Şimdi Ara

Galatasaray'a müjde! Vidic ayrılmak istediğini açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bunlar değilmiydi takımı gençleştircez diyen ne işi var vidiçin gelmiş 33 yaşına.evvelki yıl 6 ay sakatlanmış zaten geçen yılda 3 ay. kesinlikle 30 yaş üstü hatta 28 üstü adam alınmamalı.

Galatasaray'ın M.United'dan kadrosuna katmak istediği Vidic için kritik günler başladı. Sırp futbolcu devre arasında takımdan ayrılmak istediğini açıkladı.

Manchester United'da Ferguson döneminin bitişiyle birlikte Moyes kanunları devreye girdi. Kırmızı Şeytanlar'da efsane olmaya adım adım ilerleyen futbolculardan bazıları kadroya bile girememeye başladı. Manchester United'ın yaşı ilerlemiş futbolcuları önümüzdeki sezonun kadrosunda düşünmemesi, başta Ferdinand, Vidic ve Evra olmak üzere tüm oyuncuların yeni bir maceraya atılmasına sebep olabilir. İngiliz ekibinin son sezonlarında adeta takımın bel kemiği olan futbolcularına da teklifler yağmaya devam ediyor. Bir süre önce Galatasaray'ın da üç futbolcu içn nabız yokladığı biliniyordu. Ancak Mancini'nin göreve gelmesiyle Ferdinand ve Evra defteri kapandı.

• moyes şansını fazla zorluyor
  • vidic unutulup alex'e odaklanmali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vidic'i beğenmiyor millet yorum yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu adama konu açma yasaklansın ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vidic bu ligi donunda sallar.
  • Vidic iyidir, hoştur, kale gibidir de bence net yılan haber.
  • Bu mu müjde? Ben de yabancı sınırı kalktı sanmıştım.
  • .ben vidic kötümü dedim .

1- takimi gençlestiricez diyen ünal aysal degilmi.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.3yiilik kontrat yaparlar seneye nasil göndersek diye plan yaparlar riera gibi.

2 bu adam 6 ay lik çok agir bir sakatlik gecirdi.drogba gibi herkes 35 inde verimli olamaz.bakin ulfalujide sakatliktan sonra verimli olamadi.

• Artık yabancı isimleri görünce tepki bile veremiyorum.
  • büyük müjde
  • Turk transfer haberi olmadigi surece yalandir sol bek harici. Vidic o yastan sonra ancak stoper oynar. Chedjou'nun yedegi de olmayacagina gore sallayin.

• Yaş olayını çok abartıyorsunuz. Vidic , Gökhan Zan ile aynı yaşta. Ujfalusi geldiğinde Vidic'den yaşlıydı.

defansta yaştan çok tecrübe önemlidir. Yaşlı denilen Ujfa'nın katkılarıyla 19 maç gol yemediğimizi hatırlatayım.
  • vidici beğenmeyenler var ya merak etmeyin bırakmazlar zaten bize

• Dünyanın sayılı stoperlerinden birini 32 yaşında diye istememek iş bilmemektir. Futboldan anlamamaktır. Daha ağırıdır.

Dünyanın her yerinde stoperlerden en az biri 30+ yaşındadır. Bazı örnekler hariç. Ancak bu sistem yıllardır bir çok örneğinde işe yararken buna sırf yönetime 2 laf çarpıyım diye muhalefet etmek komik bile değil. Acınası.

Vidic hakkında konuşmayacağım. Zaten Vidic konusunda sakatlık dışında şüphesi olan varsa gitsin aynada konuşsun.
  • vidic beğenilmiyor ya da istenilmiyor. yok artık
  • Noseyparker kullanıcısına yanıt
    adam ın genç alternatifi yokmu koca dünyada .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3-5-2

adam ın genç alternatifi yokmu koca dünyada .

Vidic'in muadili Kompany, Hummels, Dante, Boateng, Ramos, T.Silva.

Astori Vidic'in tırnağı olamaz ama bize yeter. Ranocchia adı geçiyor, 12m euro.

Ayrıca Koray Günter'in adı geçiyor transferde. Semih-Koray da oynatabilirsin. Seç beğen al. Ancak burada optimum seçenek ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3-5-2

.ben vidic kötümü dedim .

1- takimi gençlestiricez diyen ünal aysal degilmi.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.3yiilik kontrat yaparlar seneye nasil göndersek diye plan yaparlar riera gibi.

2 bu adam 6 ay lik çok agir bir sakatlik gecirdi.drogba gibi herkes 35 inde verimli olamaz.bakin ulfalujide sakatliktan sonra verimli olamadi.

kardeşim benim her 32 yaşında olan defansı Vidic gibi bir adamla kıyaslayamazsın Vidic gibi oyuncular dünyaya sayılı olarak gelir bu adamın en kötü 3 senesi var kötü oynamaya başlaması için. Belki çok klasik olucak ama sana Popescu ve Ujfalusi örneklerini vermek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

vidic unutulup alex'e odaklanmali

bu messinin mevkisinde adamımız var gereksiz demek gibi birşey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.