Şimdi Ara

Galaxy S III için pil ömrü test sonuçları açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
3
Favori
37.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bundan sonra isterse telefon über harika olsun yine almam. kaç kere yolda bıraktı bu şarjı az giden androidler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WAVE 2 KULLANIYORUM

Şebeke 2100 MHZ
    Şebeke 1900 MHZ
    Şebeke 1800 MHZ
    Şebeke 850 MHZ
    3G Desteği VAR
    Hat Sayısı TEK HATLI
    Konuşma Süresi(dak) 350
    Bekleme Süresi (Saat) 370
    Pil Li-Ion
    Telefon rehber hafızası 2000
    Desteklediği Bellek Kartı MİCRO SD

İşletim Sistemi BADA OS
    Browser HTML
    Ekran Tipi AMOLED
    Mesaj E-MAIL
    Mesaj MMS
    Mesaj SMS
    Kamera VAR
    Kamera Çözünürlüğü 5.0 MEGAPIKSEL
    Flash VAR
    Zil sesi MP3
    Zil sesi POLİFONİK
    MP3 Çalma VAR
    Bas Konuş YOK
    Bağlantı Wİ-Fİ
    Bağlantı USB
    Bağlantı BLUETOOTH
    Bağlantı GPS
    EDGE Desteği VAR
    FM Radyo VAR
    Titreşim Özelliği Var
    Ses Kayıt Özelliği VAR
    Ahizesiz konuşma VAR
    Alarmlı Saat Özelliği Var
    GPRS Destegi CLASS12

Neymiş 15 gün beklermiş,,, ahanda bekler 370 saat.

Fabrika verilerini geçin biladi

• tüm bu değerleri adamlar ekranın ışığını kısarak alıyor ve tek konuşmada alıyor halbuki tek konuşmada her zaman daha az şarj gider 14kişi arasan kafadan o şarjın yüzde 10 u aç kapaya gidiyor ztn
  • Arkadaş Siz ne saçmalıyorsunuz Allah Aşkına SGS 3 nere Motorola Razr nire

Bir tarafta 4 çekirdekli 720*1280 çözünürlüklü 4.8 lik ve bunlara rağmen 12 gram daha hafif bir SGS 3 var. PPI ve daha inceliğini saymıyorum bile. Tamam klasik Türk mantığıyla çamur atacaksınız ama bir günde takdir edin yahu. Ağırlığı artsa bu seferde yanımızda külçemi taşıyoruz derdiniz. Cihaz gelsin görelim şuan gelen haberler güzel. Tam olarak piyasaya sürülsün bakalım. Yoksa Razr gibi bir tel bu telle aşık atamaz, bunu herkes de biliyor ama illaki muhalefet edecekler.
  • Fakındaysanız zamanında pilin çıkartılmamasıyla dalga geçen Samsung pili çıkmayan model yaptı. Doğru da bir karar. Ne öyle kapağı açıp pili çıkarmak. Yapboz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Fakındaysanız zamanında pilin çıkartılmamasıyla dalga geçen Samsung pili çıkmayan model yaptı. Doğru da bir karar. Ne öyle kapağı açıp pili çıkarmak. Yapboz gibi.

s3ün pili cikarilabiliyor
  • quote:

Fakındaysanız zamanında pilin çıkartılmamasıyla dalga geçen Samsung pili çıkmayan model yaptı. Doğru da bir karar. Ne öyle kapağı açıp pili çıkarmak. Yapboz gibi.

Cihaz kitlenince sarzi bitene kadar telefonsuz kalirsan o zaman anlarsin yapbozun gerekliligini.
  • Galaxy S III için pil ömrü test sonuçları açıklandı
    .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

quote:

Cihaz kitlenince sarzi bitene kadar telefonsuz kalirsan o zaman anlarsin yapbozun gerekliligini.

Iphoneda home+power tuşlarına basınca telefon açılır. Şarjın bitmesi gerekmez. Tabi bu samsungu ilgilendirmiyor. Bi de "sarz" değil "şarj". "j" ile bitiyor oto tamircileri sarz derler genelde. Türkçemizde "j" harfini telaffuz etmek için okuma-yazma seviyesi iyi olması gerekiyor.

• Bence agirligi 200 grama ciksin sorun degil muhim olan batarya gucu yoksa razr maxx cift cekirdegi ile gayet yeterli sonuc verecektir. Galaxy s2 kadar performans gosterse yeter ki onuda basarir herhalde. S3 hem pahali hemde kasa kalitesi olarak razr maxx'a gore basit. Hersey teknik izelliklerden ibaret degil ben razr maxx diyorum ama sahibinden.comda daha bir tane bile satista yok kimseninde getirecegi yok sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru da bir karar. Ne öyle kapağı açıp pili çıkarmak.
  • Bir akıllı telefon için 43 saat yeterlidir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Galaxy S III için pil ömrü test sonuçları açıklandı
    .

o eller bi insana mi ait ? masallah ya...
    duzeltme:eger o telefon s3 ise?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhemir -- 14 Mayıs 2012; 6:02:54 >
  • Android 4.0.4 ün pil tüketimi sorunu çözüldüğünü de vurgulamak şart.

Test eşit şartlar altında yapılmıyor bu yüzden bazı modeller için gerçekçi değerlere sahip değil...
  • Hoş
  • Bataryayı bilerek çıkarılmaz yapıyorlar ki bataryanın ömrü bitince telefonu çöpe at ya da servise ekstra para öde diye. İlk apple çıkardı bu olayı, daha ilk ipod çıktığında. Benim ipodum da aynı nedenden dolayı kullanılmaz hale geldi. Araştırırsanız çok kişinin bu durumdan şikayetçi olduğunu görürsünüz.
  • Günü kurtarır
  • 32 nm + pentile şarjı olumlu etkiler dedim dedim bana inanmadınız, bakın ne oldu şimdi

not: one x listelerde neden yok? hani güncellemelerle düzelmişti durumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mako3e -- 14 Mayıs 2012; 8:50:49 >
  • inşallah böyledir
  • quote:

Bir terslik olursa neden pili çıkarıp geri takasınız ki? teknik servise götürüp 70 usd bayılırsınız...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.