Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

###÷ GEARS OF WAR 5 ANA KONU ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
287
Cevap
6
Favori
18.819
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> TPS >> ###÷ GEARS OF WAR 5 ANA KONU ###
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3853 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JESKO

fix update çıkınca otomatik açılır merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gamerasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstatistik ekranında bitirdiğim halde bitmemiş gözüken 3 bölümü, yeniden oynadım ve geldi ac.
    |
    |
    JESKO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Her şey güzel olacak"
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj
    Herkese merhaba senaryo modunda act 3 episode 3 te bairdin jack için kalkan modülnü almama rağmen oyun almamışım gibi görevi devam ettiriyor ve bugda kalıyor.Bunu nasıl geçebilirim.

Eski Kullanıcı Adı:
    JESKO

Skilleri sıfırla kalkan modülünü full upgrade yap.

|
    |
    Guardian of the Dark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    pc de gears of war 1 çok beğenip oynamıştım. Gears of war 4 geçen sene biraz baktım kötü değildi ama başı etkilememişti. Sıkılmıştım.

Gears 5 bence çok iyi olmuş. Oyuna başladığımdan beri film mi izliyorum oyun mu oynuyorum anlayamadım.

Grafikler inanılmaz iyi ve yüksek fps alıyorsun. 7680x1080 çözünürlükte herşey ultrada 100 fps alabiliyorum.

Sesler Dolby atmos destekliyor. Öyle bir iki sahnede farketmiyorsun. Gerek kuşların uçması gerek tepeden birşeyler düşmesi yıkılması gerekse tepeden damlayan su sesleri. helikopter sesleri durmaksızın 3 boyutlu ses veriyor. Ben sesleri Denon avr sistemle denedim.

Pc de oynuyorum ama game pad le de oynamak yinede zor olsa da çok zor olmuyor.

Uzun zamandır oynamak için can attığım bir oyun oldu.

|
    |

• Yarbay
    16465 Mesaj
    Gears 5 One X de muazzam olmuş. Hayranlıkla oynuyorum bitmesin diye de uzun tutmuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oyunu bugün PC de bitirdim birkaç çıldırtan mevzudan bahsedeyim.

Karşımızda düşman ordusu ya da bölüm bossu ya da bossun yancıları neyse savaş kıyamet ben saldırıyorum benim takımın elemanları sığır gibi düşmana bakıyor aslında kuru kalabalık yanımda gibi görünüyorlar sağa sola koşup duruyorlar bazen yaralanıyorum adam dibime geliyor iyileştirme yapmıyor ölüyorum ya da yaratık saldırıyor birini alıyor onu kurtarayım derken beni de alıyor o sıra ilk aldığını yutuyor benim takımdaki sığırlar ne beni ne onu kurtarıyor ölüyorum. Oyunun yardım sistemi felaket dibindeki yaralı adama faydası yok kimsenin. ben beni mi koruyayım takımdakileri mi ölsün diyorum ben de ölüyorum. Onun dışında yine beğendiğim bir gears of War olmuş. Takım mevzusunu çok yanlış anlamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 6 Ekim 2019; 20:13:29 >
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.