Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
452
Favori
2.447.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31673168316931703171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahnede görünen starbucks bardağından sonra resmen soğudum diziden. Bir reklam uğruna, popüler kültür uğruna GoT dünyasını hiçe sayıp rezil ettiler kendilerini. Yazık.
    Bir daha ki bölümde nike amblemi bekliyorum. Finalde de şöyle Taylor Swift ya da Kanye West şarkısı çalsalar oh tadından yenmez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Bölüm NK ölme sahnesi dışında gene güzeldi ama bu bölüm gerçekten fiyaskoydu ederi 40 dk bölümü uzatıcaz diye saçma sapan sahneler izledik. Bran ve akgezenler ile ilgili beklentim hala var

• kendi teorim

bran night kingin yerine geçmiş olacak. onun gibi özel güçleri olacak. bran nk'nin bedenine girecek ve cerceiye saldıracaklar, diğer tarafa geçmiş ölü ejderha dirilecek ve onlarla saldıracaklar.
  • Mutlu sonu hak eden tek ikili.

Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 6 Mayıs 2019; 22:57:14 >
  • Herşeyi geçtim. Çekim tekniği olarak da kötü. Efektler kötü. Oyunculuklar kötü.

Eski bölümlerde bir şömine yanardı sen ısınırdın. Şimdi almıyor abi içine .

Eski sezonlarda ned stark jon turuncu karı falan yemek sahneleri, böyle 40dk 1dk gibi geçiyodu. Akıyordu konuşmalar, oyunculuklar, kelimler, tek tek nakış gibi işleniyordu.

Şimdi gidiyor söyleyecem diyor söylüyor.

Abi o efektler nedir. Saçma sapan geniş planlar manasız yakınlar.

İmdb de 9.9 bölümler var. Bu bölüm kaç 7.3 fazla bile vermişler.

Sinirden delirdim resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

kendi teorim

bran night kingin yerine geçmiş olacak. onun gibi özel güçleri olacak. bran nk'nin bedenine girecek ve cerceiye saldıracaklar, diğer tarafa geçmiş ölü ejderha dirilecek ve onlarla saldıracaklar.

Hocam hangi bedene girecek ki tuz buz olmadı mı?

• Dany etrafındaki güçlü erkek karakterler olmasa ne yapacaktı? Khal Drogo, Jorah Mormont, Jon Snow, Daario Naharis...

Dany bunları liderlik ile etkilemedi ki? Kadına aşık oldular, o yüzden peşine takıldılar. O değil bunların içinde bir Jorah'a vermedi Dany, bak şimdi üzüldüm adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 6 Mayıs 2019; 22:57:32 >
  • Leon kullanıcısına yanıt
    YouTube da bende gördüm de ,dijiturkte hatırlamıyorum bu sahneyi, belki de atladik, ama bebekler nasıl büyüyor,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Hocam hangi bedene girecek ki tuz buz olmadı mı?

Alıntıları Göster

branin geçmişi görmek dışında ne işe yaradığını tam olarak göremedik, lise düzeyi senaristler bunu da yazmışlardır elbet. belki diriltecek veya kendine başka bir vücut bulacak. her şey olabilir. bunun gibi şaşırtıcı son olmadığı sürece bu adamlar bu sezonu ağır batırmış demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

branin geçmişi görmek dışında ne işe yaradığını tam olarak göremedik, lise düzeyi senaristler bunu da yazmışlardır elbet. belki diriltecek veya kendine başka bir vücut bulacak. her şey olabilir. bunun gibi şaşırtıcı son olmadığı sürece bu adamlar bu sezonu ağır batırmış demektir.

Alıntıları Göster

Haklısın sürpriz yapam ama diziyi batıram hesabıyla gidiyor adamlar ona da kılıf uydururlar ama sanırım haftaya göreceğimiz tek sürpriz Euron'un ejderhaya bakış nedeni olacak ki o da zırhtır kesin. Olur da Bran-Night King olayına bağlarlarsa bütün ettiğim sözleri geri alıp överim bu adamları ama nereden tutarsan tut elinde kalıyor bölüm 3-4. Tek umudum savaştan sonra 1 bölüm daha kalıyor çok şey sığabilir 1 bölüme.

• Okuduğum en mantıklı teori şu ana kadar ve got'a yakışan böyle bir şey sanırımhttps://www.reddit.com/r/gameofthrones/comments/blc9z9/spoilers_it_was_sansa/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Haklısın sürpriz yapam ama diziyi batıram hesabıyla gidiyor adamlar ona da kılıf uydururlar ama sanırım haftaya göreceğimiz tek sürpriz Euron'un ejderhaya bakış nedeni olacak ki o da zırhtır kesin. Olur da Bran-Night King olayına bağlarlarsa bütün ettiğim sözleri geri alıp överim bu adamları ama nereden tutarsan tut elinde kalıyor bölüm 3-4. Tek umudum savaştan sonra 1 bölüm daha kalıyor çok şey sığabilir 1 bölüme.

Alıntıları Göster
    aynen öyle hocam. sonuç olarak umarım hbo kendini rezil etmez özellikle ilk 4-5 sezondaki tat elbette geri gelmeyecek. 2 bölüm kaldı umarım güzel bağlarlar ve sonuç olarak güzel bir diziydi diye hatırlarız yoksa yazık olur.

• redditte sızan senaryoda , Jonun Danyi öldürmesi ve Drogonun danynin cesedi alıp uçup gitmesi, sonra Jon kuzeye nightwatch a gidiyor. Arya westerosu terk ediyor, sansa kuzeyin kraliçesi, bran iron thronun efendisi oluyor. Orda denilenler hep tuttu ama umarım tutmaz :/ Dizinin birden fazla finali oldugu söylentiside var belki bu sızmalar yüzünden bir süpriz yapabilirler ki umarım yaparlar.
  • İlk white walkerı night king yaratmadı o yüzden night king in ölümüyle hepsi bitmiş olamaz bence. Lotr da Aragorn’un yaptığı gibi Bran de bir şeyler yaparak savaşa dahil edebilir onları.

• NK öldüğünde dizi benim için bitti zaten.khalesi 2 tane ejderhayla demir tahtı kolayca ele geçirecektir. o tarafta bir mücadele göremiyorum..başka bi ekşın olmalı,ama ne??

• Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    şeyi ayrı yazsan hocam yav.

Sezonu toplayamadılar çok fazla mantık hatası olmaya başladı.Herkesin birbirini harcadığı ilk sezonlardaki gibi yapmaya çalışıyorlar ama bunu beceremiyorlar artık yav kimi öldürsekte millet ne dizi yav bak başroller ölüyor desin diye karekter öldürüyorlar.Son olarak bu sezonun kötü geçmesinin iki sebebi olduğunu düşünüyorum birincisi kitabın önüne geçtiler ikinci geçen sene senoryolar sızdırılınca apar topar değiştirdikleri için böyle oluyor .

Serçe Parmak Hoca Efendi ölünce böyle oldu dizi poka sardı.
  • Finalde en büyük ejderhayı görmeye gider Tyrion ejderha hareket ettiğinde altındaki yumurtaları görür. ''Hep küçük bir ejderham olsun isterdim'' e gönderme yapılır.

Salladım ama şu noktadan sonra yok olmaz diyemem.
  • Teorilere emek verenlere üzülüyorum en çok, Starbucks reklamı alan bir diziden ne akıl oyunu bekliyorsunuz ki? Her şey kolayca tahmin edilebilir hale geldi.

• Fark eden vardır sanırım. Sansa "Ailemden bir erkek güneye gidince başına bir şey geliyor" dedi, sanırım Jon ölecek

• Game of Thrones (2011 - 2019)
  • 
Sayfa: önceki 31673168316931703171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.