S

Er
24 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar selam. normalde bu problem genelde kadın cinsinde olur. ancak bende de mevcut. bazen elime imkan geçiyor. kızlarla takılabiliyorum. asosyal tarzı bir insan değilim. kızlar zorlasa bile ben hep çekiniyorum. sürekli bir cinsel birleşme olursa eğer kızı tatmin edemem diye düşünüyorum. ya penisimi kısa bulursa, erken boşalırsam vs. penisim erekte hali 13-14cm civarı. boşalma sürem eğer ilk boşalmaysa kısa sonraları uzayarak gidiyor. ne yapmam lazım? kendime güvenim yok sanırım. bu güven konusunda spora başlasam, genel kültür şeklinde bilgi dağarcığım genişletsem kendime güven kazanabilir miyim?
artık üni'nin neredeyse son 2-3 yılı. bu yıllar eminim hızlı geçicek. üni'yi bitirmeden hem sosyal alanda hem de iş alanında neler yapmalıyım? bölümüm iibf
şapkasız genelev'de ilişkiye girdim. böyle olunca içinede boşaldım. kadın öyle dedi. içime boşal dışarı çıkarma dedi. bende aynen öyle yaptım. şimdi evde altıma edyorum. bi yardım edin
çok sıkıldım. valla ne yapcağımı bilmiyorum. bi el atın dostlar
genelde hep aynı saatte çişe kalkıyorum. uykum hep 1 kerelik bölünüyor. deliksiz uyuyamıyorum. bunu nasıl çözebilirim? yatmadan 2 saat önce falan bi şey içmemeye dikkat etmeye çalışıyorum.
nasıl def edebiliriz bunları? benim gibi düşünen insanlarla birlikte sopa-taş ne varsa gidip kaba kuvvet mi? yoksa konuşup uyarıp ondan sonra kaba kuvvet mi? buraya gelip yok insanlık nerde her şey kaba kuvvet mi diyenlere tek cevabım. EVET
kapışcak varsa beklerim. çok insan olursa turnuva yaparız zevkli olur
uzun süredir fifa oynuyorum. ama şimdi arkadaşım hediye diye pes orjinal oyun satın almış. öle olunca myclub girdim. paso pes oynuyorum bu aralar. şimdi farklı fifa'dan. bazen yeniyorum bazen çok basit goller yiyorum. pes devam edersem fifa unutur muyum?
idealiniz nedir? gelecek 5 senede nerede görüyorsunuz kendinizi? gelecek 10 senede nerede görüyorsunuz?
soru açık. yağlanmak istemiyorum vücüdum zaten yağlı. o yüzden herkes gibi önce bulk yapıp sonra definasyon yapmıyorum. yaklaşık 1-1,5 aydır definasyondayım. ancak bu süreçte hacimlenmekte istiyorum. şimdi hacim için definasyon dönemindeyken gainer almam mantıklı olur mu? ya da nasıl bir yol izlemeliyim
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 384
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 18.283 (Bu ay: 242)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 102 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.