Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.446.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31683169317031713172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sansa'nın o dediği starklar için geçerliydi. Jon , tam olarak stark değil.

• Jon'un durumunun farklı olduğunu açıkladılar, ölmeyecek olmasına yol yaptılar diye yorumladım ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki sorum var.

1.melisandre neden öldü? night king'in ölmesiyle onun ne alakası vardı?
    2. jaime neden gitti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gotfamily -- 7 Mayıs 2019; 0:55:53 >
  • RoyalRoar kullanıcısına yanıt
    Bran in tahta geçmesi imkansız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Küçük Sam'le ilgili

Ak Gezenler, Craster'in bebeklerini alıp gidiyordu. Gece Kralı da onları dönüştürüyordu. Hatta Bir Ak Gezen küçük Sam'in peşinden gelmiş, Sam ve Gilly'i bulmuştu. Samwell de onu öldürmüştü.

Bu çocuktan bir şey çıkar mı son iki bölümde?

Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 6 Mayıs 2019; 23:42:47 >
  • Finwe. kullanıcısına yanıt

Bende aynı düşüncedeyim fakat sızan senaryolar daha yanıltmadı.Umarım yanıltır.
  • Starbucks bardakları dizide cirit atıyor,biz hala akgezenler dönecek diye teoriler üretiyoruz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

Sansadan sonra Dany Tyriona zeki göndermesi yaptı, adama iyice karton muamelesi çeken senaristler izleyiciyle alay etmiyorsa bende bişey bilmiyorum
    dizinin başından beri adama yok öyle zekisin yok böyle zekisin diye diye bi hal oldular. Ne yaptı ben göremedim. Yada hatırlamıyorum. Sansa yada aynı şekilde ama onun da yaptığı acayip birşey hatırlamıyorum.

• tartışmasız serinin en kıytırık sezonu..ulan o ejderhayı nasıl harcadınız be ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 6 Mayıs 2019; 23:46:51 >
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Yeni atılan teoriye göre Dany çıldırıp herkesi yakacak en son Jon gidip öldürecek onu. Bilmiyorum ne kadar doğrudur. Ama Dany ejderhasını ve Missandei'yi kaybettikten sonra delirmeli artık.
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt

Adam bir Lanister olarak Targaryenin sağ kolu oldu daha ne yapsın
  • Sezon finalini batırdıklarına üzülüyorum. Halbuki ilk bölümde çok güzel gelişmeler olacağını düşünmüştüm.

Kasmayın bu kadar arkadaşlar. Son 5 sayfa postların hepsi Night king ile alakalı.
    Ortada akgezen falan kalmadı, teori üretip paranoyak olmayın keyif almaya bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalRoar

Adam bir Lanister olarak Targaryenin sağ kolu oldu daha ne yapsın
    Tywin de Aerys'in adamıydı

• fluminense kullanıcısına yanıt

Biri öldü hocam ejderhalardan izlemedin herhalde yada izledinde böyle bir yorum yapıyon ölmedi diyemi nasıl oluyor. Ejderhanın hiç bir amacı kalmadı şu anda kolay ölecek gibi dracarys kaldı zaten sadece.

Bence son bölümde jon ve danyden biri ölecek gibi duruyor zaten cercei ölür ama bakalım misandei kötü öldü yalnız... Dizi acayip bir hal aldı gibi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

Starbucks bardakları dizide cirit atıyor,biz hala akgezenler dönecek diye teoriler üretiyoruz :D
    Game of Thrones resmi Twitter hesabından kahve olayına ilişkin açıklama: "Bölümde latte görünmesi bir hataydı. Daenerys aslında bitki çayı söylemişti."

sanki resmen dalga geçiyorlar :D
    https://twitter.com/GameOfThrones/status/1125502368056053762
  • Güzelim diziyi haşat ettiler son birkaç bölümle. Sızan senaryo sanırım doğru gibi 4 bölüm bunu ispat ediyor. Ne diyelim yazık oldu en azından Walking Dead gibi kepaze olmadı kestirmeden bitiyor.
  • Caramel Macchiato istemiş diye duymuştum

• Diziyi izlerken ilk 45 dk küfür ede ede izledim,yine bomboş geçen dakikalar..Hele jaime ve briene sahnesi rezil ötesiydi ne gerek vardı başka bir fan service. Daha sonra khalesi 20 kişiyle gelince dedim ki aha tamam cersei fişini çekecek yok o da olmadı .Nereden baksan rezalet bir bölüm daha. Sızıntıları okumamak için zor tutuyorum kendimi okumayacağım da çünkü tahtın cersei ye kalması için umudumun devam etmesini istiyorum

• Dany'nin mantıksız hamleleri ve aceleci tavrı, taht için Jon'un yolunu yapıyorlar gibi. Sevdiklerini kaybetmesi onu daha da hırslandıracak ve sonunda çıldırırsa şaşırmayacağım. Aegon Targaryen yavaştan geliyor diyorum yani

• Akgezenler silindi gitti daha unutun bunu. Bir ihtimal olacak olan son bölümün son sahnesinde bir akgezen gösterip bitirirler, gerisi size kalmış derler belki. Son iki bölüm kalmış, dizinin akış şekline bakarsak artık olacak olan çok bir şey kalmadı. Bir iki olay kaldı, cercei nin sonunu görürürüz. Dany ve snowdanda birinin fazlalık olduğunu hissettirdiler, biri gidecek artık. Başkada bişey olmaz.

• 
Sayfa: önceki 31683169317031713172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.