Şimdi Ara

'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.172
Cevap
710
Favori
808.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, tchibo'nun kapsül fiyatları iyice arttı. Hesaplarıma göre kapsülsüz bir makine kendisini bu fiyatlarda 1 yıl gibi bir sürede amorti ediyor, Tchibo kapsüllü makineyi kullanmayı bırakırsam. Önceki sayfalara gittim ancak bulamadım, espresso makinesi olarak öneriler mevcut mudur başlık içinde. Şimdiden herkese çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

A101 öğütücü veriyor, sizce alınır mı?

'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-'

Kahve için uzak durun. Bıçaklı öğütücü ile kahve heba olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bılen gıden varsa ; yenı acılan Federal coffee ıle MOC aynı mı ? İsim mı değişti ne oldu

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Moc kurucusu sam cevikoz kurucu ortagi. Moc tan ayrildi sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tt7n4 T kullanıcısına yanıt
    Dostum toplu almak istersen web sitesinde uygun oluyor. 8 kutu ( 80 adet ) 93 tl ye aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 5 mm alyan buldum ve bugün temizliği yaptım.Gerçekten kapkara olmuş duş başlığı kahve artığı dolu.Çok güzel bir akış aldım kahvenin lezzeti bile değişti.İyi ki sizi dinleyip yapmışım o işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: belki bir gün

Hocam 5 mm alyan buldum ve bugün temizliği yaptım.Gerçekten kapkara olmuş duş başlığı kahve artığı dolu.Çok güzel bir akış aldım kahvenin lezzeti bile değişti.İyi ki sizi dinleyip yapmışım o işi

Afiyet olsun hocam keyifle için kahvenizi

• Arkadaşlar linkte verdiğim öğütücüyü almayı düşünüyorum ama bizim elektrik tesisatına uygun mu bilmiyorum
    Güç/Watt Değeri 150 watt, Voltaj 230 volt diyor.
    ekstra bir dönüştürücü olmadan kullana bilirmiyiz acaba.

https://www.amazon.de/Rommelsbacher-EKM-300-Kegelmahlwerk-Kaffemühle/dp/B00EV92C02/ref=sr_1_14?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1488824249&sr=1-14&keywords=Kaffeemühle&language=tr_TR

• barahirr kullanıcısına yanıt
    Oradakiler burasiyla uyumlu hocam.

• Süt için çelikler surahi alabileceğim Ankara veya internet satış adresi önerebilir misiniz ? Motta olanlar da şık duruyor ama 140tl yüksek geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Süt için çelikler surahi alabileceğim Ankara veya internet satış adresi önerebilir misiniz ? Motta olanlar da şık duruyor ama 140tl yüksek geldi.

Pitcher olarak Ikea'nınkini kullanıyorum, latte art düşünmüyorsanız gayet yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Süt için çelikler surahi alabileceğim Ankara veya internet satış adresi önerebilir misiniz ? Motta olanlar da şık duruyor ama 140tl yüksek geldi.

Pitcher olarak Ikea'nınkini kullanıyorum, latte art düşünmüyorsanız gayet yeterli.

Daha önce ikeanin sütlüğünü kullanıyordum ancak kulpu koptu O yüzden kalitesi ile ilgili kafamda soru işareti oluştu.

• Etiyopya addis ababadan gelirken 250gr kahve aldim. Cekilmistir cekirdekten. Isteyen varsa 30 tlye verebilirim.

Orijinal etiyopya kahvesi icmek isteyen olursa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvarez -- 7 Mart 2017; 14:20:22 >
  • Istanbul ici elden ya da kargo karsi odemeli ptt ile

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Çelik kalitesi çok çok iyi ama kaynak yerinde zamanla sıkıntı olabilir tabi. Onu çaydanlıkçılar falan punta kaynakla 2 dakkada yaparlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar standart kahve filtresini bu şekilde katlayıp, hario v60'ta kullanabilirsiniz.Ben deneme yaptım, akış olarak hario filtre ile hemen hemen aynı.Tat olarak da daha temiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: thawne

Arkadaşlar standart kahve filtresini bu şekilde katlayıp, hario v60'ta kullanabilirsiniz.Ben deneme yaptım, akış olarak hario filtre ile hemen hemen aynı.Tat olarak da daha temiz.

İkiye kesip parçaları birbiri üzerine örtmeli diyorsunuz. İşe yararsa gerçekten kağıt masrafını azaltır.

• arandur kullanıcısına yanıt
    Kesme değil sadece katladım.ve işe yarıyor.
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.