Yüzbaşı
07 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

iphone kullanıyorum. bir uygulamada ekran görüntüsü almak istiyorum ama sayfanın sadece görünen kısmını almasını biliyorum. aşağı doğru uzanan kısmı ile beraber lazım. sadece web sitelerinde değil uygulamalarda da çalışan bir çözüm biliyor musunuz?

saygılar.
https://twitter.com/fatihtezcan/status/1003773260620816386

cahil muhalefet destekçisi ergenlerin gözüne sokun bu videoyu!

YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR!
Arkadaşlar,

Kronik sorunu olmayan, sessiz, f/p, kalitesiz olmayan bir makine bakıyorum. Garantisi uzun olması iyidir.

Çok marka ve çok model var.
Salı günü yada yarın almış olacağım nasip olursa.

Ne tavsiye edersiniz? Neden?

Saygılar
Arkadaşlar bütün anketlerde ortak sonuç bu çıkıyor.
Zaten ana muhalefetin bile Rüyası anca %30 .
Yüzde otuz alsa sabahlara kadar davul çalacak adamlar kalkmış yüzde 45 i Başarısızlık sayan Türkiye'nin gelmiş geçmiş en başarılı iktidarını indirmeyi düşlüyor.

MHP de zaten iktidar olmaya inanan bile yok

Foruma baksan sanki yüzde elli alan CHP.
Sözlüklere baksan öyle.
Bu Paralı troll işine çok para yatırdıkları gerçek muhalefetin.

Her seçim öncesi yapılmaya çalışılan bu algı operasyonu demek ki tutmuyor.
merhaba arkadaşlar,

850 tl bandında yaşı büyük insanların kullanacağı, alınabilecek en büyük ekranlı ve düzgün görüntü veren bir tv tavsiyesi bekliyorum sizden.

led olursa iyi olur.

32'' samsung ta buldum ama daha büyüğü varmıdır bilmiyorum başka markalarda?

şimdiden teşekkürler...
intenso marka 32 gb micro sd class 4 hafıza kartımı artık ne telefon ne de laptopta card reader aparatı ile görmüyor.

kartımın içinden fotoğraflarımı kurtarmak için ne yapabilirim.

kartta hiç bir şifre yok. ve note 3 n 9005 model telefonda 4.4.2 sürümünde kullanıldı.

donanımsal ya da yazılımsal olarak ne yapabilirim.

saygılar...
Arkadaşlar hepinize selamlar,

başlıkta da görüldüğü gibi yeni bir tv aldım.

konulara biraz baktım kafam karıştı. bu devirde media playerlerda aranan kan ve özellikler nelerdir?

nedir bu tantana

şaka bir yana önerebileceğiniz media player varsa sevinirim. 1080p (blue-ra çatır çatır film oynatabilen, full-sbs 3d açabilen, terabayt terabayt fimleri leblebi gibi yutan media player arıyorum.

şu şu özellikler olursa şöyle olur böyle olur kimseden geri kalmazsın diyebilirsiniz önemli değil.

saygılar.
evet arkadaşlar lg la 42 660s tv yi en uygun nereden tavsiye edersiniz? güvenilir olarak?

ayrıca bu modelde 2 tip panel var diyorlar. internetten almamak mı lazım?

saygılar...
insanlık namına uyarı!

http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/292749-samsung-smart-tv'yi-hack'leyip-icine-girdiler-video.html

sakın paranoyak falan sanmayın. Elektrik mühendisi gayet sağlıklı biriyim. sadece işin şaka kaldırır tarafı yok. azıcık programlama bilgisine sahip olanlar ya da hack sitelerinde takılanlar bilir ki hiç bir sistem yüz de yüz güvenli değildir. telefonlarımız, konsollarımız , laptoplarımız ve televizyonlarımız artık standart kameralı geliyor.

şimdi sorabilirsiniz, kardeşim madem hepsinde var da neden konuyu buraya açtın diye. en savunmasız ve kapalı sistemlerden biri tv olduğu için. salonun ortasında olduğu için. 24 saat boyunca açık kalabileceği için ya da en azından kamerası açık olabileceği için.

çözüm önerim kesinlikle yazılımsal değil. Benim tavsiyem kameranın üstüne minik bir aparat yapmak. fiziksel olarak kapatılması demek kamera hacklense dahi bir şey göremeyecekleridir.

peki kardeşim biz bu kamerayı kullanmayacak mıyız? evet kullanacağız ama kullanırken mahrem olarak yakalanmayacağız.bilinçli olacağız.

bu konu dalga geçenlere kapalıdır. gayet ciddidir. aşağıda iki tane link var. ne demek istediğimi anlayacaksınız. isterseniz kendiniz webcam nasıl hacklenir diyen ergenleri merak ediyorsanız google da araştırın. daha ciddi olanlar tv lere xbox one da kinect'e sarmış durumda.

işin diğer sakat tarafı ise, şirketler ve devletler tarafında bu sistemlere sızılmasıdır. yani samsung babamızın malı değil. firmalara da güven olmaz.

google'nin almanyada wifi ağlarında milletin bilgilerini çaldığı ortaya çıktı.
microsoftun kinect üzerinden 24 saat izlediği dedikodusu biliniyor.

http://shiftdelete.net/webcaminizi-herkes-izliyor-olabilir-34809.html

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/23369267.asp

saygılar...

edit: firmalara mail atıp baskı yapılabilir. sürgülü kapak ile gelebilir kameralar.
Merhaba arkadaşlar,

Forumda farklı bir konu açmıştım daha önce. Araştırmalarından sonra Electrolux 1286 alırım diye düşündüm. Fakat bazı konularda çok daha iyi makinaların aeg Vs. Teşhir yada spotcularda daha ucuza alındığını gördüm. Ayın 15 inden sonra makinayı alacağım inş.

Bana tavsiye edebileceğiniz teşhir yada Spot ürünler var ise sevinirim. Sonuçta garanti Süresi benzer diye biliyorum.

Bu arada sorularımıza üşenmeden cevap veren candoğan, etekzen ve ismini hatırlayamadığım üstadlara teşekkür ederim.

Saygılar...
Hakkında
Forum İmzası:
onu bulmak için dostunu bulmak gerek...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.823
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 27.153 (Bu ay: 178)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.340 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.