Şimdi Ara

gece kesin olarak çişe kalkıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • genelde hep aynı saatte çişe kalkıyorum. uykum hep 1 kerelik bölünüyor. deliksiz uyuyamıyorum. bunu nasıl çözebilirim? yatmadan 2 saat önce falan bi şey içmemeye dikkat etmeye çalışıyorum.

• Seker hastaligi belirtisi olabilir. yakinimdan biliyorum. Çok susama vs varsa bi kontrol ettir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece çişim gelince inatla kalkmamaya çalışıyorum, en son rüyama giriyor oraya buraya işediğim oluyor sonunda mecbur kalkıyorum. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the radiation -- 2 Eylül 2016; 2:56:31 >
  • gece hiç uyanmıyorum uyanıyorsamda çok nadir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende hiç uyanmam. bu işte bi anormallik var. çay falan içiyosundur belki
  • dynamic222 D kullanıcısına yanıt
    çok susama yok ama düzenli olarak gece 1kere çişe kalkma var. bu genelde şimdi tatildeyiz diye geç yatıyoruz o yüzden sabah 7 gibi oluyo. mesela sabah 3 gibi yatsamda 7de kalkıyorum işiyorum sonra tekrar yatıyorum yarım yamalak 12-1'e kadar uyuorum. uyanınca sanki hala yorgun gibiyim. bu işeme olmasa 3'de yatsam 12'ye kadar 9saat kesintisiz uyusam yeminle fişek gibi kalkarım yataktan. ama bu arada ki çiş molası enerjik olmamı engelliyor :(
  • Poliüri

Edit: Noktüri olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 3 Eylül 2016; 1:44:00 >
  • Akşamları su içmemeye çalış, özellikle şekerli içecekler hiç içme.
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    yav gece bir kere çıkmak aşırı idrar mı yapma alla sen hocam
  • Hocam biraz garip olacak ama çıplak yatmak gece kalkma oranını ciddi oranda düşürüyormuş. Dikkatli olun ama

• quote:

Orijinalden alıntı: shasta17

yav gece bir kere çıkmak aşırı idrar mı yapma alla sen hocam

Pardon hocam noktüri olacaktı devreler yandı

• :D valla denemeden bilemeyiz. bu akşam olmadı deniyim dicem ama şimdide üşütüp motoru bozmayalım. deliksiz uyucaz diye bu sefer tualetten çıkamıcaz
  • Uyumadan once ise

• Kusura bakma hocam sorununa bir cevabim yok ama yeri gelmisken bende birsey sormak istiyorum.
    Arkadaslar mesela gece 12 gibi yatarsam veya daha gec araliksiz 9-10a kadar uyuyabiliyorum ama saat 22 de yatarsam gece 3-4 gibi illa bir kere hicbit sebep yokken uyaniyorum ve en azindan saat 6 ya kadar araliksiz uyumak istiyorum bunu nasil cozebilirim

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    inanmıcan kendimi zorluyorum bile tam yatmadan. ama nafile. okul dönemi pek olmuyor bu olay. zaten o zamanlar 7-8 saat anca uyunuyor ama bu tatil döneminde hep bi geceleri kalkma muhabbeti var. gece geç yatıyorum diye mi yoksa bir hastalık belirtisi mi bilemedim. mesela şimdi yatsam kesin gene 7 gibi uyanıcam. işiyip tekrar yatıcam. yatmadan da full kendi kendime diyorum işte kalkmıcaksın 7'de kalkmıcaksın 7'de diye ama nafile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.