Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.091
Cevap
72
Favori
175.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 487
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 72
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (230 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Ellie_Williams (133 mesaj) Thejoker58906 (127 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2044 mesaj) Mobil (1369 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (807 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    2121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Hiç bir infamous oyununu bitirememişimdir aynı firma ve yeni bir açık dünya oyunu. İnfamous gibi kendini tekrar ediyormu oyun?
    Her oyunda oldugu gibi belirli bir hikaye ve dusmanlar var o hikaye uzerinden surekli dusmanlari kesip boss a ulasmaya calisiyon. Buda oyundan sogutuyor ve baydiriyor. Oysa hizimizi alamayip yan gorevlerin en azindan bir tanesinde mars a yolculuk yapsak ve ordaki uzaylilarida kesip boss a ulassak hic fena olmazdi. Tabi bu benim hayalim adamlar akil edemiyorsa benim sucum ne. Aslinda cok zeki bir insanim o kadar cok hayalim varki soylemiyorum. Kendileri akil etsinler. Sony e hep diyorum beni işe alin sizi iki gunde batirim pardon evrenin en buyuk sirketi yapim yok kalsin fazla zekilerle isimiz olmaz diyolar.
    |
    |

• Yarbay
    8515 Mesaj
    New Info on Ghost of Tsushima Legends (Menus, bosses, enemies, landscapes)

• Yarbay
    2121 Mesaj

Oyunun omrunu uzatmak icin online coop getirmeleri ve bu icerikte ayni souls oyunlarinda oldugu gibi mini dusmanlardan sonra boss mucadelelerine arkadaslarinla girmek harika bir duygu olacaktir. Helal olsun.
    |
    |
    Raising Kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Arkadaslar sizce serinin 2. oyunu gelecek mi yeni nesilde? Beklentiniz ne yönde?
    Valla ilk oyunun satışı %100 sony'nin ağzının suyunu akıtmıştır.Beklenmedik bir başarı gösterdi, bence gelir.Lakin ps5'in sonlarına doğru gelmesi daha muhtemel.Oyunun çok çok çok başarılı olmasında pandemi ve dönem sonu olmasının da payı var.

Umarım da gelir 2020'de oynadığım en iyi ps oyunuydu.
    |
    |

Oyun ilk 3 günde 2.7 milyon satarak Sony'nin en başarılı çıkış yapan yeni IP'si oldu. Şu an Metacritic sitesinde de kullanıcı puanı olarak tüm zamanlar kategorisinde ilk 15'de yer alıyor. Sucker Punch bu oyunun yapım aşamasında çok emek verdi, her şeyi baştan yapıp tamamen yeni bir tema, yeni bir mekanik, hikaye taslağı ve fikir konsept çalışmaları yürütüp sistemi oluşturdular, oyunun haritasını/şeklini tasarlamak için ekip ile Tsushima adasına bile gittiler, oraları keşfedip bol bol çekim yaptılar, artık Ghost of Tsushima bir seri olacaktır, başarılı ve yeni bir şey yapılmışken her şeyi kenara atıp tekrar farklı bir oyun yapmazlar, Infamous her zaman gelir lakin Ghost of Tsushima'da devam eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    The False Shepherd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2713 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, sağlık üstünde yer alan sarı renkteki azim göstergeleri ne işe yarıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Devam ediyor onlar , oyun 3 haritadan oluşuyor zaten. 3 bölüm şeklinde ilerliyor. 9. görevler son bölüme sarkıyor. Oyunda öyle çok bug görmedim. Sadece 1 gorevi internetten bakıp bulmuştum oyunu bitirince o da kolay zaten araştırırsanız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    evo_4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10347 Mesaj

Teşekkür ederim hocam. Bazı görev işaretlerinin çıkmadığını yazmışlar acaba ondan mı diye merak ettim.

|
    |
    Rasit82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Arkadaşlar merhaba, sağlık üstünde yer alan sarı renkteki azim göstergeleri ne işe yarıyor?
    En önemlisi canınızı dolduruyor, onun haricinde legendary questlerde kazandığınız bazı yetenekleri kullanmaya yarıyor.Combat sistemindeki en temel sistem.
    quote:

Orijinalden alıntı: fluox

En önemlisi canınızı dolduruyor, onun haricinde legendary questlerde kazandığınız bazı yetenekleri kullanmaya yarıyor.Combat sistemindeki en temel sistem.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Peki bu sistem otomatik mi işliyor yoksa bir tuşa basmam mı gerekiyor? Örneğin gücüm tükeniyor ama hala azim göstergem dolu oluyor.

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Teşekkür ederim. Peki bu sistem otomatik mi işliyor yoksa bir tuşa basmam mı gerekiyor? Örneğin gücüm tükeniyor ama hala azim göstergem dolu oluyor.

Alıntıları Göster
    D-padden alt tuşa basmak gerekiyor canı tazelemesi için.

Orijinalden alıntı: emre00

D-padden alt tuşa basmak gerekiyor canı tazelemesi için.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim.

|
    |

Bu yorum Children Of Morta'ya atılacak olmasın.:)

|
    |
    oyungazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunu nasıl da anlamışsın hocam. Silip doğru konuya yazdım şimdi.

|
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Yan görevleri yapmadan bazı yetenekler açılmıyor. Yan görevlerin hepsi farklı farklı bir hikaye. ve hepsi ana görevde birleşiyor. Sadece ana hikayeden gidilirse oyun çok kısa 10 saat ancak. Ama yan görevleri yapınca 40-50 saat. Yan görevler olmadan bu oyun sarmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maria volonte -- 21 Eylül 2020; 14:21:17 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patient93 -- 29 Eylül 2020; 14:48:5 >
    |
    |

Mataramasuko vateşibakendi tutzukuyancek bi yardımcı olasınız beyim.
    Oyunun müthiş bir atmosferi var bu arada.

Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.