Şimdi Ara

Galaxy S6 1799TL Vatan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
4.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç gün önce 2000TL'ydi şu an nasılsa 1799TL gösteriyor. Piyasada ithalatçı garantilileri bu fiyattan verilmiyor. Bana gayet sıcak geldi. (Foruma baktım ama verildiyse kusura bakmayın.)

Link :http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-s6.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AHOME -- 30 Aralık 2015; 23:35:05 >

• Bunu bende gördüm.konu açacaktım benden önce açmışsın.ilk çıktığında 2500 olan cihaz ne hallere geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkay23 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam anlamadım ben de nasıl düştü bu kadar. Açacağım bekledim biraz fiyat hatalı mı acaba diye. Baktım değiştirmediler açtım. Telefon almayı düşünüyordum tam da ama S6 düşünmüyordum. Alsam mı bilemedim.
  • s7 ye 2 ay kaldı tanıtılacak normal düşmesi
    s6 edge 2bin e yaklaştı onun da etkisi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AHOME A kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem sıkıntılı cihaz.neden düştüğünü buldum şubatta s7 tanıtılacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Evet de hocam hiçbir sitede bu fiyattan yok. 2 falan hiç verilmez bence ama bu fiyata alınabilir sanki.
  • yav arkadaş hangi cep telefonu konusuna girsem sıkıntılı deniyor. g3,g4,z2,s5,s6,5s vb. diğer markaları hiç saymıyorum.

discovery kullanıyorum şimdiye kadar hiç sıkıntı çıkarmadı. 30 tane uygulama yüklü telefonda. madem öyle insanlar niye veriyo bu kadar parayı bu telefonlara ?
  • Tasarım dışında hiçbir artısı yok beyler. Ne hafızası artırılıyor ne bataryası çıkıyor bilginiz olsun Adına para vermeyin. O paraya not4 alınabilir.

• android'e yüksek paralar verilmez piyasası çabuk düşüyor bu da başka bir örneği :)
  • LG G2 veya made in china bir cihaz alınabilir.
  • Teknosa'da 1839 TL, sadece mağazada olması lazım.
    Bonus'a 750'ye 75 TL puan var; 2 tane kart bulursan 1689 TL'ye geliyor.
  • fiyatı iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media Markt da 1849 liraya gördüm bugün s5 kullaniyorum 1000 1200 bandına düştüğünde alicam kesin S7 yi bekliyorum s6 ucuzlasin

• teknosa garantiyle 2799 a almıştım zamanında benim doğama aykırı bir hareket yaptım bkz. nick mesaj uyumsuzluğu
  • bildiğin yanıyor hocam kaptım eyvallah :))
  • Bir ay once ceklerle puanlarla falan 1650 tl ye aldim..harika telefon s4 kullanicisiydim cifter cifter atliyoz s8 gel3ne kadar dewam bu canavarla

• AHOME A kullanıcısına yanıt
    Muazzam fiyat dist garantili için

http://www.antutu.com/en/Ranking.shtml

MOBILE RANKING altındaki highest a tıklayın
  • samsung ve android olduğu için fiyatlar düşmüyor.
    olması gereken fiyata düşüyor ve dahada düşecek çünkü yurtdışında 1400 civarı
  • Rastgele elestiri yapanlara aldanmayın fiyat cok iyi Kamerası ve donanımsal ozellikleri cok iyi, bu fiyatlara tek rakibi G4 su an.

• ForzAras kullanıcısına yanıt
    Hocam iki tane kart bulursan derken iki tane Bonus kart bulursam nasıl ikisini birden kullanacağım anlayamadım. Açıklar mısınız?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.