Yüzbaşı
26 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 145 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Superonline internet aboneliğimi iptal ettiğimde cihazları ve ürünleri eksiksiz teslim etmeme rağmen belge olmasına rağmen internet faturası ek cihaz için ekstra fatura çıkartmıştır.

Lakin sorun bundan sonra başlamaktadır. Şikayet edip durumun düzeltilmesini istediğimde oluşturulan kayıt 13 gündür ilgili birim tarafından kimse üstlenmemiş müşteri temsilcisi her aradığımda merak etmeyin fatura ödemenizden önce düzelir denmiştir. Lakin fatura zamanı geldiğinde 2 faturayı ödeyin dendi

Yani işin ilginç tarafı haklı olunca ilgilenilmez haksız olsak hemen öde diye tutturuyorlar.
Öncelikle 1 ay Ücretsiz Kullanım için kod: DB1A7C31
Merhaba öncelikle burdan Afrost adlı arkadaşa teşekkürü borç biliyorum Superonline iptal durumu hakkında bilgi verdiği ve Millenicom Başvuru yolu gösterdiği için.

Superonline 20 Nisan 2019 da taahhütüm doluyordu.17 nisanda iptal dilekçesi kimlik fotokopisi ile iptal dilekçesini mail olarak gönderdim. Aranmadan etmeden 18 nisanda internetim kesilip 20 nisan cumartesi günü genel müdürlükten teklif aldım. İlginç tarafı eskiden taahhüt için üyelere 50 mbit ve turkcell tv için 100 tl yakın fiyat verilirken. Şimdiler de ilk ay ücretsiz 11 ay 118 tl fiyat söylediler. ( Bu durum bir nevi gizli zam olayına giriyor artık Superonline eski üyelerine 50 mbit için 100 tl altı fiyat verilmediğini gösteriyor)

Telefonu kapandıktan sonra Millenicom aradım. Biraz bekledikten başvuru için Ad soyadı adres bilgileri verdim. Daha sonra sistemsel sorun olduğu için telefon numaramı verip 1 saat içinde aranacağım söylendi. Fakat aranmadım Tekrar aradığımda ise tekrar sistemsel sorun var denildi.Daha sonra arandığımda Abonelik için adres verdiğimde adres bulamadılar tam 5 dakika bununla uğraştıktan sonra evrakların posta yolu ile değil mail yolu ile istedim ama cumartesi olduğu için gelmedi.

Pazartesi sözleşme için tekrar aradım. Fakat yollanmayınca Alper bey’e yazdım. Millenicom destek yardımcı olmaya çalıştı. Akşamüzeri arandığımda ise adres bilgilerimin sistemde hata verdiğini öğrenip yeniden giriş yapıldı.
Salı günü öğlene kadar sözleşme gelmeyince tekrar millenicom’a yazdım ve akşam sözleşme geldi.
Sözleşmeyi imzalayıp sistemin hızlı ilerlemesi için mail attım (Unutmadan mail atınca gönderilmedi hatası veriyor fakat mail ulaşıyor). Bugün Çarşamba günü sabah Superonline tarafından aranıp öğleden sonra kurulum yapıldı.

Daha sonra mesaj olarak sözleşmeyi kargolamam gerektiğini söyleyen mesajlar geldi ve sözleşmeyi kargoladım. İlk ay 17 tl damga vergisi geliyor bilginize

Millenicom Eksileri
-Başvuru günü sözleşme ve başvuru formu mail ile yollayıp, cevap verilse belki 2 güne internet açılabilirdi.
-Başvuru formunda toplam indirimlerin gösterilmesi ve taahhüt cayma durumu olmasında baya yüksek bir meblağ fatura gelme riski.
-Başvurularda daha deneyimli müşteri temsilcisi olması
-Damga vergisi almak zorunlu olsa da tek sefer yerine taksitli yapılabilirdi
-Cng Riskinin biraz daha fazla olması.

Millenicom Artıları
-İnternet Hızı Superonline verdiği hız ile aynı ve altyapı aynı olması aynı kalitede veriliyor
-Başka Modem kullanma izni vermesi (Kullanıcı Adı ve Şifre verilmesi)

Son olarak 1 ay Ücretsiz Kullanım için kod: DB1A7C31
D&R 'da önceden 649 tl satılan kulaklık teknosa'da 599 tl düşmüş kampanyalar ile daha da düşebilir. Renk konusunda mor olunca karar size kalıyor
https://www.teknosa.com/urunler/110262665/beats-mp132ze-solo3-bluetooth-ultra-violet-kulak-ustu-kulaklik
Evet arkadaşlar malum futbol olarak teknik direktör olarak sıkıntı yaşadığımız bu zamanda Taraftarın sesini duyması için Yılmaz Vural'ın Fenerbahçeyi istediğini biliyoruz. Bence şuana kadar gelen teknik direktörler kadar oda şansı hak ediyor. O yüzden sesimizi duyurmak için sıfırdan kampanya başladı. Bakalım sesimizi duyacaklar mı

https://www.change.org/p/fenerbah%C3%A7e-fenerbah%C3%A7e-ba%C5%9F%C4%B1na-y%C4%B1lmaz-vural-ge%C3%A7meli
battlefield 4 Premium Lazımmı Değilmi değilse nedenleri yada almak gerekiyorsa nedenleri arkadaşlar cunku bf4 aldım premium almam lazım mı diye dusunuyorum ona göre alcam
biliyorsunuz sanalsaray yuzunden fm2014 kaldı ve yenı key alma arayısındayım bıldıgınız özellikle güvenilir en ucuz key nerden alınır ve arkadaslarla bildigimiz yerleri paylasalm
Arkadaşlar ekran ayarı yaparken yanlıslıkla ekranı kararttım oyuna girince yine simsiyah olup monitor desteklemiyor diyor nasıl düzeltebilirim yardım edebilen olursa sevinirim
evet arkadaşlar ikisni oynayan arkadaşlar için beta süreci ve bugun full sürümüyle csgo oynayan arkadaşların yorum görüşlerini alalım almak istiyen arkadaşlara yada oynamaya hevesli arkadaslara yardım edelim:)

bence counter strike source iyiydi ama cs go apayrı olmus secemiyorum ikiside guzel ama hala gözlerim source arıyor :)
Merhaba arkadaslar format atmadan once vırus vardı internet explorerdn actıgmda sayfa kendı kendı 150 tane bos sayfa acıordu format attm duzelmedı yıne yapıor herzaman dııl ama ne yapmalıyım
arkadaslar herzaman windows tempten 1588.exe 1676.exe gıbı exeler oluyor b2.tmp fln tempde vırusler oluyor sonra windows system32de glock32 eze wlctrl_dll gibi vırusler var sılıyor herzaman pc resetlendiginde tekrar olusuyor arada temızlemessem kasıyor ne yapcam bitdefender hep siliyor pc tekrar acıldıgında cıkıyor temızlenın yolu yokmu formatmı cakcam yoksa
Hakkında
Meslek: Finans Direktörü, Webmaster
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 715
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 15.235 (Bu ay: 285)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.