Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selçuk'un baldırını tutmasını izlemenin klübe maliyeti 25 bin eurocuk !
    Amacım vurmak değil, öldürmek
  • Arda'yı illa ki getireceklerse önce Selçuk'u Yasin'i gönderelim.Tek başına çete kuramaz gruplaşma yapamaz.Belki Barcelona'ya hırslanıp adam gibi oyununu oynar.Sanmıyorum ama bir umut işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda'nın gelmesine olumsuz bakmıyordum ama şu son paylaşım olayı işi iyice abarttı, Arda geleceğine sol önde Tolga ile devam etsek çok daha iyi olur.

• punkemre P kullanıcısına yanıt
    Bak öyle birşey yok bir kere. Asıl sen nasıl izliyorsun nerenle izliyorsun. Dün ne yaptı belhanda anlat de şunu yaptı. Ben oyuncuyu kötülemiyorum kaliteli bir oyuncu ama 10 numarada eksik kaldı dün akşam. Topu alınca alternatifi çok oluyor önünde pas atacağı adam çok bunu yanlış yaptı dün. Eğer ki bu oyunu devam ederse ben yedeğe alırdım. İster beğenin ister beğenmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene aynı hatayı yapıp isimlere takılıyorsunuz. Bu sezon tek hedef lig. Oyun anlayışımız lig için doğru. Şampiyon olmasak bile çok önemli değil. Doğru oyunu oynuyoruz, transferler oturdu. 1 senede rüya takım kurulmaz. Bu takım stadı kapalı gişe oynatıyor sezon sonuna kadar böyle oynasın şampiyon olmasa da olur. Gelecek sene 4 tane iyi transfer yaparsın taş gibi takım kurulur. Acele etmeyin maçları izleyip keyif alın. Asıl hedef gelecek yıl Avrupa'da vitrine çıkmak. Bu sezon Ronaldo'yu alsan kazanacağın en büyük başarı lig şampiyonluğu olur. Şu anda her şey yolunda. Arkanıza yaslanın rahat rahat maçınızı izleyin.
  • Takımın yarısının kart sınıra geldiği falan söylenmiş ama öyle bir durum yok.

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Kaynak :http://istatistikler.tr.beinsports.com/tr/futbol/super-lig/1/takimlar/panorama/1

• quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Gene aynı hatayı yapıp isimlere takılıyorsunuz. Bu sezon tek hedef lig. Oyun anlayışımız lig için doğru. Şampiyon olmasak bile çok önemli değil. Doğru oyunu oynuyoruz, transferler oturdu. 1 senede rüya takım kurulmaz. Bu takım stadı kapalı gişe oynatıyor sezon sonuna kadar böyle oynasın şampiyon olmasa da olur. Gelecek sene 4 tane iyi transfer yaparsın taş gibi takım kurulur. Acele etmeyin maçları izleyip keyif alın. Asıl hedef gelecek yıl Avrupa'da vitrine çıkmak. Bu sezon Ronaldo'yu alsan kazanacağın en büyük başarı lig şampiyonluğu olur. Şu anda her şey yolunda. Arkanıza yaslanın rahat rahat maçınızı izleyin.

+++++

Bu kadroyla şampiyon olsak sezon sonu yorumlar yine aynı olacak hocam. Tolga çöp, o çöp, bu çöp. Forumda çok gereksiz taraftarlar var gerçekten. Maçları takım başarısız olsunda bende ona buna saydırayım diye izliyorlar.

• Bugün açıklanan resmi rakamlara göre.

Galatasaray in borç- alacak farkı 792 milyon TL.

Beşiktaş in borc-alacak farkı 1 milyar 520 milyon TL ama sorsan Galatasaray batıyor.

Fenerbahçe yi söylemeye gerek yok Allah yardımcıları olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proxima35

quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Belhanda nın ilk hafta performansını ve fizik gücünü beğenmiştim. Son iki hafta fizik gücünde bir düşüş var. Takım yükselirken Belhanda nın düşüşü korkutmuyor değil. Bir yedeği yok şu an takımda.

daha iyi olacak hocam adamın üzerinde dehşet bir baskı vardı sneijder yerine geldi ıslıklandı vs biraz daha zaman geçtikçe takım galibiyet serisine devam edip sneijder lafları unutulunca göreceksin belhanda daha iyi olacak fizik olarak hazır değil ilk iki hafta gazla oynadı

Tabi benim de temennim bu yönde. Hazırlık kampını kaçırmadı takıma en erken katılanlardan. Hala fizik gücünün düşük olması bahane değil. Bir sakatlık durumunda da yedeği yok. Arda yı alacaklarına Emre Çolak ı geri alsınlar.

geldiğinde sakattı hocam daha 4 hafta geçti kendine gelecektir Ardayı alacaklar onu kabul edelim arda yedeği var tolga ortaya geçer ndiaye yerine ortasahayı bir şekilde idare ederiz ama en büyük sıkıntı ve yedek sorunu stoperde var maicon serdar ahmet koray bu 4lünün hepsi ağır GS ataklara kalkarken arkada 3lü duruyor serdar maicon yanlarına fernando geliyor bize süratli bir stoper şart denayer çok iyi olur gelirse .birde solbek şart linnes iyi ama daha iyisi asamoah gelirse bal kaymak olur

Arda inşalah gelmez. Bizim taraftarın bunu görmesi lazım. Milli takım da Ben Diego Simeon den taktik aldım senden mi taktik alıcam deyip Fatih Terim e posta koyan adamdan Tudor u sallamasını bekleyemeyiz. Gelince her şekilde takımın ruhunu bozacaktır. Kendini ülke futbolunun üzerinde gören karektersizin teki. İnşallh gelmez.

valla bende gelsin İSTEMİYORUM.Ama barça sözleşmesini feshedecek ve bize gelecek %100 o kadar diyim Yani kabullenmek daha iyi Tudora atar yapabilir mi sneijder bruma vs gibi örnekleri varken arda bunu göze almaz alamaz AMA AMA AMA selçuk inan balta vs gibi yerli ortamı dağıtılmazsa o zaman sıkıntı çıkarır

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Gene aynı hatayı yapıp isimlere takılıyorsunuz. Bu sezon tek hedef lig. Oyun anlayışımız lig için doğru. Şampiyon olmasak bile çok önemli değil. Doğru oyunu oynuyoruz, transferler oturdu. 1 senede rüya takım kurulmaz. Bu takım stadı kapalı gişe oynatıyor sezon sonuna kadar böyle oynasın şampiyon olmasa da olur. Gelecek sene 4 tane iyi transfer yaparsın taş gibi takım kurulur. Acele etmeyin maçları izleyip keyif alın. Asıl hedef gelecek yıl Avrupa'da vitrine çıkmak. Bu sezon Ronaldo'yu alsan kazanacağın en büyük başarı lig şampiyonluğu olur. Şu anda her şey yolunda. Arkanıza yaslanın rahat rahat maçınızı izleyin.

+++++

Bu kadroyla şampiyon olsak sezon sonu yorumlar yine aynı olacak hocam. Tolga çöp, o çöp, bu çöp. Forumda çok gereksiz taraftarlar var gerçekten. Maçları takım başarısız olsunda bende ona buna saydırayım diye izliyorlar.

Aynen öyle. Yahu 6 tane transfer yapmışsın hepsi tutmuş, 7. si sakat. Bir sezonda 11 tane nokta atışı transferi kim yapmış? Dün stad doluydu coşku tavan yaptı cuma günü 50 bin kişi sivas maçına koşuyorsa taraftar takımda ışık görüyor demek ki. Geçen sene 5 bin kişiye oynuyorduk. Takım iyi yolda, eksikler tabii ki var ama bu sezon için yapılacak her şey yapıldı. Sivas ın anti futbolunu 3 golle delmişiz millet bunu konuşacağına o çöp bu çöp diyerek çiş yarıştıranlar var. Bir bu forumdaki ergenler çöpten anlıyor, stada giden 50 bin kişi futbol cahili sanki.

Bir sakin olun yahu. Bu takım daha iyi olacak.

• Feghouli gelince Rodri kesilir. kadro 4-1-2-2-1 gibi olacak net yerler vermek gerekirse. Defans belli.

--------Fernando-----
    ---Badou<-------->Tolga
    Sofi<------------->Belhanda
    ---------Gomis-------

Böylelikle Tolga yine az çok kanatlara açılıp yine şu anki oyun şeklinden çok fazla sapmayacak. Bu da formunu oyununu düşürmemesi aynen devam etmesi demek. Ayrıca Tolga çıkarsa orta saha direnci düşer.

Ok koydum çünkü yerler değişebilir sağda solda olmaları maç içinde rotasyona uğrayabilir.
  • help21 kullanıcısına yanıt
    Tamam takımdan memnunuz kazanıyoruz ama şimdilik kazanmamıza engel olmayan bazı sorunları da görmezden gelmemek lazım. MaXiLoPeZ'in tespitlerine katılıyorum.

Yarın kazanamayabiliriz o zaman da Belhanda'ya sövmeye başlamayalım.Adam geldiğinden beri yarım porsiyon oynuyor.Tamam takımın hepsi iyi asker ama Belhanda da general değil ki "siz koşun ben son darbeyi vururum" desin. Ostersund maçında da sahadaydı hiçbir sorumluluk alamadı.Sonrasında da hep bir yumuşaklık vardı buna "lakaytlık" diyen arkadaş belki de en doğru kelimeyi kullanmış.

Bir arkadaşımız da Ndiaye'nin kontrolsuz girişlerinden sözetmiş ki çok yerinde uyarı.

Hocanın bu sorunların hepsinden ve fazlasından haberdar olduğuna ve hepsini aşacak gücü bulunduğuna inanıp onu destekliyoruz. Tebrikler.
  • help21 kullanıcısına yanıt
    Arda o atarı yapacağını leşçuk için yazdığı mesajda gösterdi. Bu mesaja rağmen bu adamı alırsa yönetim nasıl becerdiğine hala inanamadığım transfer stratejisini çöpe atar. Şu anda GS ın ardaya değil ardanın GS a ihtiyacı var. Etliye sütlüye karışmadan topunu oynayacaksa gelsin. Leş abisiyle kulüpte hizipçilik yapacaksa, ki attığı mesaj bunu gösteriyor, yallah katara. Ya da çok sevdiği aziz başkanının takımına gitsin. Leş abisinin bonservisini de bedava verelim mutlu mesut takılsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Garry kesilecek tabi ki istek arzu var ama yetenek kafa yok

Belhanda'nın kesilmesi daha mantıklı.Onda kalite var ama o kaliteyi esirgiyor gibi de bir havası var.Onu onbirden keserek daha fazla çalışmaya teşvik edebilir hoca.

Rodriguez ise harika oynuyor.İki maçta arka arkaya sıfıra inerek birbirinin aynısı yaptığı iki asist atılan iki golden çok daha değerlidir.Eğer iddia ettiğiniz gibi yeteneksiz ve kafasız ! ise kulübede oturatarak ne kafasını ne de yeteneklerini geliştiremezsiniz.Aksine oynadıkça daha da iyi olacaktır.
  • Ya garry kesilecek işte.İstediği kadar mücadele edebilir ,Feghouli gibi fark yaratacak bir oyuncu değil.Nasıl Şenol Cenk iyi oynarken kesip Gomez'i koyduysa biz de Garry'i kesip Feghouliyi koyarız

• taraftarının gazına gelip o son riva yı almayacaktın fikret başkan
    Fikret Orman: Alacakları da düştüğümüzde borcumuz 1 milyar 523 milyon.
  • çokrenkli kullanıcısına yanıt
    Hocam son 2 cumleniz rodri icin degil de belhanda icin olmaliydi yorumun geneline bakinca

• Allahın selamını alan herkese selamunaleykum ulann !!

• quote:

Orijinalden alıntı: dhifsateam

Yalnız bizim doğru düzgün bir hücum planımız da yok ,acil çözmemiz lazım bu sorunu.

doğru düzgün hücum planı nasıl oluyor? sağdan soldan ortadan her türlü yardırmaya çalışıyoruz, ne olması gerekiyor doğru düzgün bir hücum planı olması için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Hocam son 2 cumleniz rodri icin degil de belhanda icin olmaliydi yorumun geneline bakinca

Belhanda için olamazdı çünkü onda o yetenek fazlasıyla var zaten.
    O verebileceklerinin hepsini vermiyor gibi görünüyor. Ya daha fazla çalışması lazım, ya da belki kafaca takviye edilmesi gerekiyordur.

Garry ise çalışkan, güçlü, disiplinli ve fedakar.Tek eksiği eğer tecrübe ise kulübede kapatamaz o eksiğini.
  • 
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.