Şimdi Ara

Galaxy S III için pil ömrü test sonuçları açıklandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
3
Favori
37.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

quote:

Orijinalden alıntı: hakanxml

Bence agirligi 200 grama ciksin sorun degil muhim olan batarya gucu yoksa razr maxx cift cekirdegi ile gayet yeterli sonuc verecektir. Galaxy s2 kadar performans gosterse yeter ki onuda basarir herhalde. S3 hem pahali hemde kasa kalitesi olarak razr maxx'a gore basit. Hersey teknik izelliklerden ibaret degil ben razr maxx diyorum ama sahibinden.comda daha bir tane bile satista yok kimseninde getirecegi yok sanirim.

Vay daha piyasaya çıkmadı cihaz bizim beyefendi hemen SGS 3 ün kasa kalitesi basit demiş.

Sayin beyefendi ne demek istedigimi bal gibi anladinda canin elestirmek istiyor hangi samsungun kasasi kaliteli soylede onu alayim? Sgs2 kullandik gorduk 500 liralik modellerle ayni kasa sadede daha ince o kadar haksiz miyim? Birde One X'e bak samsung baksinda tasarim gorsun kaldiki razzrda hem kibar hem cift cekirdegiyle gayet yeterli batarya deyip gecmeyin biktim artik yanimda yedek batarya taşimaktan. Yok işigini kis yok 3G kapat eee ne anladim ben o teknolojiden?

• galaxy note kullanıyorum (2500 mah otomatik aydınlatmada wifi açık 3g kapalı ) 8 saat sonra %5 seviyesine iniyor şarj, s3 sanmıyorum ki 4 çekirdeği ile 2 gün dayansın bide test yapmışlar yalan :D
  • galaxy note kullanıyorum (2500 mah otomatik aydınlatmada wifi açık 3g kapalı ) 8 saat sonra %5 seviyesine iniyor şarj, s3 sanmıyorum ki 4 çekirdeği ile 2 gün dayansın bide test yapmışlar, yalan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyndmr

galaxy note kullanıyorum (2500 mah otomatik aydınlatmada wifi açık 3g kapalı ) 8 saat sonra %5 seviyesine iniyor şarj, s3 sanmıyorum ki 4 çekirdeği ile 2 gün dayansın bide test yapmışlar yalan :D

Hadi buyurun buradan yakin adam delikanli gibi dogruyu soylemiş. Yani batarya onemli kardeşim hemde cok onemli varsin 4 degilde 2 cekirdekli olsun yeterki tadiyla kullanayim sgs2 cift cekirdekliydi de performansta şikayetci olqn var miydi şahsen ben memnundum. Artik şu telefonlara adam gibi batarya istiyoruz ne farkedecek 20-30 gram daha agir olsa telefon.
  • quote:

quote:

quote:

Bence agirligi 200 grama ciksin sorun degil muhim olan batarya gucu yoksa razr maxx cift cekirdegi ile gayet yeterli sonuc verecektir. Galaxy s2 kadar performans gosterse yeter ki onuda basarir herhalde. S3 hem pahali hemde kasa kalitesi olarak razr maxx'a gore basit. Hersey teknik izelliklerden ibaret degil ben razr maxx diyorum ama sahibinden.comda daha bir tane bile satista yok kimseninde getirecegi yok sanirim.

Vay daha piyasaya çıkmadı cihaz bizim beyefendi hemen SGS 3 ün kasa kalitesi basit demiş.

Sayin beyefendi ne demek istedigimi bal gibi anladinda canin elestirmek istiyor hangi samsungun kasasi kaliteli soylede onu alayim? Sgs2 kullandik gorduk 500 liralik modellerle ayni kasa sadede daha ince o kadar haksiz miyim? Birde One X'e bak samsung baksinda tasarim gorsun kaldiki razzrda hem kibar hem cift cekirdegiyle gayet yeterli batarya deyip gecmeyin biktim artik yanimda yedek batarya taşimaktan. Yok işigini kis yok 3G kapat eee ne anladim ben o teknolojiden?

o zaman git one x ya da razr maxx al. S3 ile alıp veremediğiniz ne?
    meyve veren ağaç taşlanır

• quote:

Orijinalden alıntı: idrisou

quote:

Orijinalden alıntı: meego

Pentila rgb karışımı bir ekran olan süper amoled HD bence çok iyi oldu,süper amoled hd plus çok enerji tüketen bir ekrandı, maliyeti de yüksekti bu ekranı kullanmalarının daha iyi oldugunu düşünüyorum.Şarj degerleri HD bir ekrana göre orta seviyede daha iyi olabilirmiş.Motorola gibi 3000mAh koysaymış iyi olurmuş.Ben galaxy S3 alınca batarya yerine sonynin CP-ELS harici şarj ünitesi almayı düşünüyorum hem arka kapagı tak çıkarla ugraşmam hemde 2000mAh yanımda batarya bulundurmuşum gibi olur.Fiyatıda iyi 45TL.4 Saatte şarjı yapıyor.ürün resmi
    Galaxy S III için pil ömrü test sonuçları açıklandı

http://sp.sony-europe.com/da/491/169556.jpeg

cp-a2ls 4000mAh aldım. 85 tl ye. htc one x %92 kadar doldurabiliyor. yani 2000mAh alırken iyi düşün derim

TR DE NEREDE SATILIYOR?

ayrıca marka model filan nedir bu sony harici şarj ünitesinin... son olarak galaxy s2 için bu mu alınmalı yoksa 2000 mah lık orjinal bataryası mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: erci501

quote:

quote:

quote:

İsmail YK yillarca en cok satanlar listesindeydi şimdi İsmail YK en iyi şarkicimiz midir? S3le alio veremedigim yok belkide incelemelerden sonra bende satin alabilirim hala net karar vermedi. Sadece cok kişi gibi bende batarya isyanimi dile getirmek istedim.

• Bu sonuclar adil olamaz. Cunku her telefon ayni ekran kalitesini kullanmiyor. Bu durumda adil bi kiyas yapilamaz. Mesela sgs 2 ve sgs 3 veya ip4 ve ip4 s kiyaslanabilir ama ip 4 ve sgs3 kiyaslanamaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

razr maxx i sorduk , yine sgs3 reklamı yaptınız , yahu bırakın artık bu işleri

git o zaman motorola bölümünde sor, burası samsung bölümü

Burası anasayfa haberlerinde yer alan bir konu. Konunu Samsung önemi ise daha çıkmamış telefonun merak edilen bir özelliğinin paylaşılması. Yani Motorola ile ilgili konuştuk diye atılmayalım
  • Tahmin ettiğimden daha iyi çıktı.Helal olsun valla.Bir elime para geçsin belki taksitle alabilirim.Tabi önce bir çıksın.6 ay geçsin.Fiyatı düşünce artık
    Çıktığında fiyatı 3000TL'yi bulacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerjackal

Tahmin ettiğimden daha iyi çıktı.Helal olsun valla.Bir elime para geçsin belki taksitle alabilirim.Tabi önce bir çıksın.6 ay geçsin.Fiyatı düşünce artık Çıktığında fiyatı 3000TLyi bulacak gibi

1999tl ön siparişi dahda düşmesi bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Public_Enemy

bence pil teknolojisinde radikal değişiklikler olmadıktan sonra smartphonelar oldukça anlamsız aletler.

pil teknolojilerinde radikal değişiklik hemen hemen her firmanın hayalidir. Fakat sorun araştırma veya yatırın olmaması değil asıl sorun malzemeden kaynaklanıyor teknoloji çok hızlı gelişiyor işleme ve üretim teknolojileri sürekli gelişmekte fakat malzeme bilimi bu hızın onda biri bile gelişmiyor. Bunun sebebi var olan malzemelerin sınırlı olması. Sayı sınırlı olduğundan bilim insanları optimum bileşkelere yöneliyor buda çok uzun süren ve aşırı sabır isteyen bir süreç. Bu kadar uzun süreçten sonra oluşan adımlar çok küçük farklar elde ediliyor. İşte firmalar bunu çok iyi bildiğinden bu araştırmaları üniversitelere bırakıyorlar kendileri daha çok enerji veririmliliği üzerine yoğunlaşıyorlar.

• test sonuçlarına bakınca Motorola ile ilgilenmeye başladım
  • yahu bu s2 ne böyle sabah 8de şarjdan çektim 12ye kadar kullandım yüzde 6ydı nasıl birşeydir sorun bndemi szdede böylemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazkar35

quote:

Orijinalden alıntı: Public_Enemybence pil teknolojisinde radikal değişiklikler olmadıktan sonra smartphonelar oldukça anlamsız aletler.
    pil teknolojilerinde radikal değişiklik hemen hemen her firmanın hayalidir. Fakat sorun araştırma veya yatırın olmaması değil asıl sorun malzemeden kaynaklanıyor teknoloji çok hızlı gelişiyor işleme ve üretim teknolojileri sürekli gelişmekte fakat malzeme bilimi bu hızın onda biri bile gelişmiyor. Bunun sebebi var olan malzemelerin sınırlı olması. Sayı sınırlı olduğundan bilim insanları optimum bileşkelere yöneliyor buda çok uzun süren ve aşırı sabır isteyen bir süreç. Bu kadar uzun süreçten sonra oluşan adımlar çok küçük farklar elde ediliyor. İşte firmalar bunu çok iyi bildiğinden bu araştırmaları üniversitelere bırakıyorlar kendileri daha çok enerji veririmliliği üzerine yoğunlaşıyorlar.

Bilgi için teşekkürler.

Fakat üniversitelerin bütçeleri ne ki? Onların çabalarıyla gerçekleşen şeyleri firmalar ele alarak çok daha çabuk çözebilirler diyor tüm mantığım bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: meego

Pentila rgb karışımı bir ekran olan süper amoled HD bence çok iyi oldu,
    süper amoled hd plus çok enerji tüketen bir ekrandı, maliyeti de yüksekti bu ekranı kullanmalarının daha iyi oldugunu düşünüyorum.
    Şarj degerleri HD bir ekrana göre orta seviyede daha iyi olabilirmiş.Motorola gibi 3000mAh koysaymış iyi olurmuş.
    Ben galaxy S3 alınca batarya yerine sony'nin CP-ELS harici şarj ünitesi almayı düşünüyorum hem arka kapagı tak çıkarla ugraşmam hemde 2000mAh yanımda batarya bulundurmuşum gibi olur.Fiyatıda iyi 45TL.4 Saatte şarjı yapıyor.
    ürün resmi
    Galaxy S III için pil ömrü test sonuçları açıklandı

Hangi telefonda SAP HD ekran var?

• quote:

Orijinalden alıntı: erci501

quote:

quote:

quote:

cok dogru bir soz. meyve veren agac taslanir...

bu forumda apple kalitesini cekemeyen arakdroid hayrani fandrozortlar tarafindan en cok taslanan marka apple. en cok meyve hangi markadan cikiyor goruyoruz. markanin kendisi bir meyve zaten.

• Görünüşünü bende beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prequel

quote:

Orijinalden alıntı: beyazkar35

quote:

Orijinalden alıntı: Public_Enemybence pil teknolojisinde radikal değişiklikler olmadıktan sonra smartphonelar oldukça anlamsız aletler.

Bilgi için teşekkürler.

Fakat üniversitelerin bütçeleri ne ki? Onların çabalarıyla gerçekleşen şeyleri firmalar ele alarak çok daha çabuk çözebilirler diyor tüm mantığım bana.

harvard 2009 bütçesi 37,7 milyar dolar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.