Şimdi Ara

Gece farları kapatıp sisleri yakmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bi peugeot 301 var şirket arabası 2 sene boyunca bende duracak bu araba. arabayı gece kullanırken hep farları kapatıp sadece sis ve park lambalarıyla gezerim şuana kadar bi polis memurunun "illa ceza mı yazalım" diyip gitmesinden başka bi sorun olmadı ama kafama takılan bi kaç soru var onları size danışmak istedim şimdi karşıdan gelen veya önümde giden adamın beni görüp görmediğinden pek emin olamıyorum özellikle önümde giden adamın yani birini sollarken falan 2 kere düşünüyorum sellektör atıyorum öyle gördüğünden emin olduktan sonra geçiyorum siz dışarıda böyle bi sıkıntı yaşadınızmı benim gibi gezen birini göremediğiniz falan oldumu?? Diğer sorumda bununla ilgili Allah korusun kaza yapsam ben birini sollarken adam beni görmeyip önüme kırsa bu yüzden suçlu duruma düşermiyim cevaplarınızı bekliyorum

• Olması gerektiği gibi normal farlarınızı yakıp havada sis yokken sis farlarınızı kullanmamanızı rica ediyorum. Sizin ve trafikteki diğer kişilerin güvenliği için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bir kere selektör yaparım sisleri yanan arabaya eğer kapatmazsa uzunları açarım geçene kadar kapatmam. Sis farı sis varken kullanılır. Gözlerim 10 saniye kendine gelmiyor o ışığı yiyince yapmayın milletin günahına girmeyin. Ben gerçekten çok rahatsız oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zevk alıyorsunuz sis açıp insanların gözünün ırzına geçmekten?

Far yakın arkadaşım... sis farı sisli havalarda kullanılır.

• Öyle dolanmaya devam edin siz iyi yoldasınız

• Güzell troll denemesi.
  • farlar kapalıyken görünmediğinizi bildiğiniz halde neden hala yakmıyorsunuz? far yakmak o kadar mı zor? far yaktığınız için vergi mi ödüyorsunuz? far yakmadan önünüzü nasıl görüyorsunuz? 10 metre önünüzde birisi yola atlasa görmezsiniz çünkü farlar kapalıyken. hem kendi canınızı/malınızı hem de trafikteki insanların canını/malını tehlikeye atmak eğlenceli mi oluyor?
  • Tanesi 10 lira olan sis farının neyiyle hava atıyorlar ben anlamıyorum. Taksici dallamalarda böyle. En sonunda arka cama 100w projektör koyacağım geçeceğim önüne açıcam tavşan gibi kör edicem o olacak.
  • Mühendisler yıllarca düşünüp arabaya far ve sislerde rahat görüş sağlamak için sis farı yapmış. Sis farı kullanıp milletin gözünü kör etmenizi geçiyorum ama kalkıp farı kullanmayıp beni görüyorlar mı acaba diye konu açmanız hayret ettirdi. Valla açık konuşmak gerekirse sizin gibilerini gördükçe sövüyorum...
  • Sen gene sisleri yakıyosun bende farda yok farsız geziyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam çok küfrediyorum sizin gibilere.
    çok ağır küfrediyorum hemde.
    burada yazsam, kalıcı atılırım belki.
    şu an neredeyse size de hakaret edecektim, tuttum kendimi.
    yapmayın böyle şeyler.
    saygılarımla.
  • Siz arabanın içindeki tavan lambasını yakın, gerisi hikaye zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: alperdgal

Siz arabanın içindeki tavan lambasını yakın, gerisi hikaye zaten
    Hahahahah 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o tipte sürücülerin yedi sülalesine hürmetlerimi sunuyorum. yakına geldiklerinde bu sefer farlar ayna seviyesinin altında kaldığından arkada araç olduğu görülmüyor bile. ancak kendine sövülmesinden zevk alan ruh hastalarının böyle kullandığını sanıyorum...
  • valla hakkınızı helal edin ya da etmeyin banane, ben sövüyorum böyle sürücüleri gördükçe. arabamda ön ve arka sis farı var ve hiç açmadım neredeyse (ciddi sisli havalar hariç o zaman da mecbur açmak lazım zaten maksimum 1 kere açmışımdır anca)
  • Amac ne ya fari kapatip sisleri acmak

Yahu burnunun ucunu goremezsin

• Insallah ironidir.

• Çin malı bilmem kaç bin lüxlük far hem de sis taktırdım.
    Geceyi gündüze çeviriyorum önümdekiler önümden kaçıyor
    Önden gelen minibüsler dahi uzunlarla karşılık vermeye çalışıyor

Neden mi bunu yaptım

Müstehak olduğu için

Trafikte o kadar çok bunu yapan var ki,
    Siz benim gözüme gözüme farlarınızı sokarsanız ben de boş durmam. Herşey karşılıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 16 Temmuz 2018; 18:46:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.