Şimdi Ara

gelecek/gelmesi beklenen zam hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba. malumunuz 01.04.2022 tarihinde yapılması planan %67 lik port zammı, BTK tarafından alınan karar gereği 01.06.2022 tarihine ertelenmişti.

ve beklenen gün geliyor. 01.06.2022 tarihi itibari ile internet zamlanacak. ben de evimde superonline fiber kullanıyorum. yapılacak zam superonline fiber için de geçerli olacak mı? ilgili zam açıklamasında telekom port ücretlerine yapılacağı yazıyordu. acaba fiberde ayrı port falan olayı var mı? ona göre tarifemi zam gelmeden değiştirmeden niyetindeyim. bilgilendirme için şimdiden teşekkür ederim.

• Port ücreti Türk Türk telekom ve altyapısını kullananlar için geçerlidir.

Türkcell Süperonline Fiber için geçerli değildir.

• Evet bahsedilen port zammı türk telekom ve türk telekom santrali üzerinden hizmet sağlayan şirketler için geçerlidir

Fakat piyasa fiyatlandırması gereği türk telekomdaki fiyat değişiklikleri mutlaka diğer servis sağlayıcılarda da değişikliğe neden olur, hep öyle olmuştur yine öyle olacaktır.

Zaten Türk Telekom ve turkcell/superonline aynı zihniyetin şirketi.

Özetle zamdan kaçış yok. Allah yar ve yardımcımız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 29 Mayıs 2022; 22:15:28 >
  • Rekabet kurallarına aykırı buluyorum malesef otorite olan kurum görevını yapmıyor ıstıfa etmelerı lazım oturup devlet memuru maası almakla olmuyor bu işler calışmak lazım

• ah be abi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.