceksiniz.

Daha fazla detayı PlayStation Blog üzerinde bulabilirsiniz.

Tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Ghost of Tsushima – Version 1.1 Update Trailer | PS4

|
    |

• Yarbay
    2368 Mesaj

Naughty Dog ile Sucker Punch arasında yetenek olarak dağlar kadar fark var, Part II'nin yanında sektörde ki oyunların %99.8'i aşağıda kalıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 5 Ekim 2020; 18:57:54 >
    |
    |
    Fairy Tail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    54 Mesaj

Birinci parti geliştiriciler arasındaki kalibre (yetenek) farkı, bence biraz da Sony’nin stüdyoları konumlandırışı ile alakalı. Ben zannetmiyorum ki Sucker Punch veya Bend Studio Sony’den bir Naughty Dog veya Santa Monica kadar eli açıklık görsün.

Hele gariban Bend Studio yıllarca diğer stüdyoların yancısı oldu, Days Gone’ın sorunlu çıkışında Sony’nin oyunun teknik kusurlarından haberi yok mu? idi. Sonra gevrek gevrek Days Gone beklentilerimizin üstünde satış performansı gösterdi dediler. Bend Studio ise üzerine yediği kürek kürek toprak ile kaldı.

|
    |
    Ellie_Williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5294 Mesaj

Düellolar çok keyifli  

|
    |

Jin sakai karakterine hayat veren aktor oynuyor.  

* https://www.youtube.com/watch?v=64ZLJEMYxmA

|
    |

oyunu platinlemek istedim ama haiku kısmında problem yaşıyorum. hikaye kısmında 3 adet var atlanma ihtimali var mı? atladıysak geçmiş olsun  

Orijinalden alıntı: Patient93

oyunu platinlemek istedim ama haiku kısmında problem yaşıyorum. hikaye kısmında 3 adet var atlanma ihtimali var mı? atladıysak geçmiş olsun  

platinledim. ana hikaye bitince eklendi son haiku   güzel bir son sahneydi.

|
    |
    Ben de platinledim efsane bir oyundu,gectigi ortamı atmosferi cok begendim ama platine giden yol bayağı sıkıcıydı hep ayni seyler ve karakter artik neredeyse ölumsuz olmustu asiri gucleniyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oyunda en ofansif zırh seti hangisi oluyor?

|
    |

Farewell, good hunter. May you find your worth in the waking world.
  • Yarbay
    4435 Mesaj
    oyunun bir wiki’si var mi arkadaslar ? zirh/nazarlik kombinleri falan gorebilecegimiz ?

bu arada;
    oyunda bir goreve odaklanmak mumkun degil. yolda illaki bir yer goruyorsun, tilki cikiyor, kus cikiyor, suraya bakayim, buraya bakayim derken goreve gidemiyorum 🙈🙈

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oyun bittikten sonra acik dunyada dolasmaya izin veriyor degil mi ??

Eski Kullanıcı Adı:
    Baba Voss

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

oyun bittikten sonra acik dunyada dolasmaya izin veriyor degil mi ??

Vermezmi uygarım. Bak coopda geliyor eski dark souls lu yıllar geldi aklıma senle murat yeri dolmaz. Oyun çok güzel önce yan görevlere yogunlaşıp skilleri açıp karakteri güçlendirdinmi efsane oyun oluyor.

cok sagolasin, icim rahatladi :) valla haklisin, ne gunlerdi onlar hehe :)) coop guncellemesini dort gozle bekliyorum. asiri keyifli bir oyun yapmislar, helal olsun.

|
    |
    Bori Khan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Legends eklentisi geldi. Birazdan guncellemede gelir.

|
    |
    |
    bir süre sonra da raid gelecek. burdan toplaşıp oynarız :)

|
    |

oyunu satan kişi çok az kardeşlikte ya da hemen 5 dk içinde satılıyor. bi türlü oynayamadık valla

|
    |

Oyun başlarda hiç sarmamıştı hatta devam edemyicem sanırım diyordum ama ilerledikçe ısındım oyuna..Karakter geliştikçe daha da güzel oluyor oynanış

|
    |
  • Yarbay
    9065 Mesaj

İlk 18 Dakikası IGN tarafından paylaşıldı!!

The First 18 Minutes of Ghost Of Tsushima: Legends

|
    |
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.