Şimdi Ara

Kaşların Ortası Nasıl Alınmalıdır ? Ss'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
43.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler resimdeki gibi bir kaşa sahip olan kişi kaşlarının ortasını nasıl ve ne hizada almalıdır ? Göründüğü gibi kaşların etrafı oldukça seyrek. Sadece ortasını almak yeterli olur mu ?
    Kaşların Ortası Nasıl Alınmalıdır ? Ss'li

• Çam sakızı veya ustura lazım
  • Kaşlar değil kaş bu
  • Beyler ciddi yorum bekliyorum makara geçiyosunuz eyvallah ama yardıma ihtiyacım var
  • Cımbız al burnunun hizasındakileri al işte çok içeri girme ama ortası bomboş kalmasın gerisine dokunma beceremezsin
  • Ortadan tünel aç yeterli olur.
  • Kendin alma. İyi bir berbere git alsin ağda ile alışık onlar herkes alıyor utanma yani

Sonra artık cımbız ile berbere gitmeden çıktığında ala ala zamanla azalır çıkmaz. Yani ilk dokunuş berber versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

Kendin alma. İyi bir berbere git alsin ağda ile alışık onlar herkes alıyor utanma yani

Sonra artık cımbız ile berbere gitmeden çıktığında ala ala zamanla azalır çıkmaz. Yani ilk dokunuş berber versin

Evde kendim alsam cımbızla? Birde sağdaki kaş gördüğün gibi bi kısım çok seyrek gözün kırmızı kısmına kadar. Oradan sonra sertleşiyor. Sertleştiği yere kadar alsam ortası çok mu açık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dixer-

Ortadan tünel aç yeterli olur.

Komik mi koçum
  • Efkarlanan Adam kullanıcısına yanıt
    http://www.incisozluk.com.tr/w/erkekler-için-kaş-alma-yollarını-veriyorum/

Al yardımcı olur sana. Aşağılara in orada burun çizgisi alacan göstermiş eleman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 14 Ekim 2017; 15:57:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

http://www.incisozluk.com.tr/w/erkekler-için-kaş-alma-yollarını-veriyorum/

Al yardımcı olur sana. Aşağılara in orada burun çizgisi alacan göstermiş eleman

Bu kaşların kenarı düzgün olanlar için. Bende kenarlar düzgün değil seyrek ve yana yatıyor
  • İyi bir kuaföre git onlar halleder.
  • ekrana simit attim
  • makasla al
  • Eğer okuyorsan 15 tatile girince al kötü olursa tekrar çıkar zaten. Ortalar aldığında güzel olur zaten herkesin kası düz değil ama tek kası herkes alıyor. Yani kısaca zamanın varsa evdesen al denemiş olursun. Fazla girme yanlara.
  • Efkarlanan Adam kullanıcısına yanıt
    Bosver hocam ulkedeki erkeklerin %90'i boyle kasa sahip.

Benim ortada kisa tuyler(fark bile edilmiyor) var. Fakat gozumun hemen ustunden kaslar ciktigi icin kalin. Almayada korkuyorum goze bir sey olur diye. Simdiye kadar 2 kisi alay etmisti kalin kaslarin diye. Onun disinda kimse demedi. Dikkstli bakilirsa kalin oldugu belli oluyor galiba. Ya da ben alistigimdan kalinliga fazla fark etmiyor.
  • İple al
  • Cımbız ya da ip kullan kardeşim ..
  • abi o kadar yorum yazdım atmadı ben forumun...

özetle cımbızla al. ama burun hizasından geri gitme. Ortasını al yeter işte zaten kaşların öyle fazla değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 14 Ekim 2017; 20:22:20 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.