Şimdi Ara

daha önce yüz ve göz seyirmesi yaşayan arkadaşlar bi baksın :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
58.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ...dudağımın üstü sağ yanağım seyiriyor günün başından beri...ara ara kısa aralıklarla duruyor.. sonra seyirmeye devam ediyor...daha önce de gözüm hafif seyiriyordu...arkadaşlar bunu daha önce yaşayan ve atlatan var mı aranızda?..bu seyirme illa bi sinir sistemi rahatsızlığı belirtisi midir? :( ..gelip geçici birşley olma şansı yok mu :(

• Karşılaşan yok galiba bu seyirmeye benzer :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

Karşılaşan yok galiba bu seyirmeye benzer :(
    bizzat gecen yıl karsılasmıstım bi kac gun sonra yuz felci oldum korkulacak bisey yok eger yuz felci olursan once mr cekiyolar beyinden kaynaklı mı diye ki buyuk ihtimal soguktan oluyo bunlar yaklasık 1 ay ilac kullanıyosun kortizon felan tuzlu şekerli şeyler yiyemiyosun yani 1 ay boyunca diyet yapıyosun bi nevi :) kullandıgın bi hap ismini hatırlamıyorum simdi baya acıktırıyo kısıtlı seylerle neler yiyebilirsen artık :)
  • quote:

Karşılaşan yok galiba bu seyirmeye benzer :(
    gözüm seğerdiğinde bilgisayarı televizyonu kapatıp dışarda gezerim veya uyurum falan... bir de rahatlatıcı şeyler iç kahve bitki çayı falan... stress kaynaklı mı yoksa yorgunluktan falan mı oluyor ona göre kendine bir çözüm üret... bir sürü falan kullandım 3 cümlede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

gözüm seğerdiğinde bilgisayarı televizyonu kapatıp dışarda gezerim veya uyurum falan... bir de rahatlatıcı şeyler iç kahve bitki çayı falan... stress kaynaklı mı yoksa yorgunluktan falan mı oluyor ona göre kendine bir çözüm üret... bir sürü falan kullandım 3 cümlede

Alıntıları Göster
    çok sinirlendiğim zaman oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FireBolT

bizzat gecen yıl karsılasmıstım bi kac gun sonra yuz felci oldum korkulacak bisey yok eger yuz felci olursan once mr cekiyolar beyinden kaynaklı mı diye ki buyuk ihtimal soguktan oluyo bunlar yaklasık 1 ay ilac kullanıyosun kortizon felan tuzlu şekerli şeyler yiyemiyosun yani 1 ay boyunca diyet yapıyosun bi nevi :) kullandıgın bi hap ismini hatırlamıyorum simdi baya acıktırıyo kısıtlı seylerle neler yiyebilirsen artık :)

Hocam yüz felci mi :( yapma yav :( :( :( :( son zamanlarda hiç yüzümü de üşütmedim ama ;-(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalimahmet -- 17 Ocak 2012; 15:09:14 >
  • Stre§ten oldu bende goz. 1 yil sonra heccti
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrPeltek

Stre§ten oldu bende goz. 1 yil sonra heccti
    Çok stres yaptığım zamanlarda olurdu. Göz kapağı ve kaş seyirmesi. 2-3 güne geçerdi en fazla.
  • banada oluyor baya ama şükür herhangi birşey olmadı geçiyor inş. başımıza iş açmaz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

banada oluyor baya ama şükür herhangi birşey olmadı geçiyor inş. başımıza iş açmaz :(
    Geçen gün TeamSpeak'te aynı senin gibi göz seyirmesi olan arkadaş vardı. 3 saat geçmeden gözünü kaybetti maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

banada oluyor baya ama şükür herhangi birşey olmadı geçiyor inş. başımıza iş açmaz :(
    geçer geçer takılma takılınca artıyor
    "ihtilaçname" diye arat bi liste çıkacak karşına sağ taraf seğirirse iyi sol taraf genellikle kötüdür ama bunu da takma sen
  • quote:

quote:

Hocam yüz felci mi :( yapma yav :( :( :( :( son zamanlarda hiç yüzümü de üşütmedim ama ;-(

bendede oyleydi basta bende tırstım ama normal bi hastalık gibi dusun sadece 1 ay diyet yapıcaksın bu :)

edit: yuzunun bi tarafındaki kasların uyusursa ve o tarafı hareket ettiremezsen mesela o taraftaki gozunu kırpamassan direk git doktora gerçi erken gitmenin bi yararı yok bunda sanırım ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsewiir -- 17 Ocak 2012; 15:27:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Genelde bilgisayarı aşırı kaçırdığımda göz seyirmesi olur banada hemen uyumaya çalışırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsewiir

quote:

quote:

bendede oyleydi basta bende tırstım ama normal bi hastalık gibi dusun sadece 1 ay diyet yapıcaksın bu :)

edit: yuzunun bi tarafındaki kasların uyusursa ve o tarafı hareket ettiremezsen mesela o taraftaki gozunu kırpamassan direk git doktora gerçi erken gitmenin bi yararı yok bunda sanırım ama olsun

Alıntıları Göster
    arkadaşım bunun nedeni stres.belki fark edersin gün içinde sinirlendiğin, yorulduğun, moralin bozulduğu anlarda artış gösterir.böyle anlarda derin derin nefes al gözlerini kapat dinlendir sakin olmaya çalış, zamanla düzelir.ama bu duruma çok takarsan tik olursun ve bunu düzeltmen daha güçleşir.

• quote:

Orijinalden alıntı: YalnızcaKarakter

Stre§ten oldu bende goz. 1 yil sonra heccti

benimde sok gözüm felaket seyiriyordu geçti bir seneye
  • Arkadaşlar geçer değil mi ya :( ?insan sağlığının değerini rahatsızlanınca anlıyor :( bu arada gözüm seyirmiyor pek :( sağ yanağımda dudağımin üst yanı hafiften çekiliyor böyle :( konuştukça yemek yedikçe falan sıklaşıyor :( konuşmayınca heykel gibi durunca seyirmiyor :( konuşmayı bıraktım şimdi ben de ..öyle sustum oturuyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: orinmicek

geçer geçer takılma takılınca artıyor
    "ihtilaçname" diye arat bi liste çıkacak karşına sağ taraf seğirirse iyi sol taraf genellikle kötüdür ama bunu da takma sen

evet doğru bunu bende duymuştum
  • quote:

quote:

seninle dalga geçiyor sanırım?

ayrıca daha bugün gözüm seyirdi oluruna bırak kendisi geçiyo zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl_Şaman

quote:

quote:

seninle dalga geçiyor sanırım?

ayrıca daha bugün gözüm seyirdi oluruna bırak kendisi geçiyo zaten

biraz arastırırsanız boyle bisey olabilecegi ihtimalini gorebilirsiniz

edit: Vücuttaki elektrik akımın kesilmesi sonucu bu hastalıkların ortaya çıkacağını belirten Akdemir, göz seğirmelerinin ilerlemesi durumunda yüzde bozukluklar meydana getirebileceğini söyledi. Yüz seğirmelerinin çok ilerlemişse yüz felcine benzer rahatsızlıklar ortaya çıkartabileceğini ifade eden Akdemir, hastalığın ciddiye alınması gerektiğine dikkat çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsewiir -- 17 Ocak 2012; 16:43:51 >

• Hocam geçmedi ya :( yarın bi doktora gidicem :(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.