Yüzbaşı
25 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 86 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Herkese iyi forumlar.Yaklaşık 1 aydır tv tavsiyeleri bölümünde konuları okuyorum bir model seçerim diyerek ama birkaç model arasında kalarak tavsiyelerinize ihtiyacım var.8-10 bin lira bütçem var playstation kullanıcısıyım yeni nesil konsolu da kullanıcam ayrıca netflix ve iptv uygulamalarınıda kullanıyorum.Forumda belirlelediğim birkaç model ve izlenimlerim şu şekilde

SONY 55XF9005 (7999 TL) Herkes tarafından tavsiye edilen 100 hz bir panel kanal geçişleri ve yazılımı ağır olduğunu eski bir sony kullanıcısı olarak biliyorum pek sorun etmiyorum bu durumu.

SONY 55XH9096 (10499 TL) hdmi 2.1 120 hz ile ps5 uyumuyla tanıtıldı beni de acaba almışken böyle bir tv alsam mı derken forumda yeni neslin 120 hz veremeyeceğini pazarlama taktiği olduğu söylendi.

Daha düşük fiyat bandında Samsung 55Q60RAT modeli panel açıklığıyla yaklaşmayın derken LG marka tvlerde çok şikayet okudum. Durum bu şekilde

Yeni evleniyorum konsol kullanıcısı olarak bütçemin yeteceği en iyi tv yi arıyorum.Yeni nesil konsol ve fiyat performans arayan arkadaşlarada bu konu yardımcı olurum umarım.Okuyan cevaplayan herkese teşekkürler.
Başlıkta belirttiğim gibi kur devretmek isteyen varsa 4 kura kadar satın alabilirim.
Herkese iyi günler başlıkta belirttiğim gibi cs go da bir takımım olmasını ya da bir takımın parçası olmak istiyorum.Oyunda sürekli ağırlıklı olarak Ruslar ve bizim ülkeden küçük yaşta arkadaşlar gerek sözel gerek oynayışlarıyla oyunları manipüle ediyorlar.Rankım Usta seçkin gümüş novaya yükselip bu durumlardan dolayı tekrar düşüyorum ve bu döngü haline girdi.Gümüş ranklarda %90 takım birinciliği olsada kazanmaya yetmiyor.Bu yüzden 20 yaş üstü benim rank seviyemde arkadaşlar steam adreslerini bırakabilirler.
Herkese iyi akşamlar 1.5 aydır kullandığım Yalın ultranet limitsiz modem hediyeli kampanyayı taşınacağımdan dolayı devretmek istiyorum taşındığım yerde başka bir internet servisi var.Müşteri hizmetleri tahattüt bozduğumda 390 lira gibi bir fatura çıkardı.Devrederek bu masrafı ödemeyiceğimi söylediğinden dolayı hattımı devretmek istiyorum.İlgilen arkadaşlar ulaşabilir bana
Herkese iyi forumlar dünden beri gamepadimde uğraşıp çözümünü bulamadığım ilginç bir sorunum var.Ds4 konsolun menü kısmında rahat rahat kontrol edilebilinirken oyunlarda bir şekilde hiçbir tuşu işlemiyor herhangi bir tuşa basın kısmında oyunla birbirimize bakıyoruz hiçbir şekilde işlemiyor makineyi,oturumu,gamepadi kapatıp açtım ama hala aynı güvenli modda başlattım internetten bakıp l2 tuşunun yanındaki reset tuşunada basıp yeniden tanıttım gene aynı hatayı vermeye devam ediyor.İnternete baktığımda ilk ben karşılaştım galiba ama genede sorayım bir bilene.
Arkadaşlar merhaba tera f2p olunca bende oynamak isteyenlerdenim geçen oyunu indirdim kurulum aşamasında applying patch kısmında bir şekilde launcher donuyor yani yükleme bir yerde ilerlemiyor sürekli denedim olmadı en sonunda sinirlendim sildim oyunu, bazı konularda torrentten indirip kurulmasını söylemişler emin olmak istiyorum bir 26 gb daha boşa indirmeyeyim sonuç olarak bu problemi nasıl çözebilirim?
arkadaşlar yeni gigabyte gtx 670 aldım bir hevesle taktım fakat youtube de 1080p videolarda ekranın üst kısmında rahatsız edici bir şekilde yan çizgiler olusuyo ve titriyo bariz farkediliyor bunu nasıl çözebilirim?

ÇÖZÜM:301.42 DRİVERİ SİLİP YERİNE 304.48 BETA SÜRÜCÜSÜ YÜKLENMELİ.
Herkese merhaba 3 gündür sistem topluyorum:İ5 3570K 8 GB RAM MSI Z77A G43 vs bir tek ekran kartı kaldı ve gtx GTX 670 almak istiyorum özellikle gigabyte olanını ama hiçbir yerde yok referans tasarım gtx 670 leride almak istemiyorum. Eylül 2011 den beri bilgisayar kullanmıyorum birçok oyunu hala oynamadım bu yüzden sabrım kalmadı artık sizce napmalıyım beklemelimiyim yakında gelir mi yoksa başka bir karta yöneleyim mi?

BÜTÇEM MAX:1050 TL
Herkese merhaba

yeni toplayacağım sistem için tavsiyelerinize ihtiyaçım var.Aklımda işlemci için İ5 3570K var.Overclok yapmayacagım yapsam bıle cok az, anakart konusunda MSI Z77A-GD55 veya Asrock Z77 Extreme4, arkadaşlar bütçem sınırlı max işlemciye 550 tl anakartın içinde 350 tl ayırabildim. F/P model alıp paramı diğer bileşenlere ekran kartına yatırmak istiyorum.Bu yüzden her tavsiyeniz benim için öenmli bu arada parçayı öneren arkadaşlar en uygun fiyatlı olanı araştırıp link verirse çok makbule geçer.
Arkadaşlar elimde 2010 basımı birey ygs-lys ve ygs güvender var fakat yeni konular çıkmış çevre kirliliği su kirliliği bilmem ne acaba alsam mı ygs için bir kitap yoksa bunlar yeterli midir? Biyoloji çalışan arkadaşlardanda kitap önerisi bekliyorum
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
REFERANSLARIM: BROKENSAFETY(olumlu) cpu sogutucusu alındı.
darkraider(olumlu) halo 3 alındı.
theronin(olumlu)call of duty modern warfare 2 alındı.
Turbo-Boost(olumlu)forza 3 sattım.

selcukbey01(olumlu) tomb raider underwold + x-men wolwerine sattım.
daimler(OLUMLU) airties 5050 modem sattım.
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PlayStation
Oyun Platformu
pc
Takım
Beşiktaş
Steam
OknTskn
TV
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 933
İkinci El Bölümü Mesajları: 117
Konularının görüntülenme sayısı: 63.389 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.