Şimdi Ara

GEARS 5 ANA KONU 3 Ağustos operation 8 Güncellemesi! (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
400
Cevap
6
Favori
28.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ultimate sağolsun, 4 ve 5 le uzun bir aradan sonra seriye giriyorum :)
  • bu oyunun online'ı neden bu kadar zor :D pompalıyı deli gibi kullanıyorlar yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 19 Mayıs 2020; 23:58:54 >
  • Tremere117 kullanıcısına yanıt
    Adamlar kitabını yazmış oyunun biz daha yeni öğreniyoruz ))
  • Tremere117 kullanıcısına yanıt
    Oyunun multi mekaniği tamamen gnasher üzerine kurulu o sebeple mümkün olduğunca pompalı kullanmaya çabalayın ve pes etmeyin ölüp durmaktan ilk başta zor gelebilir ama inanın ki zamanla alışılan ve alışıldığı zaman oldukça zevk veren bir multiplayer deneyimi sunar gears of war

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krepss45

Oyunun multi mekaniği tamamen gnasher üzerine kurulu o sebeple mümkün olduğunca pompalı kullanmaya çabalayın ve pes etmeyin ölüp durmaktan ilk başta zor gelebilir ama inanın ki zamanla alışılan ve alışıldığı zaman oldukça zevk veren bir multiplayer deneyimi sunar gears of war
    Multisi Efso zaten

• Varsa gel akşamları giriyoruz biz ))
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Üstat Kendimi Nadasa Çektim Deli gibi Yeni konsolları bekliyorum. Pro ve Xbox x i sattım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peki sağlık olsun artık yeni konsollarda oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Peki sağlık olsun artık yeni konsollarda oynarız
    Oyun Series X te 120 fps olacak

• Pc de oyunu 120 fps'de deneyim ettiğimde, artan aim alma rahatlığı, performansınıza direkt etki ediyor.
    Bir de gelecek konsolda giriş gecikmesini de çözdüler mi, işlem tamam demektir.
    Bir dönem 120 kare hızı ile oynadığım oyundan bir kesit.
  • yeni teaser çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Pc de oyunu 120 fps'de deneyim ettiğimde, artan aim alma rahatlığı, performansınıza direkt etki ediyor.
    Bir de gelecek konsolda giriş gecikmesini de çözdüler mi, işlem tamam demektir.
    Bir dönem 120 kare hızı ile oynadığım oyundan bir kesit.
    Hocam Konsolda Mic Daha farklı Olarak " yeni nesil konsolda ayrıca PC’deki ultra çözünürlüklerden daha iyi grafiklere, daha fazla efekte ve ışın izleme teknolojisine de sahip olacak.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Operation 4 gerçekten güzel bir update olmuş. Hem store hem de ranked sistemi komple değişmiş ve çok güzel olmuş. Gameplay olarak da oyun eski Gears'lara doğru yol alıyor gittikçe. Oyun çıktığında single olarak çok güzel , multi olarak ise hem içerik hem de gameplay olarak sorunlu çıkmıştı, bazı geliştiriciler ile yollar ayrıldıktan sonra oyun gittikçe daha iyi olmaya başladı. Oyunu olduğu gibi bırakmayıp bu noktalara getirdiği için The Coalition gözüme girmeye başladı. Series X update'i ile de tekrar ivme yakalayacaktır bu oyun.
  • Dün yine 120 fps ile multi attım, yağ gibi akıyor.
  • Konsollarda 120 fps ilginç olacak bir devrim resmen

• Xbox Series X

Başlı başına bir dünya.

Şu geliştirmelere bak hele :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler öylesine video yaptım bi tane, birçok klip forumdan arkadaşlarla oynadığımız private maçlardan, bazıları da benim kendi online maçlarımdan : ) Amatör video oldu ama idare edin artık 1 saatte hazırladım :)

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.