Şimdi Ara

Gamespot Yılın Oyunu Oylaması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yılın oyunu listesinde 6 tane xbox360 oyunu var.Ne yazık ki ps3 oyunu yok.

Oylamaya buradan katılabilirsiniz.http://www.gamespot.com/best-of/gameoftheyear/index.html?page=2

• tabiki cod4 :)
  • Bioshock
  • Bioshock'a verdim.
  • Bioshock

Crysis

Cod4 sıralamam..

Bioshocka bir oyda benden..
  • Bence Mass Effect'ti ama listede yok... Görünüşe göre COD 4 birinci olur. Gerçi SMG hakediyor bence ama COD 4 daha genel bir kitleye hitap eden, daha mainstream bir oyun olduğundan 1.olması normal.
  • Sıralamam;

Call Of Duty 4
    BioShock
    Crysis

Oyum COD4'e.
  • Ben de COD 4 dedim.
  • En iyi RPG dalında The Witcher 1000 oyla Mass Effect'in önünde gidiyor... Hak ettiği yerde:))

Bu seneyi bu iki oyun kurtardı benim açımdan.
  • The Witcher'ın puan ortalaması %81 ama mass effect'inki %92 ,
    Gamespot ME'yi tutmadı geri kalan çoğu site yüksek puan verdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

The Witcher'ın puan ortalaması %81 ama mass effect'inki %92 ,
    Gamespot ME'yi tutmadı geri kalan çoğu site yüksek puan verdi.

Eee?? The Witcher'ın kullanıcı oyları ortalaması 95, Mass Effect'inki 87.. Sonuçta kullanıcı oylarından bahsediyoruz kritik skorlarından değil.

Ayrıca Witcher'ın puanı Edge Magazine gibi denyoların 50-60 vermeleriyle düştü. Bakarsanız tüm kaliteli site ve dergiler 80 üzeri verdiler bu oyuna. Mass Effect'e en düşük puanı veren site ise Gamespot ki en adil puanı veren de Gamespot. İki oyunda mükemmel bana göre ama Witcher pek çok yönden Mass Effect'ten daha iyi maalesef. Maalesef diyorum çünkü Mass Effect'in kalitesini düşüren şeyler firmanın hataları sadece. Yoksa iki oyun da 95liktir bana göre. Dediğim gibi Witcher az da olsa daha kaliteli bir oyun.

• Komik bir liste...neye göre hazırlamışlar anlamadım açıkçası?
  • quote:

Orjinalden alıntı: faho

Komik bir liste...neye göre hazırlamışlar anlamadım açıkçası?

Sanıyorum Gamespot'tan 90 üzeri not alan popüler oyunlardan oluşuyor liste. Bana gayet mantıklı göründü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragdol -- 22 Aralık 2007; 15:45:40 >
  • Sırf bu listeye girememsi için zaten Gamespot Uncharted'a 80 verdi. ah Geymzipot ahhh....

• bence yılın oyunu bioschohk ve crysistir
  • Bioshock iidir yauuu süper hatta :)
  • Valla Bioshock beni baydı, uyuttu valla. 7.5/10 veririm. Belki COD 4 ve Mass Effect gibi inanılmaz oyunları oynadıktan sonra öyle gelmiştir, bilemem.
  • Tüm oyun platformlarını ele alırsak bnm için en iyi oyun Cod4 tür.Pc oyunları olarak yapılan listede Crysis 1.dir. Belki crysis konsollara çıksaydı bu listede bile 1.olabilirdi.Ayrıca Super Mario Galaxy nin 2. olmasıda ayrı bir komiklik.

Edit: Şimdi baktımda Crysis Mario yu sollamış ve 2.sıraya oturmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebze -- 22 Aralık 2007; 16:30:03 >
  • bnce yılın oyunu cod4 ama crysis yuksek sıstem yuzunden yılın oyunlugunu kacırdıgını dusunuorum yoksa cod4le kafa kafaya gıtcek bı yarıs olurdu
  • hallo üç

tabiki değil.. benim oyum CRYSIS'e
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.